Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2012 o 16:37, 8bit napisał:

Mam Mortal Kombat Komplete Ediotion. Co trzeba zrobić, żeby zagrać Freddym Kruegerem?


Podejrzewam, że gdzieś w środku opakowania jest kod na pobranie dodatkowej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2012 o 21:28, MrGregorA napisał:

Podejrzewam, że gdzieś w środku opakowania jest kod na pobranie dodatkowej zawartości.

Nie. W pudełku była tylko instrukcja i płyta. Na instrukcji nie widzę nic z takich rzeczy...
Poza tym, ta postać już jest raczej ściągnięta, bo grałem przeciwko niemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 16:37, 8bit napisał:

Mam Mortal Kombat Komplete Ediotion. Co trzeba zrobić, żeby zagrać Freddym Kruegerem?

Ale wtopa. :d Nie zauważyłem, że pasek z dodatkowymi postaciami przesuwa się jeszcze dalej. Tam się schował Freddy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier do co-opa przy jednej konsoli. Mam zamiar zaprosić kumpla, wypić kilka piwek i pograć wspólnie na PS3. Bijatyki i wyścigi są niezłe na takie "imprezy", ale dosyć szybko się nudzą, dlatego pomyślałem o jakiejś grze, w której jest kooperacja, a nie rywalizacja. Wolałbym jednak, żeby nie były to strzelaniny (kłopoty z celowaniem nieuniknione :d )
Ktoś rzuci kilka dobrych tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:25, 8bit napisał:

Szukam gier do co-opa przy jednej konsoli. Mam zamiar zaprosić kumpla, wypić kilka piwek
i pograć wspólnie na PS3. Bijatyki i wyścigi są niezłe na takie "imprezy", ale dosyć
szybko się nudzą, dlatego pomyślałem o jakiejś grze, w której jest kooperacja, a nie
rywalizacja. Wolałbym jednak, żeby nie były to strzelaniny (kłopoty z celowaniem nieuniknione
:d )
Ktoś rzuci kilka dobrych tytułów?

Little Big Planet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Little Big Planet? Sam się nad grą zastanawiałem jakiś czas temu, lecz ceny padów jak na razie wybiły mnie z tych chęci, niestety. Demko jedynki i dwójki jest na PSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:47, mati285 napisał:

Portal 2 ma świetnego co-opa, aczkolwiek po kilku piwkach rozwiązywanie zagadek logicznych
może być problematyczne ;D

Portala 2 przemyślę, bo w jedynkę się przyjemnie grało (na PC). Sądzę, że kilka piw, nie powinno być przeszkodą. ;D

@Pablo_Querte & Fimbulvinter
W LBP grałem na PSP i nie powiedziałbym, żeby mnie zachwyciło.
Szukam raczej jakiejś gry typu God of War, tylko oczywiście z co-opem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:47, mati285 napisał:

Portal 2 ma świetnego co-opa, aczkolwiek po kilku piwkach rozwiązywanie zagadek logicznych
może być problematyczne ;D


E tam, wtedy jest najlepiej. Po piwie żadna porażka nie załamuje : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:25, 8bit napisał:

Szukam gier do co-opa przy jednej konsoli. Mam zamiar zaprosić kumpla, wypić kilka piwek
i pograć wspólnie na PS3. Bijatyki i wyścigi są niezłe na takie "imprezy", ale dosyć
szybko się nudzą, dlatego pomyślałem o jakiejś grze, w której jest kooperacja, a nie
rywalizacja. Wolałbym jednak, żeby nie były to strzelaniny (kłopoty z celowaniem nieuniknione
:d )
Ktoś rzuci kilka dobrych tytułów?


LBP, Stardust HD, Dead Nation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:00, MrGregorA napisał:

LBP, Stardust HD, Dead Nation


Stardust będzie bardzo irytujący, bo od pewnego momentu staje się cholernie ciężki, a droga do tego momentu nie jest długa. Nawet nie wiem ile razy klnąłem już przy tej grze ;d

Ja bym LBP wybrał. Dużo czasu spędziłem przy jedynce w coopie i kupę radości mi dała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:03, Fimbulvinter napisał:

Biorę. Nie dość, że Uncharted to jeszcze wszystkie DLC. TPP cenie sobie dużo bardziej
w multi niż FPSy. Będzie super. Oby tylko z ceną nie zaszaleli.


Po zobaczeniu tego info też się ucieszyłem. U3 jeszcze u mnie nie zawitał, a w takim wypadku poczekam na tą wersję i będę miał radości co niemiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli usunę z dysku grę ściągnięta w ramach PS+, to będę mogła ja ponownie pobrać za powiedzmy 2 miesiące? PS+ oczywiście nadal będzie opłacony, tylko oferta będzie już inna i stąd moja wątpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować