Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 16:25, 8bit napisał:

Szukam gier do co-opa przy jednej konsoli. Mam zamiar zaprosić kumpla, wypić kilka piwek
i pograć wspólnie na PS3. Bijatyki i wyścigi są niezłe na takie "imprezy", ale dosyć
szybko się nudzą, dlatego pomyślałem o jakiejś grze, w której jest kooperacja, a nie
rywalizacja. Wolałbym jednak, żeby nie były to strzelaniny (kłopoty z celowaniem nieuniknione
:d )
Ktoś rzuci kilka dobrych tytułów?

Dwa słowa: Rayman: Origins.
Gra jest rewelacyjna, a w coopie daje jeszcze więcej zabawy, rozrywka gwarantowana. Tyle, że kolejne poziomy mogą sprawić delikatne problemy (choć gra wcale trudna nie jest) co przy wspomagaczach może przerodzić się w frustrację, ale po opanowaniu systemu gry wszystko powinno być w porządku :-).

Poza tym również przychylam się do LittleBigPlanet (obu części, ale jeżeli o coop idzie to raczej z naciskiem na "dwójkę"). Podczas wspólnej gry rozgrywka napiera rumieńców i potrafi zaabsorbować na wiele godzin.

No i także polecam Portala 2. Jak dla mnie GOTY poprzedniego roku i jedna z lepszych gier do coopa pod względem zabawy i humoru. Z całą pewnością warto się zainteresować.

Te produkcje naprawdę są warte zainteresowania. Ja chłamu nie doradzam. Poza tym we wszystkich trzech wymienionych grach mam platynę i szczerze każda z nich dostarczyła mi bardzo przyjemnych doznań. Zarówno w coopie jak i w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 23:46, Renzov napisał:

Dwa słowa: Rayman: Origins.

Już wcześniej się zastanawiałem nad nią, a nawet nie wiedziałem, że jest co-op.

Dnia 24.04.2012 o 23:46, Renzov napisał:

/.../ (choć gra wcale trudna nie jest)
co przy wspomagaczach może przerodzić się w frustrację, ale po opanowaniu systemu
gry wszystko powinno być w porządku :-).

Uwierz mi, że już nieraz odbyło się takie giercowanie, tylko teraz po raz pierwszy nie przy PC, a przy PS3. ;)

Dnia 24.04.2012 o 23:46, Renzov napisał:

Poza tym również przychylam się do LittleBigPlanet /.../

Cóż... ja wciąż jestem na nie. :)

Dnia 24.04.2012 o 23:46, Renzov napisał:

No i także polecam Portala 2. Jak dla mnie GOTY poprzedniego roku i jedna z lepszych
gier do coopa pod względem zabawy i humoru. Z całą pewnością warto się zainteresować.

I chyba właśnie ta gra u mnie zawita. Chciałem ją kupić już w dniu premiery (PC) ale były inne wydatki.

Dnia 24.04.2012 o 23:46, Renzov napisał:

Te produkcje naprawdę są warte zainteresowania. Ja chłamu nie doradzam. /.../

Wierzę. ;)

Dzięki i pozdrawiam wszystkich. Może później dam znać co w końcu kupiłem i czy mam Wam dziękować, czy skopać ... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie goraco nad Dead Nation - jeden jedyny raz, kiedy mialem impreze piwno-PS3owa, gralismy wlasnie w ta gierke. Ryki potworow przebijaly sie przez nasze okrzyki zagrzewajace do walki elektronicznych bohaterow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2012 o 12:17, 8bit napisał:

> No i także polecam Portala 2. Jak dla mnie GOTY poprzedniego roku i jedna z lepszych

> gier do coopa pod względem zabawy i humoru. Z całą pewnością warto się zainteresować.

I chyba właśnie ta gra u mnie zawita. Chciałem ją kupić już w dniu premiery (PC) ale
były inne wydatki.

W wersji na PS3 dołączony jest kod na wersję na PC (czyli są dwie gry w jednej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem - nie. Na pewno nie za taką cenę. Może ja jestem prosty człowiek, ale do mnie to coś nie przemawia. Zero gameplay''a i starcza na 1,5 h. Grafika i muzyka są rewelacyjne, ale to trochę mało za taką sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 19:34, Henrar napisał:

Krótka piłka: Journey - warto?

Tak, tak i jeszcze raz tak (zresztą jak każdą grę thatgamecompany).
Wyjątkowa przygoda, rewelacyjna muzyka i potrafiąca porwać "historia". Nie wiem czy wiesz jaki jest główny, dość innowacyjny patent, który został zastosowany, ale dodaje on grze jeszcze więcej magii i tajemniczości. Ja polecam bardzo gorąco - jak dla mnie najlepiej wydane ~50 zł na grę w tym roku.

Tyle, że ja w żadnym wypadku nie jestem obiektywny, bo gry tgc po prostu uwielbiam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po latach w końcu dopadł mnie YLOD. A już myślałem że zostanę z moją sześćdziesiątką aż do zakupu PS4 :[.

Stało się to w bardzo złym momencie, bo za tydzień, wraz z moim klanem, mam brać udział w najważniejszym turnieju jaki zawitał do małego community Space Marine.

Na szczęście znalazłem sklep który wypożycza konsole, ale panikę miałem niezłą :PP.

Jak myślicie, uda się po naprawie zachować wsteczną kompatybilność dla gier z PS2? Nie używałem tej funkcji jakoś super często, ale odpalało się coś czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy warto kupic teraz jakas konsole. niedlugo pewnie juz wyjdzie nowa generacja (orbis i 720), w koncu grafika ruszy do przodu wraz z pecetami bo konsole to wstrzymuja. ostatnia konsola jaka mialem byl ps2.

czym konkretnie rozni sie xbox 360 od ps3 ? czy sa jakies inne funkcje, czy w jakis sposob roznia sie graficznie, ktora sie rzadziej psuje ? slyszalem, ze sa takie sytuacje. na marginesie moj ps2 nigdy sie nie popsul przez ponad 8 lat.
i tez jaka jest roznica miedzy padami ? jak dla mnie ten od psa byl wygodny. a widze ze ten od xboxa ma inne ustawienie analogow itd.

i na koniec jak to jest z tym internetem ? w ps2 nie mialem nigdy neta. a jak widze filmiki z konsol na yt to wszystkie maja dostep do multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>w koncu grafika ruszy do przodu wraz z pecetami bo konsole to wstrzymuja.
Jak widzę coś takiego to fejspal sam się ciśnie.

Dnia 30.04.2012 o 18:03, Malevyn napisał:

czym konkretnie rozni sie xbox 360 od ps3 ?

Grami ekskluzywnymi.

Dnia 30.04.2012 o 18:03, Malevyn napisał:

czy sa jakies inne funkcje, czy w jakis sposob

Na x360 masz cross game chat, na ps3 darmowe granie w sieci

Dnia 30.04.2012 o 18:03, Malevyn napisał:

roznia sie graficznie,

Starsze gry multiplatformowe są ładniejsze na 360, obecnie w porównaniach wszystko jest identycznie. Może na PS3 trochę ciemniej.

Dnia 30.04.2012 o 18:03, Malevyn napisał:

ktora sie rzadziej psuje ?

Słyszałem, że stare 360 się psuły. Teraz raczej nie ma różnicy

Dnia 30.04.2012 o 18:03, Malevyn napisał:

i tez jaka jest roznica miedzy padami ?

PS3 ma symetryczne gałaki, x360 ma wcięcia w spustach a gałki są wklęsłe

>i na koniec jak to jest z tym internetem ?
Wkładasz kabel/włączasz wifi i grasz. Na PS3 za darmo na 360 abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 13:53, Fatal-X napisał:

Jak myślicie, uda się po naprawie zachować wsteczną kompatybilność dla gier z PS2? Nie
używałem tej funkcji jakoś super często, ale odpalało się coś czasami.

Zależy co dokładnie padło - ale ogólnie nie widzę żadnych przeszkód, by po naprawie Twoja konsola magicznie straciła możliwość odpalania gier z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa - wbijam dzisiaj na amerykański PSN a tam pierwszy Max Payne do kupienia za 10 dolców w ramach PS2 Classics :O

Z kolei u nas (w USA w sumie też) Red Faction. Ciekaw jestem, czy dodadzą kiedyś pierwszego Deus Eka czy Half-Life w wersji na te konsole.

PS. I czy kiedykolwiek wrzucą na europejski PSS pierwsze MoHy z PSX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 21:58, Henrar napisał:

Śmieszna sprawa - wbijam dzisiaj na amerykański PSN a tam pierwszy Max Payne do kupienia
za 10 dolców w ramach PS2 Classics :O

Z kolei u nas (w USA w sumie też) Red Faction. Ciekaw jestem, czy dodadzą kiedyś pierwszego
Deus Eka czy Half-Life w wersji na te konsole.

PS. I czy kiedykolwiek wrzucą na europejski PSS pierwsze MoHy z PSX...

To Half Life 1 z Freemanem był też na konsolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować