Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2012 o 17:11, Piotrek_K napisał:

Bo masz je na liscie ''Downloads'' na gorze?


Ok, wszystko jasne, czyli rozumiem że trzeba je przynajmniej raz ściągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 19:15, Azvar napisał:

Ok, wszystko jasne, czyli rozumiem że trzeba je przynajmniej raz ściągnąć...

Zdaje się, że wystarczy je po prostu tak jakby kupić. Wejść w kartę gry, ale jej nie pobierać. Wtedy też pojawia się ona na liście ''Downloads''. Ja tak zrobiłam z Dead Space 2, bo już nie mam miejsca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy aktywowac sciaganie. Zreszta, nawet jak nie masz miejsca i dasz sciagnij to najpierw wywali informacje, ze nie ma miejsca, a pozniej gra i tak wyladuje w ''downloads'' (o czym wspomniala Magwisienka). Potem mozesz sciagnac gre w przyszlosci :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to głupio wymyślili, zważywszy na to, że np będąc gdzieś na dłuższym urlopie/zapracowanym można zwyczajnie coś przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio gralem czesto w multi w FIFE 12, niestety jeden baran nie potrafi sie z tym pogodzic, ze przegral i caly czas wysyla obrazliwe teksty. Zablokowalbym go chetnie ale chce zapytac czy mozna to gdzies zglosic zeby dzieciak dostal bana albo cos w tym stylu? rozumiem raz czy dwa angielskie dziecko sie zali ale nie 20 wiadomosci ponad z caly czas obrazaniem czy to czlonkow rodziny czy mnie, zreszta pewnie nie jeden z was mial z czyms podobnym do czynienia ale ja sobie nie pozwole na obrazanie i to w taki sposob jak on robi.
Szukalem gdzies linka w menu konsoli ale nic tu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 04:44, Longer napisał:

Witam, ostatnio gralem czesto w multi w FIFE 12, niestety jeden baran nie potrafi sie
z tym pogodzic, ze przegral i caly czas wysyla obrazliwe teksty. Zablokowalbym go chetnie
ale chce zapytac czy mozna to gdzies zglosic zeby dzieciak dostal bana albo cos w tym
stylu? rozumiem raz czy dwa angielskie dziecko sie zali ale nie 20 wiadomosci ponad z
caly czas obrazaniem czy to czlonkow rodziny czy mnie, zreszta pewnie nie jeden z was
mial z czyms podobnym do czynienia ale ja sobie nie pozwole na obrazanie i to w taki
sposob jak on robi.
Szukalem gdzies linka w menu konsoli ale nic tu nie ma...


heh, na 360 można złożyć zażalenie z poziomu gry. kochane sony. naskarzyc mozesz na stronie https://secure.eu.playstation.com/psn/support/grief-reporting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 04:44, Longer napisał:

/.../

Jasne, że można wysłać zażalenie. Kliknij trójkąt bezpośrednio na danej wiadomości; taka opcja znajduje się bodajże na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 11:40, Renzov napisał:

> /.../
Jasne, że można wysłać zażalenie. Kliknij trójkąt bezpośrednio na danej wiadomości; taka
opcja znajduje się bodajże na samym dole.


OOO a to dobre. powiem szczerze, że tak sądziłem, że gdzieś jest taka opcja (wydawało mi się, że z niej korzystałem kiedyś), ale kilka dni temu chciałem z niej ponownie skorzytsać i nie mogłem znaleźć takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już pytałem o to jak funkcjonuje PS+, to mam jeszcze jedno pytanie zanim zapomnę. Czy jeżeli kupię DLC do gry, to będzie ono dostępne (będzie działać) zarówno z wersją cyfrową gry z PS+, jak i z pudełkową (w razie gdybym kiedyś zrezygnował z PS+ albo coś)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 19:55, Azvar napisał:

Skoro już pytałem o to jak funkcjonuje PS+, to mam jeszcze jedno pytanie zanim zapomnę.
Czy jeżeli kupię DLC do gry, to będzie ono dostępne (będzie działać) zarówno z wersją
cyfrową gry z PS+, jak i z pudełkową (w razie gdybym kiedyś zrezygnował z PS+ albo coś)?


Tak, ale możliwe, że save''y nie będą kompatybilne ze sobą w stosunku wersja cyfrowa - pudełkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to się wydać głupie co napiszę dalej. Czytałem kiedyś, że odtwarzanie płyt DVD na PS "tyra napęd". Można śmiało oglądać filmy z DVD czy lepiej nie ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 02:45, Fimbulvinter napisał:

Może to się wydać głupie co napiszę dalej. Czytałem kiedyś, że odtwarzanie płyt DVD na
PS "tyra napęd". Można śmiało oglądać filmy z DVD czy lepiej nie ryzykować?

Oglądam od trzech lat; czasem nawet kilka godzin dziennie i jak dotąd nic się nie "styrało".

Pierwszy raz o takiej kwestii słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to czytałem o tym "tyraniu" jeszcze przed kupnem PS na jakimś forum na końcu internetów, a że w sprawie sprzętów jestem "trochę" przewrażliwiony to wolałem zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że konsole średnio lubią pionową postawę. Może chodziło o takie "tyranie" - ale wtedy każda płyta by to czyniła, nie tylko filmy z DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy Yakuza: Dead Souls obarczona jest jakimiś online passami lub innymi kodami z dodateczkami (półtora ekskluzywnej broni, ćwierć złotego ciuszka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować