Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Szukam jakiś gier z dobrą fabułą, która nie pozwoli oderwać się od telewizora, ale jednocześnie nie chcę by gra była krótka. Ostatnio przeszedłem Red Dead Redemption GOTY i tak mnie naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:00, Pablo_Querte napisał:

Szukam jakiś gier z dobrą fabułą, która nie pozwoli oderwać się od telewizora, ale jednocześnie
nie chcę by gra była krótka. Ostatnio przeszedłem Red Dead Redemption GOTY i tak mnie
naszło.


Fallout 3 : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 11:00, Azazell napisał:

Panowie czy ktoś kupuje gry na ps3 w sklepie Wirtus.pl? W czwartek zamówiłem UFC Undisputed
3 za 29zł bo promocja była i niestety nadal nie dostałem, a pieniądze przelałem. Próbowałem
się do dzwonić to ciągle jakby zablokowane czy coś.


kiedyś to był mój sklep nr 1. Nie kupiłem tam nic od ponad 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:21, MrGregorA napisał:

Fallout 3 : D
> z dobrą fabułą

Chyba jesteś dziś w dobrym humorze. ;)

@Pablo Querte
Yakuzy sobie kup albo Catherine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:00, Pablo_Querte napisał:

Szukam jakiś gier z dobrą fabułą, która nie pozwoli oderwać się od telewizora, ale jednocześnie
nie chcę by gra była krótka. Ostatnio przeszedłem Red Dead Redemption GOTY i tak mnie
naszło.

Pewnie głupia odpowiedź, ale napiszę: GTA IV GOTY / TES V: Skyrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:50, Lex napisał:

@Pablo Querte
Yakuzy sobie kup albo Catherine.

Hmm nie do mnie skierowane, ale zawsze chciałem zacząć tą serie, od której części zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 22:00, Magwisienka napisał:

Pobrałam Saints Row 2 z PS+, pograłam godzinkę i wywaliło mi utratę ważności. Dafaq?


Tam chyba musisz pobrać plik który waży pare kilobajtów i zrobi z niej pełną wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 22:11, Azazell napisał:

Tam chyba musisz pobrać plik który waży pare kilobajtów i zrobi z niej pełną wersję :)

No ale właśnie nie ma takiego pliczku. Zawsze jest Full Game Upgrade, ale przy Saints Row 2 w sekcji PS+ jest tylko jeden pliczek nazwany "Saints Row 2 (Full Game)". Pobrałam go i wychodzi na to, że to trial :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 20:41, treek napisał:

Hmm nie do mnie skierowane, ale zawsze chciałem zacząć tą serie, od której części zacząć?

Najlepiej od początku. Jak nie masz możliwości zagrania w części z PS2 to w trójce będziesz mieć w miarę szczegółowe i przystępne streszczenie ich fabuły w formie wspomnień Kiryu-chana (bardzo fajnie się to ogląda, gdy już się Yakuzy 1 i 2 zna, btw). Po ''skrótach'' powinno się Ci grać w miarę bezproblemowo. W miarę, bo seria zachowuje ciągłość fabularną, w każdej części jest sporo nawiązań do poprzedników, a część starszych postaci potrafi powrócić po krótkiej nieobecności w którejś odsłonie cyklu. Jednak gdybym mógł znowu przejść serię ''na czysto'' raczej nie zdecydowałbym się na zaczęcie serii od Y3. Fabuła jest zbyt dobra, żeby ją sobie spoilować filmikami.
Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz tu lub na privie (podpis). Chętnie odpowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 20:41, treek napisał:

Hmm nie do mnie skierowane, ale zawsze chciałem zacząć tą serie, od której części zacząć?


Jeśli nie możesz w Y1 i Y2 pograć, poczekaj na edycje HD pod PS3. Naprawdę warto to ogarnąć po kolei bez spoilerów. Jeśli koniecznie musisz, w Y3 i Y4 są wspomnienia z poprzednich części. Warto jednak samemu ograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 22:31, Magwisienka napisał:

> Tam chyba musisz pobrać plik który waży pare kilobajtów i zrobi z niej pełną wersję
:)
No ale właśnie nie ma takiego pliczku. Zawsze jest Full Game Upgrade, ale przy Saints
Row 2 w sekcji PS+ jest tylko jeden pliczek nazwany "Saints Row 2 (Full Game)". Pobrałam
go i wychodzi na to, że to trial :/


Pewno ze złego "folderu" w PS+ ją wybrałaś. Pełniak powinien być w Freebies/Gratisy (czy jakoś tak to jest po polsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 23:06, Lex napisał:

ciach


A propos Yakuzy - posiadam czwórkę, w poprzednie nie grałem. Chwilę (godzinka, dwie) pograłem i mam takie drobne pytanko... czy cała ta gra jest taka strasznie przegadana? Bo gameplayu tu jak na lekarstwo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 23:23, Reffanov napisał:

Pewno ze złego "folderu" w PS+ ją wybrałaś. Pełniak powinien być w Freebies/Gratisy (czy
jakoś tak to jest po polsku).

Geez, serio, nie zakładaj, że jak dziewczyna, to zupełnie nie ogarnia. Jak pisałam wyżej, NIGDZIE nie ma Full Game Upgrade do SR2, włącznie z przeczesaniem wyników wyszukiwania dla frazy "Saints Row". W sekcji PS+ jest pełna gra, ale po jej pobraniu mam triala. Mocna bzdura :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 22:31, Magwisienka napisał:

> Tam chyba musisz pobrać plik który waży pare kilobajtów i zrobi z niej pełną wersję
:)
No ale właśnie nie ma takiego pliczku. Zawsze jest Full Game Upgrade, ale przy Saints
Row 2 w sekcji PS+ jest tylko jeden pliczek nazwany "Saints Row 2 (Full Game)". Pobrałam
go i wychodzi na to, że to trial :/


Wiesz co ..ja po 10 włącze PS3 i obadam jak jest u mnie :). I dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylko Ty masz ten problem:
http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-3-General-Discussion/Saints-Row-2-PS-Free-Trial-Problem/td-p/16602061
Polecaja albo po prostu sprobowac odpalic gre, zrestartowac konsole i znow odpalic, a jak to nie zadziala to wejsc w ''Downloads'' w PS Store i odpalic sciaganie jeszcze raz. Nic nie wspominaja, ze trzeba wszystko od nowa sciagac, wiec pewnie tylko krotka chwile sie sciaga i _podobno_ odnawia to licencje na gre.
Powodzenia! Ja jeszcze w SR2 nie gralem. Jak wroce do domu to zobacze jak u mnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 09:06, Piotrek_K napisał:

Dzięki za znalezienie tego wątku, ale niestety żaden z tych sposobów nie działa :( Wywaliłam całość i pobieram jeszcze raz. Jak to nie zadziała to ja już nie wiem.

Dnia 24.07.2012 o 09:06, Piotrek_K napisał:

Powodzenia! Ja jeszcze w SR2 nie gralem. Jak wroce do domu to zobacze jak u mnie jest...

Dzięki :) A SR2 polecam, ta godzinka całkiem mi się spodobała i minęła zanim się zorientowałam. Przyjemna, lekko szalona gierka. Nie wiem, czy na tyle fajna, by ją maksować, ale na pewnie warta pogrania dłużej, niż tą nieszczęsną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 03:09, Magwisienka napisał:

ciach


Oj tam, oj tam. U mnie po prostu wszystko działa jak należy więc założyłem że się jednak pomyliłaś. ;P Może napisz do supportu w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 13:56, Reffanov napisał:

Oj tam, oj tam. U mnie po prostu wszystko działa jak należy więc założyłem że się jednak
pomyliłaś. ;P Może napisz do supportu w takim razie?

Już działa. Wywalenie gry, ponowne pobranie i zainstalowanie pomogło. W każdym razie - dziwna z tym sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:05, Magwisienka napisał:

> Oj tam, oj tam. U mnie po prostu wszystko działa jak należy więc założyłem że się
jednak
> pomyliłaś. ;P Może napisz do supportu w takim razie?
Już działa. Wywalenie gry, ponowne pobranie i zainstalowanie pomogło. W każdym razie
- dziwna z tym sprawa :P


Czyli wystarczy sciagnac gre, nie ma pliku do odblokowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować