Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 20:10, The_Tau napisał:

To Half Life 1 z Freemanem był też na konsolach?


Nom,na PS2.

A ja dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 ^^ Narazie gram w Duke''a,a z bratem w Army of Two,ale już jest zaje...no,wiecie. Wypaczyłem tak tanio,że żal było nie wziąść : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 20:49, bobobo napisał:

> To Half Life 1 z Freemanem był też na konsolach?

Nom,na PS2.

A ja dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 ^^ Narazie gram w Duke''a,a z bratem
w Army of Two,ale już jest zaje...no,wiecie. Wypaczyłem tak tanio,że żal było nie wziąść
: )


Dobra okazja to podstawa. Miłego grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 20:10, The_Tau napisał:

To Half Life 1 z Freemanem był też na konsolach?


Tak, wyszedł na PS2, miał nieco poprawione tekstury (ale trudno powiedzieć czy tamtejszej rozdziałce wyglądał lepiej od wersji PC, szczególnie wersji Source) i nowy tryb gry z co-opem. Ja tam osobiście nie trawię FPP na konsolach (celowanie gałkami - fail), ale ponoć gra ma wspomaganie celowania, więc chyba można by łyknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, napisałem o tym, że marzę o Deus Eksie (pierwszym) na PS3 w wydaniu PS2 Classics - i ma wyjść. Trolololo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 19:33, Henrar napisał:

Lol, napisałem o tym, że marzę o Deus Eksie (pierwszym) na PS3 w wydaniu PS2 Classics
- i ma wyjść. Trolololo.


No wiesz... pierwsze mohy w europie tez ''mialy wyjsc''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 20:22, MrGregorA napisał:

No wiesz... pierwsze mohy w europie tez ''mialy wyjsc''

Może kiedyś się tego doczekam - na razie zostaje konto amerykańskie, ew. Allegro i wersje pudełkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 20:35, Henrar napisał:

> No wiesz... pierwsze mohy w europie tez ''mialy wyjsc''
Może kiedyś się tego doczekam - na razie zostaje konto amerykańskie, ew. Allegro i wersje
pudełkowe.


ZAPOMNIAŁEM! Stary! Dzięki! Zapomniałem o tym, że płyty z PSX czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam strzelanki Tps która jest głównie przeznaczona do grania we dwóch. Od razu mówię,że mamy Army of Two 40th Day i bardzo nam się spodobało,szukamy gier podobnych. Ew.może być jakaś gra FPS,chociaż głównie to z trzeciej osoby.

Znajdziecie?

Ps.Aha,i jeszcze wytłumaczcie mi jedno: Jak to możliwe,że odświeżony RE 4 na polskim PS Store kosztuje aż 69 zł!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:46, bobobo napisał:

Szukam strzelanki Tps która jest głównie przeznaczona do grania we dwóch. Od razu mówię,że
mamy Army of Two 40th Day i bardzo nam się spodobało,szukamy gier podobnych. Ew.może
być jakaś gra FPS,chociaż głównie to z trzeciej osoby.

Znajdziecie?

Na PS3 z TPSów to tylko Uncharted 3 przychodzi mi do głowy chwilowo.
A z FPSów to wiadomo - przy tych wszystkich CoDach można spędzić całkiem przyjemne chwile (spec opsy w grach Infinity Ward i genialne zombie w produkcjach Treyarchu).

Ja bawiłem się świetnie zwłaszcza w kontakcie z tymi ostatnimi. A trzeba dodać, iż jakimś fanem FPSów to ja definitywnie nie jestem. Słowem - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:46, bobobo napisał:

Szukam strzelanki Tps która jest głównie przeznaczona do grania we dwóch. Od razu mówię,że
mamy Army of Two 40th Day i bardzo nam się spodobało,szukamy gier podobnych. Ew.może
być jakaś gra FPS,chociaż głównie to z trzeciej osoby.

Znajdziecie?


nowy SOCOM,

ogólnie: http://www.co-optimus.com/

EDIT: Przydałoby się tę stronkę jakoś przykleić - skończyłyby się pytania na temat coopa. Strona ma świetny system wyszukiwania gier, więc każdy znajdzie tytuł dla siebie.

Dnia 05.05.2012 o 13:46, bobobo napisał:

Ps.Aha,i jeszcze wytłumaczcie mi jedno: Jak to możliwe,że odświeżony RE 4 na polskim
PS Store kosztuje aż 69 zł!?


Chciałbym Ci to wytłumaczyć, ale nadal poszukuję odpowiedzi dlaczego BF3 kosztuje 239zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 14:40, MrGregorA napisał:

Chciałbym Ci to wytłumaczyć, ale nadal poszukuję odpowiedzi dlaczego BF3 kosztuje 239zł...


Tylko,że to akurat gra w pudełku,którą można znaleźć o jakieś 150 zł taniej na allegro. A RE 4 w HD tak nie znajdziesz,a zresztą gdzieś czytałem,że cena tej edycji miała kosztować ok.50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:46, bobobo napisał:

Ps.Aha,i jeszcze wytłumaczcie mi jedno: Jak to możliwe,że odświeżony RE 4 na polskim
PS Store kosztuje aż 69 zł!?

Uroki cyfrowej dystrybucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:24, MrGregorA napisał:

Chyba mam nowego rekordzistę wymaganego miejsca na dysku: Ghost Recon Advanced Warfighter
2. 13Gb. Plus płyta. Szok.

Ostro, to nawet RAGE mniej ważył :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:24, MrGregorA napisał:

Chyba mam nowego rekordzistę wymaganego miejsca na dysku: Ghost Recon Advanced Warfighter
2. 13Gb. Plus płyta. Szok.


Teraz będzie nowy pan: Max Payne 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:49, bobobo napisał:

Teraz będzie nowy pan: Max Payne 3

Rozmiar instalacji na PS3=/=rozmiar instalacji na PC.
Na PC musisz instalować całość na PS3 Sony wciąż ma ograniczenie na to, co twórca może zrzucić na HDD. Na to właśnie narzekał m.in. Carmack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować