Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam problem otóż mój pad ma własny rozum tzn. pad sam wciska przyciski L1 i L2 kiedy się nim choć trochę porusza nie ma mowy o przypadkowym wciśnięciu tych przycisków. Był też problem z samoczynnym włączaniem filmu tzn sam naciskał X i O nawet kiedy mnie nie było w pobliżu ale ten problem naprawiłem desperackim rzutem o podłogę, pierwszego problemu nie naprawiło. I tu moje pytanie co by to mogło być?
EDIT Dodam że pad był mocno eksploatowany. Czyżby się wyrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwiązujesz problemy rzucając padem, to masz odpowiedź.
Zapewne coś w środku lata? Jeśli tak, to pozostaje kupno nowego pada i tym razem dbanie o kontroler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:13, Pietruszex napisał:

Mam pytanie, warto jest kupić takiego pilota? http://www.ceneo.pl/2510327s

Często na PS3 oglądam filmy i słucham muzyki przez co pilot by mi się przydał ale obawiam
się że to może być jakiś szmelc ze względu na niską cenę.


Również nie jestem do niego przekonany. Bardziej poleciłbym Ci orginał: http://allegro.pl/nowy-oryginalny-pilot-do-ps3-i2069344600.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:13, Pietruszex napisał:

Często na PS3 oglądam filmy i słucham muzyki przez co pilot by mi się przydał ale obawiam
się że to może być jakiś szmelc ze względu na niską cenę.

W empiku, bodajże za bańkę jest bundle zawierający Pilota/Film BD/Kabel HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł, jest tu jakiś gracz Dark Souls o lvl ~70, posiadający Lightning Spear na wymianę/oddanie? Ja, kretyn, zmodyfikowałem swoją i stała się bezużyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 14:54, Mikex napisał:

Ja, kretyn, zmodyfikowałem swoją i stała się bezużyteczna.

Dowolny kowal potrafi przywrocic wersje speara na ''zwykla'' :). Stracisz jednakze materialy na jej ulepszenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:13, Pietruszex napisał:

Mam pytanie, warto jest kupić takiego pilota? http://www.ceneo.pl/2510327s

Często na PS3 oglądam filmy i słucham muzyki przez co pilot by mi się przydał ale obawiam
się że to może być jakiś szmelc ze względu na niską cenę.


nie ma sensu. ja mam pilota i go nie uzywam. dodatkowo, konsola włącza sie po przyciśnięciu dowolnego przycisku na pilocie wiec lezy w szafce. moge Ci sprzedac uzywany (ale tak na prawde nie uzywany) oryginalny, sony po dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 16:17, Piotrek_K napisał:

> Ja, kretyn, zmodyfikowałem swoją i stała się bezużyteczna.
Dowolny kowal potrafi przywrocic wersje speara na ''zwykla'' :). Stracisz jednakze materialy
na jej ulepszenie :(


Tzn ja jej nie ulepszałem, tylko zmodyfikowałem. O to samo Ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można zgrać save''y z PSX (PSOne) na PS3, tak aby móc dalej grać w klasyki ze swojego save''a? Da rady to zrobić bez żadnego dodatkowego urządzenia (nadal mam jeszcze PS2, ale planuję sprzedać wraz z memorkami).

Podobne pytanie odnośnie save''ów z PS2, ale w tym przypadku mam na myśli kopię zapasową trzymaną na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 22:19, Azvar napisał:

W jaki sposób można zgrać save''y z PSX (PSOne) na PS3

Najprościej kupić memory card adapter. Niestety w Polsce jest trudno dostępny (przynajmniej ten oryginalny od Sony), więc trzeba się bawić w import z zagranicy. Ewentualnie można się bawić w konwertowanie przez PSP, ale nie wiem jak to dokładnie działa.

Dnia 01.02.2012 o 22:19, Azvar napisał:

Podobne pytanie odnośnie save''ów z PS2, ale w tym przypadku mam na myśli kopię zapasową trzymaną na PC :)

Tylko pierwsze modele PS3 (wyprodukowane przed październikiem 2007) mogą odpalać gierki z ''czarnulki''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba do forumowiczów. Czy zna ktoś adres, gdzie w sieci można kupić kody na walutę PLN do polskiego PSN store? (nie chodzi mi o fizyczne karty zdrapki, tylko kody on-line). Nie wiem dlaczego nawet na allegro ich nie ma nigdzie, w gram.pl też od kilku tygodni niedostępne!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 12:01, Piotrek_K napisał:



i są i nie ma ... trzeba sie wczytywać, bo tu np. liczba kodów w bazie wynosi okrągłe "zero"

http://allegro.pl/playstation-network-pre-paid-100zl-psn-automat-i2095286056.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jaki masz problem z przejechaniem się do sklepu/doładowaniem portfela PSN przez kartę kredytową? Pytam z ciekawości, bo takie biadolenie o te kody i koniecznie online jest troszkę zabawne. Szczególnie że mamy jednak XXI wiek a problem ma dorosły facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 23:11, Lex napisał:

Tylko pierwsze modele PS3 (wyprodukowane przed październikiem 2007) mogą odpalać gierki
z ''czarnulki''.


Nie chodzi mi o odpalanie gier z PS2, tylko o stworzenie kopii zapasowej (kartę chcę sprzedać), to było takie bonusowe pytanie offtopic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować