Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2012 o 23:02, maniekk napisał:

Czy ktoś wie czemu Batman Arkham City GOTY w USA będzie 29 maja, a u nas 7 września???

Bo jesteśmy zadupiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2012/05/23/uncharted-goes-digital-first-two-ps3-adventures-hit-psn-27th-june/

Dwie pierwsze części Uncharted do kupienia na PSN od 27 maja.
Dodatkowo od dzisiaj (od momentu aktualizacji sklepu) DLC do dwójki są darmowe na europejskim PSN. Będą za darmo do momentu wydania Unchartedów na PSS, wiec radziłbym się pospieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mając wykupiony abonament w Playstation Plus mam przyciemnioną (nieaktywną) opcję "Prześlij zapisane dane na dysk internetowy"? Ustawiłem nawet indywidualnie dla każdej gryw opcjach przesyłanie save''ów na dysk internetowy, kopiowałem save''y ręcznie, ale opcja nadal jest nieaktywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 08:40, Karfein napisał:

Tej chmurki dają bardzo mało, bo 150MB. Nie masz czasem już zapchanego miejsca?


Gdzie tam, wiesz ile to jest miejsca? Jak dla mnie spokojnie powinno wystarczyć na wszystkie ważniejsze save''y z gier. Na prawdę myślałeś, że tego nie sprawdziłem przed napisaniem posta? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:34, Azvar napisał:

Gdzie tam, wiesz ile to jest miejsca? Jak dla mnie spokojnie powinno wystarczyć na wszystkie
ważniejsze save''y z gier. Na prawdę myślałeś, że tego nie sprawdziłem przed napisaniem
posta? :]


Przypuszczałem, że tak, ale wolałem się upewnić.
Ja tam z chmurki zrezygnowałem, odkąd mi zrobiła syf w postaci cofnięcia gry o 4h... A sejwa nigdzie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w Assassins Creed 2 i Brotherhood w wersji Goty, DLC są na dysku czy trzeba ściagać? Bo nie wiem czy mogę kupować używkę, czy nówkę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 18:24, maniekk napisał:

Witam.

Czy w Assassins Creed 2 i Brotherhood w wersji Goty, DLC są na dysku czy trzeba ściagać?
Bo nie wiem czy mogę kupować używkę, czy nówkę.

Pozdrawiam.


miałem ac 2 complete edition i był kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co robić w sytuacji kiedy podczas patchowania gry (GT5) instalator chyba się zawiesił? Ogólnie to przy łączu 2 Mbit/s już 3h się to instaluje i jest dopiero na etapie 6/16 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 20:09, MrGregorA napisał:

miałem ac 2 complete edition i był kod.


Ok już się dowiedziałem. GOTY różniło się od complete tym, że w tej pierwszej dlc jest już na dysku, a w complete trzeba było ściągać.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 23:57, treek napisał:

Dlaczego Binary Domain jest takie TANIE? o_0

edit. mowa o cenie na PSN


Nie wiem, ale jeśli lubisz shootery TPP, to bierz. Ja kupiłem jeszcze pudełkowaną niebawem po premierze w limited edition za 170zł i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wkoncu patchuje czy instaluje ;)? Choc jak jest 6/16 to raczej to drugie. Pamietaj przy tym, ze w ktoryms momencie pojawila sie dosyc duza objetosciowo latka (ponad 1GB).

Jesli jednak rzeczywiscie sie zawiesila konsola to... nie pozostaje nic innego jak restart. To co do tej pory zainstalowalo sie zostanie i albo zacznie sciagac 5/16 albo od razu przejdzie do instalacji w momencie 6/16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu wszystko się GT5 spatchowało, ale ja już głęboko spałem... Na szczęście konsola się wyłączyła (mam ustawione oszczędzanie energii), więc przynajmniej tu nie było zgrzytu :P Ale samo patchowanie GT5 to jest jakaś porażka... Przypominam: mam łącze 2 Mbit/s, nie było w tym momencie używane i gra patchowała się prawie pół dnia (zacząłem po 17-tej, po północy dopiero instalowała się ta duża łatka)... A myślałem, że to patchowanie WoWa było udręką (zanim zaczęli udostępniać spatchowanego klienta gry)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 07:59, Karfein napisał:

Nie wiem, ale jeśli lubisz shootery TPP, to bierz. Ja kupiłem jeszcze pudełkowaną niebawem
po premierze w limited edition za 170zł i jestem zadowolony.

Bije Vanquisha?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 18:40, treek napisał:

> Nie wiem, ale jeśli lubisz shootery TPP, to bierz. Ja kupiłem jeszcze pudełkowaną
niebawem
> po premierze w limited edition za 170zł i jestem zadowolony.
Bije Vanquisha?;p


Tu nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo w Vanquisha nie grałem, acz słyszałem, że fajny.
Na pewno w BD dobra jest fabuła - nie zrobiono jej sztampowo, choć z robotami, to jest powiew świeżości. Obawiałem się knota, a było bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 14:07, Azvar napisał:

W końcu wszystko się GT5 spatchowało, ale ja już głęboko spałem... Na szczęście konsola
się wyłączyła (mam ustawione oszczędzanie energii), więc przynajmniej tu nie było zgrzytu
:P Ale samo patchowanie GT5 to jest jakaś porażka... Przypominam: mam łącze 2 Mbit/s,
nie było w tym momencie używane i gra patchowała się prawie pół dnia (zacząłem po 17-tej,
po północy dopiero instalowała się ta duża łatka)... A myślałem, że to patchowanie WoWa
było udręką (zanim zaczęli udostępniać spatchowanego klienta gry)!


Zależy. Ja kiedyś w ogóle nie mogłem ściągnąć tej dużej łaty, odstawiłem GT5 na dwa miechy, potem włączyłem okazało się, że wyszły jeszcze kolejne jakieś pomniejsze i całość się ściągnęła i zainstalowała w jakieś 1.5h. Więc nie wiem od czego to zależy - od pogody? :P - bo neta mam takiego jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się właśnie tak dziwiłem, ktoś mówił że to w sumie ponad 2 GB patchy, a więc ściąganie+instalacja to powinno być max 3h przy moim łączu, a nie ponad 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją jakieś różnice w wydaniach Gran Turismo 5 z EU i np z US? I czy da się zmienić gdzieś ustawienie kierownicy w autach na lewą stronę? Dużo daje granie na kierownicy (jakiejś porządnej, bezprzewodowej) w porównaniu do pada pod względem osiągów i wygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować