Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Sorry bro,moja pomyłka. No,ale skoro gra waży normalnie 35 GB,to trochę musi zajmować,nawet na dysku PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 19:17, bobobo napisał:

Sorry bro,moja pomyłka. No,ale skoro gra waży normalnie 35 GB,to trochę musi zajmować,nawet
na dysku PS3.


no wiesz. niektore gry na ps3 ważą duuużo (jest chyba kilka gier na 2 stronach bd) killzone 2 zajmuje chyba okolo 30, a nie wymaga naet 50 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:24, MrGregorA napisał:

Chyba mam nowego rekordzistę wymaganego miejsca na dysku: Ghost Recon Advanced Warfighter
2. 13Gb. Plus płyta. Szok.


Phew, u mnie w danych gier Gran Turismo 5 waży ponad 14 GB ;D (patche + instalka,nie wiem co jeszcze może być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 19:17, bobobo napisał:

Sorry bro,moja pomyłka. No,ale skoro gra waży normalnie 35 GB,to trochę musi zajmować,nawet
na dysku PS3.


Pewnie wydadzą na dwuwarstwowej blurayce i po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 19:54, woko27 napisał:

> Chyba mam nowego rekordzistę wymaganego miejsca na dysku: Ghost Recon Advanced Warfighter

> 2. 13Gb. Plus płyta. Szok.

Phew, u mnie w danych gier Gran Turismo 5 waży ponad 14 GB ;D (patche + instalka,nie
wiem co jeszcze może być).


jednak fałszywy alarm. kupiłem zestaw ghost recon plus r6 vegas 2 complete na jednej plycie i okazalo sie, ze ghost recon jest w calosci instalowany na dysku. nie wiem czy potrzebna jest plyta, ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 20:13, MrGregorA napisał:

jednak fałszywy alarm. kupiłem zestaw ghost recon plus r6 vegas 2 complete na jednej
plycie i okazalo sie, ze ghost recon jest w calosci instalowany na dysku. nie wiem czy
potrzebna jest plyta, ale chyba nie.


Nie da się! Nie da sie bez płyty. Ludzie, te konsole już są zupełnie jak PC... Playstation 2 wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grał tu w pierwsze Naruto na PS3? Jeżeli tak,to można by było dać jakieś wrażenia i ogólną ocenę? Na allegro jest trochę droga jak na swój wiek, a nie lubie wyrzucać pieniędzy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:19, bobobo napisał:

Czy ktoś grał tu w pierwsze Naruto na PS3? Jeżeli tak,to można by było dać jakieś wrażenia
i ogólną ocenę? Na allegro jest trochę droga jak na swój wiek, a nie lubie wyrzucać pieniędzy
w błoto


Tu masz moją recenzję tejże gry: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=79518&n=137
Imho jeżeli chcesz koniecznie mieć do ogrania "młodych" ninja, weź już Generations.
Poza tym to lepiej o wiele Naruto Ultimate Ninja 3 na PS2 (granie drużyną Konohamaru albo Hanabi wymiata... no i jest Czwórka Dźwięku) wziąć lub NUN5 też na PS2, bo ma w sobie też "młode" wersje wojowników, co daje chyba łącznie ponad 60 postaci w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodziło mi o ten tryb "free roam",bo miałem już Rise of a Ninja na Xboxa i mi się w miarę spodobał,chociaż był nudny. A do tego brak multi... .Generations to chyba będzie najlepszy wybór,tylko poczekam aż trochę stanieje,bo to raczej nie będzie bardzo rozchwytywana gra. A Storm dwójka? Jakaś alternatywa,chociaż jak się dowiedziałem,że przemiana jest zasilana czakrą,zacząłem mieć obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System walki jest dobry, wybitnym go nazwać nie można, ale za to spełniającym oczekiwania jak najbardziej. Takiego free roamu jak z Rise of a Ninja to się nie spodziewaj. W Generations w ogóle nie pobiegasz bo żadnych lokacjach. W UNS2 mamy za to taki JRPG''owy klimacik kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Storm 2, znowu polecę swoją recenzję: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=79518&n=138
Tryb free roam tam jest bardzo ciekawy, ale zbyt późno wrzucają warp scrolle do teleportacji, bo pod koniec gry czy nawet po zakończeniu, nie pomnę.
Gra się bardzo fajnie, acz mnie brakuje walki na ścianach. Ta przemiana działa dobrze na czakrze, a przynajmniej mnie to nie przeszkadzało.
W Generations, tylko dodam, nie ma trybu łażenia etc. Jest za to ponad godzina nowych kadrów anime poprzedzielane walkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się zdaje, czy mogłem do wczoraj kupować gry kartą kredytową przez PSN bez zasilania wirtualnego portfela (tj automatycznie pobierało mi opłatę po wybraniu opcji zakupu)? Coś zmieniali w tej kwestii? Opcja "Automatic Funding" jest włączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:32, Malevyn napisał:

ktos wie dokladnie w ktorym roku powstal psx i ps2 ?

Nie, bo straciliśmy dostęp do wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:32, Malevyn napisał:

ktos wie dokladnie w ktorym roku powstal psx i ps2 ?

PSX - data wydania: grudzień 1994 (Japonia). Pierwszy koncept w 1986 roku wraz Nintendo.
PS2 - marzec 2000 (JP). Tworzona od 1997 (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 17:13, Azvar napisał:

Czy tylko mi się zdaje, czy mogłem do wczoraj kupować gry kartą kredytową przez PSN bez
zasilania wirtualnego portfela (tj automatycznie pobierało mi opłatę po wybraniu opcji
zakupu)? Coś zmieniali w tej kwestii? Opcja "Automatic Funding" jest włączona.


Portfel zawsze jest zasilany, ale z opcją Automatic Funding odbywa się to chyba automatycznie przy dokonaniu zakupu (w sensie, że nie trzeba wybierać karty i "pińć" razy zatwierdzać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy mam jakiś błąd konsoli, który da się rozwiązać?
Wykonuję pierwszą główną misję w Alpha Protocol - nie mam trofea za ukończenie treningu, Darksiders w ogóle na liście gier z trofeami mi się nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować