Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 17:28, Azvar napisał:

> Ręki sobie uciąć nie dam, ale coś mi się o uszy obiło że Silent Hill będzie dopiero
od
> 9 Kwietnia.

Mamy 11 kwietnia i nadal nie widać Silent Hill...


http://blog.eu.playstation.com/2012/04/11/heads-up-game-store-update-11th-april-2012/

Wg. tego dzisiaj powinno właśnie trafić na PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:21, Siriondel napisał:

Jaki masz model Slima? I jeszcze jedno - czy to spotkało Cię pierwszy raz w Uncharted
3?

180 gb, tak pierwszy raz mnie to spotakało podczas gry w Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 19:49, psmaniak napisał:

180 gb, tak pierwszy raz mnie to spotakało podczas gry w Uncharted.

Pewnie chodzi o model 160, bo 180 nigdy nie było, ale wiem o co chodzi i skądś to znam. Byłem pewien że napęd mojej PS3 po prostu zdycha i czas na wymianę. Ale okazało się, że coś jest w tym zasranym Uncharted. Twórcy mówili, że gra jest nagrana w jakiś sposób, przez który PEWNE starsze modele laserów mogą mieć problem z odczytem płyty. Na pechowy model lasera załapałem się ja i najwyraźniej Ty. Po przygodzie z U3 moja konsola zaczęła mieć problemy z odczytem wszystkich płyt, błędy, zwiechy, jakieś dziwne dźwięki dochodzące z napędu. Więc najzwyczajniej w świecie odstawiłem U3 i po kilku tygodniach wszystko samo wróciło do normy.
Jeżeli masz gwarancję - leć na naprawę gwarancyjną od razu. Jeżeli nie masz, spróbuj przeczekać tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem Xkloca 360 Elite i tylko GoW i Forza 2 mnie ruszyły, po czym konsolę sprzedałem, cóż. I teraz mam takiego moralniaka właśnie, czy wrócić do Xa, czy pójść za sercem i dać zarobić ludziom z Sony, bo jednak PS3 ma coś w sobie, co mnie przyciąga. Cóż, pewnie wyląduję z tą konsolką na kolanach ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:40, BzyQacz napisał:

Właśnie miałem Xkloca 360 Elite i tylko GoW i Forza 2 mnie ruszyły, po czym konsolę sprzedałem,
cóż. I teraz mam takiego moralniaka właśnie, czy wrócić do Xa, czy pójść za sercem i
dać zarobić ludziom z Sony, bo jednak PS3 ma coś w sobie, co mnie przyciąga. Cóż, pewnie
wyląduję z tą konsolką na kolanach ; ).


Powiem to, co już wspominałem kilka(naście) razy. Obie konsole są w tej chwili bardzo do siebie podobne. Moim zdaniem warto zaznajomić się z ekskluzywnymi grami na pleja. Jest i sporo i są świetne. Dodatkowo PS4 (czy jak tam to nazwą) nie będzie miał wstecznej kompatybilności na 95%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w DS grałem na PC kiedyś, ale chciałem mieć na PS3 żeby wygodniej pograć. Wezmę tego ME2, są z nim jakieś problemy na plejaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:32, Ifym napisał:

Wezmę tego ME2

No to po co pytałeś? ;P

Dnia 14.04.2012 o 20:32, Ifym napisał:

są z nim jakieś problemy na plejaku?

Nie, najmniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2012 o 21:32, Harrolfo napisał:

No to po co pytałeś? ;P

Bo 5 minut wcześniej jeszcze sie zastanawiałem. :P

Dnia 14.04.2012 o 21:32, Harrolfo napisał:

> są z nim jakieś problemy na plejaku?

Super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem kina domowego, tj głośników 5.1 pod granie na PS3 i filmy DVD/BR, konkretnie to Logitech Z5500 lub Z906. Jest sens brać taki zestaw mając pokój 3,8x2,8m (z TV ustawionym na krótszej ścianie, sam siedzę/leżę w odległości 3-3,5m)? Na pewno przednie głośniki musiały by stać u mnie albo zaraz obok subwoofera/centralnego, albo wisieć pod sufitem, bo z jednej strony mam szafy, a z drugiej drzwi ;/ Ma ktoś z was doswiadczenia z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 20:01, Fimbulvinter napisał:

Killzone 3. Da się coś zrobić (prócz nowego konto na PSN), żeby mieć z powrotem 0 poziom
i odblokowywać wszystko od nowa?


Nie. Trzeba mieć nowe konto PSN. Tak się składa, że ja miałem konto amerykańskie i sobie pograłem 3 minuty i wywaliłem demo. Jeszcze nigdy na żadnej grze tylko nie straciłem. Zamówiłem pre order wraz z dodatkowymi mapami (jedna z nich jest praktycznie niegrywalna) za 210zł. Po dwóch miesiącach fabrycznie nowa gra kosztowała już 100zł. Sprzedałem używkę za 80zł, bo już nie dałem rady tego chaosu. Sorry, że w sumie niezwiązane z pytaniem, ale musiałem się wyżalić : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 10:04, MrGregorA napisał:

> Killzone 3. Da się coś zrobić (prócz nowego konto na PSN), żeby mieć z powrotem
0 poziom
> i odblokowywać wszystko od nowa?

Nie. Trzeba mieć nowe konto PSN. Tak się składa, że ja miałem konto amerykańskie i sobie
pograłem 3 minuty i wywaliłem demo. Jeszcze nigdy na żadnej grze tylko nie straciłem.
Zamówiłem pre order wraz z dodatkowymi mapami (jedna z nich jest praktycznie niegrywalna)
za 210zł. Po dwóch miesiącach fabrycznie nowa gra kosztowała już 100zł. Sprzedałem używkę
za 80zł, bo już nie dałem rady tego chaosu. Sorry, że w sumie niezwiązane z pytaniem,
ale musiałem się wyżalić : D


Ja twojego posta totalnie nie kumam. Nie wiem czy chodzi o to, że kupiłeś coś drogo, a sprzedałeś tanio po pewnym czasie (prawa rynku), czy o co? Bo pojawiła się wzmianka od demie na amerykańskim koncie i narzekanie na mapy... nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha. Nie, nie można wyzerować doświadczenia. Trzeba mieć inne konto żeby mieć z powrotem 0 poziom (domyśliłem się, że może chodzi o demo multiplayer do poziomu 20). Ppotem, przed moim narzekaniem, napisałem, że to co napiszę nie będzie miało nic wspólnego z Twoim pytaniem. Jeśli chodzi o prawa rynku. Ja jeszcze nie spotkałem się z czymś, co po 2 miesiącach od wejścia na rynek traci swoją wartość o jakieś 55%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:15, MrGregorA napisał:

Ja jeszcze nie spotkałem się z czymś, co po 2 miesiącach
od wejścia na rynek traci swoją wartość o jakieś 55%.


Ja Uncharted 2 kupiłem jakoś za 240-250 zł w dniu premiery, a gdy sprzedawałem go 10 dni póżniej dostałem około 160zł. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:41, Aszynbeher napisał:

> Ja jeszcze nie spotkałem się z czymś, co po 2 miesiącach
> od wejścia na rynek traci swoją wartość o jakieś 55%.

Ja Uncharted 2 kupiłem jakoś za 240-250 zł w dniu premiery, a gdy sprzedawałem go 10
dni póżniej dostałem około 160zł. ;p


Ale Uncharted 2 jest grą świetną. W przypadku Killzone 3 beta była bardzo dobra, wręcz rewelacyjna. Została wybrana taka mapa, że nie było widać błędów, a pełna wersja? Ehh szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:54, MrGregorA napisał:

Ale Uncharted 2 jest grą świetną. W przypadku Killzone 3 beta była bardzo dobra, wręcz
rewelacyjna. Została wybrana taka mapa, że nie było widać błędów, a pełna wersja? Ehh
szkoda gadać.


Eee? Mam Killzona 3 od dłuższego czasu. Od niedawna gram w multi i moim zdaniem wszystko jest w porządku. Map jest mało, ale lubię właściwie wszystkie.
Jakie błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 15:32, Pitej napisał:

> Ale Uncharted 2 jest grą świetną. W przypadku Killzone 3 beta była bardzo dobra,
wręcz
> rewelacyjna. Została wybrana taka mapa, że nie było widać błędów, a pełna wersja?
Ehh
> szkoda gadać.

Eee? Mam Killzona 3 od dłuższego czasu. Od niedawna gram w multi i moim zdaniem wszystko
jest w porządku. Map jest mało, ale lubię właściwie wszystkie.
Jakie błędy?


Jakie? Np takie, że nawet dobry gracz sobie nie pogra jak ma słabą ekpię i w pierwszych 5 minutach meczu nie zajmą odpowiednich punktów. Chaos, chaos, chaos. Umiejscowienie frakcji jest mocno niesprawiedliwe. Np w codzie czy halo niezależnie gdzie zaczynamy mamy dobrą pozycję. A tutaj? Jedna drużyna ma świetne widoki na całą mapę, a druga musi się pchać jakimiś przejściami. Mapy są ładniejsze niż w jakiejkolwiek innej grze, ale co z tego jak są źle zaprojektowane? Dodatkowo nieskończony kamuflaż snajpera czy sabotażysty... Killzone 2 jest pod każdym względem lepszą grą.

Od razu powiem: zanim grę sprzedałem miałem 43 - 45 level, więc trochę sobie pograłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować