Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2012 o 10:10, KrisK91 napisał:

Ja przestałem grać w TW2 właśnie przez tragiczny framerate. Zwolnienia nie były ciągłe
- ale na tyle częste, że postanowiłem grę sprzedać i kupić kiedyś na PC (do tej pory
nie kupiłem ;p).

No jej nie mam jak sprzedać ;/. Poczytałem, że można odpalić konsole i powpisywać parę komand, spróbuje coś w tym kierunku osiągnąć.
@Ifym
Lucky you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za szkarada?

No cóż, ale jak ktoś chce mieć 500 GB dysk, a nie ma PS3, to może się skusi. Ja jednak podziękuję, moja 120-ka spokojnie mi wystarcza.

EDIT: Ajne literówken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Biorąc pod uwagę fakt, że każda kolejna wersja poprzednich serii wykonana była z coraz gorszych materiałów i coraz bardziej hałasowała, gówniany design wcale mnie nie dziwi. Raz już zmieniłem model za fata na slima, a potem pożałowałem, bo nie dostałem nic, co byłoby warte tej zmiany. Drugi raz błędu nie popełnię. No ale coż - trzeba zrobić coś tanim kosztem, żeby wypchnąć taniejące stare modele na koniec generacji. A i na nowy model znajdą się naiwniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy tak się przejmujecie wyglądem? Gdybym zmieniał mojego fata 80GB na tego slima to wygląd byłby na końcu zaraz po poborze prądu i rozmiarach obudowy na co bym patrzył. Poza tym nie popadajmy w paranoję, design jest nowoczesny i nawiązuje trochę do tradycji Playstation, a ściślej mówiąc do PS two ( http://youngfuture.net/wp-content/uploads/Playstation2_slim_front.jpg): otwierana klapka na płyty, dokładne takie same umiejscowienie znaczka PS, przycisku do otwierania napędu i kontrolek ON/OFF, wejścia usb na dole, wystający prawy koniec górnej obudowy nad podstawę itp. http://www.rootbeat.nl/images/file/img_5001451ad739d.jpg Zgodzę się, że taki błyszczący fat lepiej wygląda na półce pod czarną plazmą, ale slim wg mnie dalej wygląda jak sprzęt z wyższej półki a nie z ruskiego bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 15:03, treek napisał:

> Mamy oficjalne zdjęcia:
> http://www.psx-sense.nl/91480/officiele-fotos-van-het-nieuwe-ps3-model-geheugen-capaciteit-gelekt/

> W nowym modelu płyty wkłada się od góry, tak jak w starym PSX i PS2 Slim.
16gb? Szykuje się jakaś wersja dla ubogich? xP


Raczej dla tych, którzy preferują standardowe ''pudełkowe'' wydanie gry, aniżeli dystrybucję elektroniczną ;) Na zapisy gier 16 GB spokojnie starczy, choć przy poniektórych tytułach miałbym wątpliwości (vide Gran Turismo 5/ Rage/ GTA IV).

Co do designu - kwestia gustu, niemniej mi osobiście się ''nie widzi'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 17:06, Whiteman napisał:

Raczej dla tych, którzy preferują standardowe ''pudełkowe'' wydanie gry, aniżeli dystrybucję
elektroniczną ;) Na zapisy gier 16 GB spokojnie starczy, choć przy poniektórych tytułach
miałbym wątpliwości (vide Gran Turismo 5/ Rage/ GTA IV).


No właśnie, nawet gry akcji potrafią swoje zająć (RE5 GE zajmuje ponad 5 GB...). To będzie nie tyle wersja dla ubogich, co dla tych mało grających, raczej nie zmieniających często płytek w konsoli :) Tak czy siak jest dobrze, może będzie adekwantnie tańsza, a co za tym poszerzy się grono posiadaczy PS3 i pociągnie to za sobą obniżki u konkurencji. Ja tylko nie kumam tego jak tam będzie wyglądać wkładanie płyty, trudno powiedzieć czy to jest tylko przeźroczysta część obudowy z wysuwaną tacką czy jakiś inny mechanizm (nie znam niemieckiego). Bardzo się chwali zmiana rozmiarów z wielkiego kwadratu na mniejszy prostokąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@woko27 & Azvar
Klapka nie będzie otwierana jak w ps2 slim, nie będzie też żadnych przeźroczystych elementów ;p Po prostu będzie to przesuwany/rozsuwany na bok slider. Przynajmniej ja tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 GB nawet dla osób, które mało przesiadują przed konsolą to i tak mało przyszłościowe rozwiązanie. Zakładając kolejne aktualizacje no i wspomniane poniektóre ''bardziej wymagające'' tytuły. Oczywiście nie biorąc już pod uwagę takich okoliczności, gdzie casual przy bibliotece PS3 przekształci się w hardcore''a ;) Czy aby te 16 GB to nie jakieś niedopatrzenie w newsach, albo niedosłyszana plotka? ;)

Co do właściwości napędu: http://www.ppe.pl/news-16724-Poznalismy_wyglad_nowego_PS3.html

Sądziłem, że otwierana klapka to relikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie od 4 dni jestem posiadaczem PS3, w końcu załatwiłem sobie by pograć w upragnionego MK :) Chociaż inne produkcje też są ciekawe.

Mam pytanie. Mam już pobrane sporo gier z ps3 (plus) i szkoda by w razie problemów, poszło to na marne. Nie mam szybkiego netu, więc wolę sobie zgrać dane.
Mam zewnętrzny HD, który podlączam przez USB. Jest tam dysk Sata II i czy moge zgrać wszystkie pobrane gry z PS3 na te urządzenie? Jak to zrobić aby nie stracić danych z PS3 i z zewnętrznego napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 23:17, Whiteman napisał:

16 GB nawet dla osób, które mało przesiadują przed konsolą to i tak mało przyszłościowe
rozwiązanie.


Zważywszy na fakt, że 2 gry z PSStore i po miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Playstation Polska na FB napisało:

Oto długo wyczekiwana przez Was wiadomość! Z przyjemnością informujemy, że usługa tvn player zostanie udostępniona na konsolach PS3 już dzisiaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że InFamous 2 z PSN instaluje się ok. 3 godziny? Kupiłem wczoraj ps+ ale to że czas instalacji potrafi być dłuższy niż czas pobierania trochę mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 17:17, igor631 napisał:

Czy to normalne że InFamous 2 z PSN instaluje się ok. 3 godziny? Kupiłem wczoraj ps+
ale to że czas instalacji potrafi być dłuższy niż czas pobierania trochę mnie dobija.


Ja pół doby (czyli prawie 12h) instalowałem 2GB poprawek do Gran Turismo 5, więc wszystko możliwe :P Najlepiej ustawiać sobie ściąganie na noc/kiedy nie jesteśmy w domu i ustawić żeby konsola automatycznie po ściągnięciu się wyłączyła, wtedy gra sama się zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś kupuje gry na ps3 w sklepie Wirtus.pl? W czwartek zamówiłem UFC Undisputed 3 za 29zł bo promocja była i niestety nadal nie dostałem, a pieniądze przelałem. Próbowałem się do dzwonić to ciągle jakby zablokowane czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 11:00, Azazell napisał:

Panowie czy ktoś kupuje gry na ps3 w sklepie Wirtus.pl? W czwartek zamówiłem UFC Undisputed
3 za 29zł bo promocja była i niestety nadal nie dostałem, a pieniądze przelałem. Próbowałem
się do dzwonić to ciągle jakby zablokowane czy coś.


Ja tam od dawna już nie kupuje, właśnie przez to że były (sporadyczne co prawda, ale jednak) problemy z dostępnością gier, zgodnością z opisem/zdjęciem na stronie i wysyłką... Jestem bardziej skłonny zaufać losowemu Allegrowiczowi, albo sklepowi gram.pl (trochę wazeliniarsko to brzmi, ale na prawdę gram.pl nigdy mnie nie zawiodło :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować