Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Przepraszam :(. Kompletnie zapomnialem. Sprawdzilem i u mnie data waznosci gry jest normalnie do konca PS+. Ale skoro i u Ciebie juz dziala to ok :)


>>> Mavarius
Tak. Jest tylko jedna rzecz do sciagniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 23:37, Chaotizz napisał:

Jest na PS3 dostępny Tekken 3? W jakiejś wersji HD?

Nie ma ani remake''u, ani wersji cyfrowej Playstation Classics na PSS.

Musisz sobie kupić oryginalne płytowe wydanie z PSXa, ew. - jak masz PS3 kompatybilne z PS2 - załatwić sobie Tekkena 5, bo tam była także trzecia część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 23:45, Henrar napisał:

Musisz sobie kupić oryginalne płytowe wydanie z PSXa, ew. - jak masz PS3 kompatybilne
z PS2 - załatwić sobie Tekkena 5, bo tam była także trzecia część.


Była, ale chyba tylko w wersji arcade (bez kilku trybów gry i filmików bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do PS3 można podłączyć pada od Xboxa360 na USB? Generalnie używam go tylko do kompa a na PS nigdy nie grałem i nie wiem czy mogę coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 16:02, 143872 napisał:

Czy do PS3 można podłączyć pada od Xboxa360 na USB? Generalnie używam go tylko do kompa
a na PS nigdy nie grałem i nie wiem czy mogę coś takiego zrobić.


Podłączyć można, ale nie zadziała. :P Chyba, że kupisz cacko o nazwie "XCM Cross Battle Adapter" ( http://www.ps3mania.pl/index.php/2008/12/pieklo-zamarzlo-pad-od-xboksa-360-podlaczony-do-ps3-i-dziala-niestety/), ale nie wiadomo czy działa z najnowszym softem, czy przyciski są kompatybilne z grami (nawet nie masz czujnika ruchu) itd. Wg mnie nie warte zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łączyć można, ale nie zadziała. :P Chyba, że kupisz cacko o nazwie "XCM Cross Battle

Dnia 27.07.2012 o 18:06, woko27 napisał:

Adapter" ( http://www.ps3mania.pl/index.php/2008/12/pieklo-zamarzlo-pad-od-xboksa-360-podlaczony-do-ps3-i-dziala-niestety/),
ale nie wiadomo czy działa z najnowszym softem, czy przyciski są kompatybilne z grami
(nawet nie masz czujnika ruchu) itd. Wg mnie nie warte zachodu.


Ogólnie działa wszystko. Problem jest taki, że rozwiązanie to jest dość drogie. Nawet do 120$ z przesyłką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie znacie jakiś sklep gdzie można kupić używane gry ? (Tylko jakiś sprawdzony, żeby nie dostać gry która nie działa;p) albo czy może ktoś z was nie chce pozbyć się nwego batmana ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 15:09, Mroczny_Joga napisał:

Witam, mam pytanie znacie jakiś sklep gdzie można kupić używane gry ? (Tylko jakiś sprawdzony,
żeby nie dostać gry która nie działa;p) albo czy może ktoś z was nie chce pozbyć się
nwego batmana ;P?


Używane gry znajdziesz w salonach Empiku, z tego co zauważyłem ''wymianę gier'' prowadzi sklep Robson.pl. Poza tym - standardowo - Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 15:09, Mroczny_Joga napisał:

Witam, mam pytanie znacie jakiś sklep gdzie można kupić używane gry ? (Tylko jakiś sprawdzony,
żeby nie dostać gry która nie działa;p) albo czy może ktoś z was nie chce pozbyć się
nwego batmana ;P?


Polecam gametrade.pl. Można tam kupować gry, sprzedawać je i wymieniać się. Świetna sprawa. Działa trochę jak allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Jak to jest z ps+? jesli zasubskrybuje teraz, to moge sobie sciagnac lbp2, infm2, motorstorma, dead space 2 i inne gry? czy moge wybrac tylko jedna? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 16:14, MrGregorA napisał:

Panie i Panowie. Jak to jest z ps+? jesli zasubskrybuje teraz, to moge sobie sciagnac
lbp2, infm2, motorstorma, dead space 2 i inne gry? czy moge wybrac tylko jedna? jak to
jest?


Możesz ściągnąć te gry które są dostępne w danym miesiącu. Potem możesz je trzymać na dysku, a grać póki abonament się nie skończył. Nie możesz ściągać gier za darmo i korzystać z promocji które były kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 16:16, Fatal-X napisał:

> Panie i Panowie. Jak to jest z ps+? jesli zasubskrybuje teraz, to moge sobie sciagnac

> lbp2, infm2, motorstorma, dead space 2 i inne gry? czy moge wybrac tylko jedna?
jak to
> jest?

Możesz ściągnąć te gry które są dostępne w danym miesiącu. Potem możesz je trzymać na
dysku, a grać póki abonament się nie skończył. Nie możesz ściągać gier za darmo i korzystać
z promocji które były kiedyś.


to akurat wiem, ale w/w gry (od sony) sa dosteone juz chyba ze 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 18:57, MrGregorA napisał:

to akurat wiem, ale w/w gry (od sony) sa dosteone juz chyba ze 2 miesiace.

Jeśli są to znaczy, że je dostaniesz więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 16:16, Fatal-X napisał:

Możesz ściągnąć te gry które są dostępne w danym miesiącu. Potem możesz je trzymać na
dysku, a grać póki abonament się nie skończył. Nie możesz ściągać gier za darmo i korzystać
z promocji które były kiedyś.


Ale można np ściągnąć gry, które były w ofercie kiedy abonament był już opłacony, mimo że ich się nie ściągnęło wcześniej? Pytam dla pewności, chociaż widzę że np Sly Cooper sprzed paru miesięcy, którego wywaliłem nadal mogę ściągnąć z PSN za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mozesz sciagac za darmo tylko gry, ktore sa obecnie w promoji lub byly kiedykolwiek przez Ciebie sciagniete. Jesli czegos wczesniej nie sciagnales to przepada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 23:40, Piotrek_K napisał:

Nie. Mozesz sciagac za darmo tylko gry, ktore sa obecnie w promoji lub byly kiedykolwiek
przez Ciebie sciagniete. Jesli czegos wczesniej nie sciagnales to przepada...


No to jak to możliwe, że nadal mogę ściągnąć Sly Raccon i NFS: Shift 2, które były pare miesięcy temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować