Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2012 o 14:40, Azvar napisał:

Wiadomo coś na temat oferty PS+ na lipiec?

Prawdopodobnie ModNation Racers będzie grą miesiąca. Na razie tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2012 o 15:35, Siriondel napisał:

Prawdopodobnie ModNation Racers będzie grą miesiąca. Na razie tylko to.


A ta gra przypadkiem nie jest podobna do CTR ?
Swoją drogą zacząłem grać w Batman : Arkham City - ludzie kupujcie to jak nie macie,bo to wybitna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 13:26, Mavarius napisał:

A ta gra przypadkiem nie jest podobna do CTR ?

Stary, nie obrażaj CTR, legendarnej ścigałki z największym jajem w historii takich gier :P

Dnia 02.07.2012 o 13:26, Mavarius napisał:

Swoją drogą zacząłem grać w Batman : Arkham City - ludzie kupujcie to jak nie macie,bo
to wybitna gra :)

Odpowiem na to, bo sam również zacząłem grać. I było dokładnie tak, jak z serią BioShock, którą trzy lata omijałem z nieznanego sobie powodu, a kiedy postanowiłem nadrobić zaległości, seria wskoczyła na moje absolutne pierwsze miejsce wśród ulubionych serii. Teraz z Batmanem - omijałem, mówiłem sobie "co za shit, nie lubię Batmana, nie kręci mnie". Ale kiedy mnie podkusiło, kupiłem i zagrałem pierwszy raz przedwczoraj, sam przed sobą ukorzyłem się ze wstydu. IMO druga najlepsza gra tej generacji, zaraz po Saints Row 3. Wybitna, to mało powiedziane. W tej grze jest wszystko, a do tego to wszystko jest zajebiste i lepsze niż w innych grach.

Teraz jestem nauczony, żeby NIGDY nie ignorować gier ze względu na nielubiany klimat/świat. Dzięki dobrej grze można go bowiem pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 14:57, Siriondel napisał:

Trochę o Batmanie i SR3, ale ciachnięte\

Już abstrahując chwilowo od gier Rocksteady, których jakości winno się nie umniejszać (choć akurat w przypadku Arkham Asylum polemizowałbym zdecydowanie, co nota bene już tutaj czyniłem jakiś czas temu :-)), ale Saints Row 3 najlepszą grą generacji? Srsly?

Już teraz stoi toto po niskiej cenie, a żem wiecznie ciekawy, to możesz napisać dlaczego tak uważasz? Kiedyś miałem zamiar SR3 kupić, ale po usłyszeniu opinii pewnych osobników dałem sobie spokój.

Dnia 02.07.2012 o 14:57, Siriondel napisał:

Teraz jestem nauczony, żeby NIGDY nie ignorować gier ze względu na nielubiany klimat/świat.
Dzięki dobrej grze można go bowiem pokochać.

Ja się o tym przekonałem przy InFamous :-D. Super moce WTF, ciekawe jak wypadnie najnowszy Spider-Man.

MrGregorA
W pisowni języka polskiego też nie siedzisz aż tak głęboko, żeby znać znaki interpunkcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 20:20, Renzov napisał:

MrGregorA
W pisowni języka polskiego też nie siedzisz aż tak głęboko, żeby znać znaki interpunkcyjne?


hah, w jednej rece mialem kanapke i nie za bardzo chciało mi sie pisac dokladniej. zreszta, chociaz w mojej wypowiedzi brakuje 2 przecinkow, absolutnie nie zmienilyby sensu. nie wiem o co sie czepiasz. ludzie pisza gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie Sainst Row 3 jest takie dobre? Oglądałem gameplay z tego tytułu,ale wszystko jakby ociekało totalną tandetą, może zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś jaki laser idzie do fat 60gb? Oczywiście europejczyk. bo skubaniec mi padł i widzę na allegro różne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 13:23, Henrar napisał:

Gdyby ktoś jakimś cudem przegapił:
http://blog.eu.playstation.com/2012/07/03/heads-up-playstation-plus-update-4th-july-2012/

Deus Ex: Human Revolution za darmo dla użytkowników Playstation Plus.


Nieźle, coś mnie ostatnio podkusiło, i wymieniłem Deusa, a tu wielki come back się szykuje hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym cos napisac, ale mnie zbanuja za ilosc przeklenstw. Wypas! Choc swojej Augmented Edition nie sprzedam - ladnie sie na polce prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zmyliły mnie te twitterowe podpowiedzi nt. gry miesiąca, myślałem, że przez "Motown" należy rozumieć jakąś ścigałkę, a tutaj Motor City => Detroit => Deus Ex. PS+ nie zwalnia tempa. Szkoda, że grę na PS3 ogarnąłem dwa tygodnie temu, a Missing Link tydzień temu. Spróbuję pozbyć się wersji pudełkowej w takim razie.

Zaś co do Panów pytających o Saints Row jako moją najlepszą grę generacji - to jest po prostu gra, z którą bawiłem się najlepiej. Absolutnie chore pomysły (w tym pomysły na bohaterów), komiczne story, dialogi - moc. Gra już pierwszymi trzema misjami wbija w fotel prezentacją i patentami. Do tego otwarty świat, w którym jest co robić (czyli to, czego szukam w grach najbardziej) i pokręcona personalizacja absolutnie wszystkiego. Dorzucić co-op online, doborowy soundtrack i mamy wszystko. Jednak tym, co wg mnie najbardziej odróżnia SR3 od innych współczesnych podobnych gier (m. in. sandboxów Rockstara) jest fakt, że gra jest tolerancyjna, wybacza wiele i zamiast stawiać przed graczem głupie, frustrujące wyzwania, które trzeba powtarzać ileś tam razy, daje Ci stosowne zabawki i mówi "baw się". Tam po prostu wszystko działa i wygląda świetnie, telefon po gromadę ziomów z gangu zajeżdzących furami podczas ulicznej strzelaniny, wezwanie helikoptera/odrzutowca na środku autostrady, survival przeciwko ulicznym maskotkom, czy genialne reality show "Super Ethical Reality Climax" ze słynnym profesorem Genkim, to tylko minimalny ułamek objawów pozytywnej choroby tej gry. Na pewno nie dla każdego, na pewno trzeba nieco zluzować poślady, żeby wejść w tę grę na całego, ale efekt jest warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 w wersji angielskiej posiada w sobie polski dubbing i napisy? Tylko prosiłbym o sprawdzone mówienie,a nie "wydaje mi się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 17:25, bobobo napisał:

Uncharted 2 w wersji angielskiej posiada w sobie polski dubbing i napisy? Tylko prosiłbym
o sprawdzone mówienie,a nie "wydaje mi się".

W wersji angielskiej, czyli z angielską okładką? Przynajmniej u mnie, nie ma polskiego jazyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:52, treek napisał:

Two Worlds 2 Goty ściągnięte z marketu, framerate jest tragiczny ;/ Pojedyńczy przypadek?

Nie miałem GOTY, premierowe wydanie pudełkowe, ale wszystko było w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:52, treek napisał:

Two Worlds 2 Goty ściągnięte z marketu, framerate jest tragiczny ;/ Pojedyńczy przypadek?


Ja przestałem grać w TW2 właśnie przez tragiczny framerate. Zwolnienia nie były ciągłe - ale na tyle częste, że postanowiłem grę sprzedać i kupić kiedyś na PC (do tej pory nie kupiłem ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować