Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Kierując się uwagą, że pady w czerwonym opakowaniu = podróbki, a oryginały pakowane są tylko w czarne opakowania, muszę zadać jedno pytanie: gdzie można kupić oryginalnego pada o innym kolorze niż czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 19:09, Lfdracon napisał:

Kierując się uwagą, że pady w czerwonym opakowaniu = podróbki, a oryginały pakowane są
tylko w czarne opakowania, muszę zadać jedno pytanie: gdzie można kupić oryginalnego
pada o innym kolorze niż czarny?


Da dam!

http://www.gram.pl/sklep/ps3/sprzet/akcesoria/?utm_source=menu_sprzet&utm_medium=link&utm_campaign=sklep_gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 19:23, Lfdracon napisał:

Wszystkie kolorowe "tymczasowo niedostępne", trololo.


W dwóch innych sklepach też nie ma. Zostaje allegro ewentualnie MM czy inne empiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 19:33, Fimbulvinter napisał:

Zostaje allegro ewentualnie MM czy inne empiki.

Sam się ostatnio zastanawiałem nad kupnem drugiego pada, dokładniej niebieskiego, więc poszedłem do RTV Euro AGD, aby obczaić sobie ile by mnie to wyniosło. No, 229 złotych jak dla mnie to bardzo wygórowana cena, dlatego chyba faktycznie zostaje allegro. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zacznę od tego że swoje PS3 posiadam z miesiąc, kupiłem nówkę Slim z 160 GB dyskiem, grałem już w parę gier, dostałem NFS The Run, przeszedłem je całe i po tygodniu z powrotem wróciłem do tej gry, żeby zagrać od początku i grając bez przerwy z 4 godziny, po przejściu z odcinka na odcinek na ładowaniu PS3 mi się zawiesiło, pomyślałem, a pierwszy raz to chyba nic takiego, nacisnąłem przycisk od wyjęcia dysku i PS3 się zresetowało, wyłączyłem i po jakimś czasie włączyłem i znów po przejściu z odcinka na odcinek, się zawiesiło i przed zawieszeniem jak były QTE to zamiast pokazanego trójkąta czy X-a to były takie kwadraty w tym miejscu (artefakty), może miał ktoś podobne objawy ? Z góry THX za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj żeby nie trzymać konsoli w zamkniętej przestrzeni. Odległość pomiędzy wiatrakami, a umeblowaniem powinna wynosić co najmniej 10 cm. Jeśli nie to jest przyczyną to może nie aktualizowałeś gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 19:10, Pablo_Querte napisał:

Pamiętaj żeby nie trzymać konsoli w zamkniętej przestrzeni. Odległość pomiędzy wiatrakami,
a umeblowaniem powinna wynosić co najmniej 10 cm. Jeśli nie to jest przyczyną to może
nie aktualizowałeś gry?


No właśnie aktualizowałem, a co do umeblowania, to konsola ma z 5 cm od mebla, Hmm...
http://hdtvmania.pl/images/2008/2008.08/08/Sony_RHT_G500.jpg
Można powiedzieć, że konsola jest w takim miejscu jak na screenie, na tej półce niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 20:53, Fimbulvinter napisał:

Czy da się zainstalować muzykę z płyt CD na plejaka i czy nic się od tego nie stanie?

Tak spokojnie. W opcjach masz nawet do wyboru format zapisu i bitrate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:18, MasterOfBlaster napisał:

> Czy da się zainstalować muzykę z płyt CD na plejaka i czy nic się od tego nie stanie?

>
Tak spokojnie. W opcjach masz nawet do wyboru format zapisu i bitrate.


Czyli jest nadzieja. Z moim kompem to albo się słucha muzyki, albo się robi coś bez muzyki bo dwóch naraz nie chcę ryzykować a z YT to jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:27, charnjit013 napisał:

A z odtwarzacza mp3/telefonu?

Na pewno z zewnętrznej pamięci (pendrive, karta pamięci lub dysk) można kopiować zdjęcia, filmy i muzykę. Jak by Ci się nie wyświetlała zawartość to wciskasz "trójkąt" i wybierasz "Pokaż wszystko", czy coś w ten deseń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że chciałbym na PS3 wypróbować gry z Playstation Move, czy wystarczy mi sam kontroler, czy potrzebuję jeszcze kamerki? Widziałem jeszcze jakiś kontroler pomocniczy, do czego on się przydaje? Na razie myślę głównie o Dead Space Extraction i może ewentualnie w jakichś popularniejszych grach, w których obsługa Move jest raczej opcją/alternatywą, ale nie wiem czy nie chciałbym tego przetestować we dwóch z kimś znajomym. Tylko pytanie czy wtedy potrzebuję dużo miejsca w pokoju? Mam niecały 1 metr wolnego miejsca przed TV...

I jeszcze tak wracając do mojego starego pytania: czy wersja konsoli 160 GB wystarczy mi jeżeli mam komputer i na nim trzymam wszystkie multimedia, a lista zakupów na PS3 to u mnie niespełna 20 gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 23:02, Azvar napisał:

Zakładając, że chciałbym na PS3 wypróbować gry z Playstation Move, czy wystarczy mi sam
kontroler, czy potrzebuję jeszcze kamerki? Widziałem jeszcze jakiś kontroler pomocniczy,
do czego on się przydaje? Na razie myślę głównie o Dead Space Extraction i może ewentualnie
w jakichś popularniejszych grach, w których obsługa Move jest raczej opcją/alternatywą,
ale nie wiem czy nie chciałbym tego przetestować we dwóch z kimś znajomym. Tylko pytanie
czy wtedy potrzebuję dużo miejsca w pokoju? Mam niecały 1 metr wolnego miejsca przed
TV...

I jeszcze tak wracając do mojego starego pytania: czy wersja konsoli 160 GB wystarczy
mi jeżeli mam komputer i na nim trzymam wszystkie multimedia, a lista zakupów na PS3
to u mnie niespełna 20 gier?

Bez kamerki kompletnie nic nie zrobisz bo to ona odczytuje ruchy kontrolera. Kontroler pomocniczy (navigation stick) to tak naprawdę lewa strona pada, wygodniej się go trzyma niż pada ale jak dla mnie nie jest warty ponad 100 zł. 1 metr dla move to może być trochę za mało. Najlepiej by było jakbyś stał ok 2 m od kamerki. 160 GB wystarcza spokojnie, mam 320 GB i nie zawaliłem jeszcze nawet 100 GB a mam zainstalowane kilka gier i pełno wersji demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 23:02, Azvar napisał:

Zakładając, że chciałbym na PS3 wypróbować gry z Playstation Move, czy wystarczy mi sam
kontroler, czy potrzebuję jeszcze kamerki?

Kamerka jest wymagana. Do wszystkich gier.

Dnia 27.01.2012 o 23:02, Azvar napisał:

Widziałem jeszcze jakiś kontroler pomocniczy,
do czego on się przydaje?

Do bardziej wymagających gier. Do takiego tenisa stołowego się nie przydaje, ale w skomplikowanych produkcjach jest konieczny (wszystkie strzelanki, Heavy Rain, chyba LBP 2 itd). Zamiast tego kontrolera można używać zwykłego pada, ale chyba nie muszę dodawać, iż jest to niezmiernie niewygodne.

Dnia 27.01.2012 o 23:02, Azvar napisał:

Na razie myślę głównie o Dead Space Extraction i może ewentualnie
w jakichś popularniejszych grach, w których obsługa Move jest raczej opcją/alternatywą,
ale nie wiem czy nie chciałbym tego przetestować we dwóch z kimś znajomym. Tylko pytanie
czy wtedy potrzebuję dużo miejsca w pokoju? Mam niecały 1 metr wolnego miejsca przed
TV...

Metr szerokości na wygłupy przed TV powinien wystarczyć. Radzę jedynie uważać na lampy. Mało ludzi wie jak Move może być destrukcyjny.

Dnia 27.01.2012 o 23:02, Azvar napisał:

I jeszcze tak wracając do mojego starego pytania: czy wersja konsoli 160 GB wystarczy
mi jeżeli mam komputer i na nim trzymam wszystkie multimedia, a lista zakupów na PS3
to u mnie niespełna 20 gier?

Zależy ile tych multimediów, ale powinno się to jakoś pomieścić. Mi np 160 GB nigdy by nie wystarczyło, ale rozumiem, że nie wszyscy tyle potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować