Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Któryś z was posiada GH: Metallica? Bo muszę się dowiedzieć, czy jest jakiś ruch na serwerach. Mam zamiar kupić GH:M, ale jeśli nikt nie gra online, to mija się to z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 16:35, Azvar napisał:

Czy istnieją jakieś różnice w wydaniach Gran Turismo 5 z EU i np z US? I czy da się zmienić
gdzieś ustawienie kierownicy w autach na lewą stronę? Dużo daje granie na kierownicy
(jakiejś porządnej, bezprzewodowej) w porównaniu do pada pod względem osiągów i wygody?


Co do pytania o kierownicę, grałem u znajomego, obłędnie :) pad to popierdółka. Bardziej się wczuwasz w rolę kierowcy, bo GT5 to prawdziwa symulacja jazdy,a nie arcade typu NFS:HP gdzie na padzie możesz jeździć jak chcesz. Bez kierownicy dużo się traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sporo gier z dystrybucji elektronicznej. Sam inFamous 2 15GB mi juz ''ukradl'', RDR kolejne 16GB :(. A skasowac zal, bo sciagac kolejny raz to mi sie nie bedzie chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w miarę możliwości, staram się grę od razu przejść, żeby mi nie zalegała na dysku :)
Ale przecież to Twoja konsola, oraz Twoje miejsce na dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 09:34, Mavarius napisał:

Co do pytania o kierownicę, grałem u znajomego, obłędnie :) pad to popierdółka. Bardziej
się wczuwasz w rolę kierowcy, bo GT5 to prawdziwa symulacja jazdy,a nie arcade typu NFS:HP
gdzie na padzie możesz jeździć jak chcesz. Bez kierownicy dużo się traci.


A jak jest z podłączaniem do PS3, są wijące się po pokoju kable czy też jest jakaś opcja (model) bezprzewodowa? U mnie kable raczej definitywnie odpadają, za mały pokój i za dużo fatygi (już sam kabel od PS Eye mnie wnerwia :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując konsolę z dyskiem 250GB myślałem, że w życiu tego nie zapcham. Widać plus może mi te plany pokrzyżować.
Te gry będą dostępne do ściągnięcia już dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nietypowe pytanie, ale orientuje sie ktos ile moze byc warta 7mio miesieczna konsola ps3 320 gb z gwarancja padem i wszystkim co bylo orginalnie w pudelku oraz z takimi oto grami: GT ACADEMY,INFAMOUS,RESIDENT EVIL 4,WIPEOUT HD FURY,FLOWER,SUPER STREET FIGHTER 2 TURBO HD REMIX,SUPER RUB A DUB,GUNSTAR HEROS,SHATTER,THE LAST GUY,PAY DAY THE HEIST,BATTLEFIELD 1943,BLUE TOAD,MORTAL KOMBAT 1,2,TRILOGY,MOTROSTORM 3D RIFT,AMY,GOTHAM CITY IMPOSTORS,DE BLOB 2,AQUA VITA,FLOW,MY AQUARIUM+PSX STREET FIGHTER ALPHA? ede wdzieczny za pomoc bo nie mam zielonego pojecia, nawet po porownaniu konkurencyjnych ofert na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można dalej kupić tą paczkę do Uncharted 3 dzięki, której dostanie się wszystkie DLC? I kilka pytań do tego. Czy to działa na zasadzie, że kupuję raz a potem mam już wszystkie DLC czy to coś w stylu abonamentu? Bo mam ochotę na U3 a nie chcę czekać, aż GotY wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 10:08, Fimbulvinter napisał:

Czy można dalej kupić tą paczkę do Uncharted 3 dzięki, której dostanie się wszystkie
DLC? I kilka pytań do tego. Czy to działa na zasadzie, że kupuję raz a potem mam już
wszystkie DLC czy to coś w stylu abonamentu? Bo mam ochotę na U3 a nie chcę czekać, aż
GotY wyjdzie.


Kupujesz i dostajesz dostęp do wszystkich DLC. Tyle. Nie jest to żaden abonament i chyba dalej da się to kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zmianie dysku twardego trzeba liczyć się z koniecznością ściągania wszystkich gier (dema, PSN, PS+) od nowa i być może utratą niektórych (w związku z tym, że na PS+ mają limit czasowy do ścągnięcia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 12:48, Azvar napisał:

Czy przy zmianie dysku twardego trzeba liczyć się z koniecznością ściągania wszystkich
gier (dema, PSN, PS+) od nowa i być może utratą niektórych (w związku z tym, że na PS+
mają limit czasowy do ścągnięcia)?


Jak zjadasz kanapkę, to masz ją dalej na talerzu? - .-''
No kuźwa przecież logiczne, że jak zmieniasz HDD, to na nowym nic nie będzie O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować