Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Zna ktoś podobną grę na PS3 do Dynasty Warriors 6 ?

Bo mój kolega coś ględzi o takiej krwawej bijatyce gdzie można też z motorów zamiast koników :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 12:06, Pablo1989 napisał:

Zna ktoś podobną grę na PS3 do Dynasty Warriors 6 ?

Bo mój kolega coś ględzi o takiej krwawej bijatyce gdzie można też z motorów zamiast
koników :P.


Podobne gry to Warriors Orochi(seria), no i seria Dynasty Warriors ma też część 7.
Co do tego jeżdżenia na motorze i krwi, pewnie chodzi o Dead Rising 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić ps3 i nie podłączać jej do internetu, czy będę mógł po prostu kupić grę, włożyć płytę i grać?
Bo nasłuchałem się o tych wszystkich rzeczach online, dociąganiu patchy itd. jest jakiś przymus aktywacji gier online czy coś?
Ostatnia stacjonarna konsola jaką miałem to ps2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 13:20, Kopiec napisał:

Planuję kupić ps3 i nie podłączać jej do internetu, czy będę mógł po prostu kupić grę,
włożyć płytę i grać?
Bo nasłuchałem się o tych wszystkich rzeczach online, dociąganiu patchy itd. jest jakiś
przymus aktywacji gier online czy coś?
Ostatnia stacjonarna konsola jaką miałem to ps2.


ogolnie jak nie zamierzasz grac online, to spokojnie mozesz kupowac nawet uzywki. patche sa i nierzadko likwidja znaczące błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość na pewno nie, ale będąc offline tracisz dostęp do wszelkich DLC, mini gierek (niektóre nawet bardziej grywalne od większych gier :)) i gier, które są wyłącznie na PSN (jak np odswieżone Resident Evil 4 / CV). Do niektórych tytułow (np Gran Turismo 5) wyszło od groma patchy i to nie tylko naprawiających błędy, a dodających mnóstwo fajnych bajerów. Jeżeli piszesz to właśnie z poziomu swojego PC, to internet na PS3 to jedynie kwestia zakupu prostego w obsłudze routera z Wi-Fi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, po latach dojrzałem do kupna PS3. Mam 2 pytania:

- czy będę mógł grać z kumplem z Holandii w Fifę ;) (w sensie: multi jest darmowe i nie ma serwerów krajowych, prawda?)
- czy ktoś mógłby mi polecić miejsce, w którym nowe PS3 można w Krakowie kupić względnie tanio? W Empiku jest po 1200 zł i jakoś wydaje mi się to zbyt drogo. Może Saturn?

Z góry dzięki,

L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 17:08, Elwro napisał:

- czy będę mógł grać z kumplem z Holandii w Fifę ;) (w sensie: multi jest darmowe i nie
ma serwerów krajowych, prawda?)

Tak, pograsz za darmo z kumplem z Holandii.

Dnia 21.06.2012 o 17:08, Elwro napisał:

- czy ktoś mógłby mi polecić miejsce, w którym nowe PS3 można w Krakowie kupić względnie
tanio? W Empiku jest po 1200 zł i jakoś wydaje mi się to zbyt drogo. Może Saturn?

Nie mieszkam w Krakowie, więc nie wiem... Ale popatrz w MediaMartk, obczaj też Allegro. Myślę, że za 1000zł nówkę spokojnie wyrwiesz (jak nie taniej, bo w sumie nie jestem na bieżąco z cenami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 17:08, Elwro napisał:

Moi Drodzy, po latach dojrzałem do kupna PS3. Mam 2 pytania:

- czy będę mógł grać z kumplem z Holandii w Fifę ;) (w sensie: multi jest darmowe i nie
ma serwerów krajowych, prawda?)
- czy ktoś mógłby mi polecić miejsce, w którym nowe PS3 można w Krakowie kupić względnie
tanio? W Empiku jest po 1200 zł i jakoś wydaje mi się to zbyt drogo. Może Saturn?

Z góry dzięki,

L.


Kupuj przez internet i nie kombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 17:30, Elwro napisał:

Dzięki za opinie! ... a to, co jest w Empiku, jest zdaje się chyba z kontrolerem Move.


W takim razie musisz się zastanowić czy move jest Ci potrzebny. Mam w domu dwa i ich w ogóle nie używam, najchętniej bym sprzedał.

Też już nie orientuję się dobrze w cenach, ale na pewno warto popatrzeć na Allegro, bo nówkę, bez move''a powinieneś znaleźć znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 18:41, Pitej napisał:

W takim razie musisz się zastanowić czy move jest Ci potrzebny. Mam w domu dwa i ich
w ogóle nie używam, najchętniej bym sprzedał.


Kiedyś chciałem Move, ale pożyczyłem od sąsiada i czar prysł, jest fajnie ale nie na tyle, żeby w to inwestować :)
Wydaje mi się, że Kinect jest lepszy - mówię to jako wierny użytkownik SONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

FAQ - Playstation 3:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&pid=2921

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.

[m - K, 12-01-2012]


psn id: bojan_zaw

jeśli ktoś gra w beatles: rb, to z przyjemnością przyjmę zaproszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 08:58, Mavarius napisał:

Kiedyś chciałem Move, ale pożyczyłem od sąsiada i czar prysł, jest fajnie ale nie na
tyle, żeby w to inwestować :)
Wydaje mi się, że Kinect jest lepszy - mówię to jako wierny użytkownik SONY.


Powiem tak: zależy od gier. Mnie udało się łącznie nabyć Starter Pack i dodatkowego Move''a za 220zł i jestem niebywale zadowolony. Idzie porządnie zrzucić kilogramy, a do tego mieć kupę frajdy.
Ale jak mówię, zależy od gier. Podobnie pewnie z Kinectem. Do jednego fajny, do drugiego kupa. Przy Movie jak zapuściłem TV Stars albo Start the Party to szkoda słów. Dobrze, że to były tylko demka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że kupiłem na starcie 2x kontolery Move, kontroler pomocniczy do Move, kamerkę i potem jeszcze Sharpshootera (nakładka na kontrolery imitująca broń) i mimo, że wydałem na to tyle kasy co za kolejną konsolę, to w ogóle z tego nie korzystam... Trzeba się zastanowić czy w ogóle nas to bawi i mamy na to czas oraz pieniądze. Dodam, że granie w shootery przy pomocy Move''a jest wyjątkowo nie wygodne i wcale nie takie intuicyjne (graniu zaczyna towarzyszyć ból rąk, a celowanie jest mało dokładne i płynne)... O wiele lepiej sprawdza się zwykły pad :/ Gier z obsługą Move jest bardzo mało i w większości Move jest tam dodany na siłę, chyba tylko po to żeby dodać kolejną pseudo-funkcjonalność na pudełku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... po dzisiejszej aktualizacji systemu na wersje 4.20 w czasie instalacji pokazał się komunikat ''wybrana scena się zmieniła'' i był fajny wygląd i w prawym rogu ikonka od ładowania,taka inna, nowa niż tamta, po zainstalowaniu i zresetowaniu konsoli znów komunikat ''wybrana scena się zmieniła'' i powróciło do normalności tak jak przed aktualizacją.
Czy tak ma być ? Czy można ustawić sobie ten nowy wygląd co był przez chwilę, czy jak.
Z góry thx za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założe się, że masz TV Sony, bo u mnie identycznie to brzmi jak zmienię ustawienia sceny na automatyczną. To są ustawienia obrazu i dźwięku dostosowane do oglądanej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować