Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2012 o 11:02, MrGregorA napisał:

u nas sie nie pojawi na 100%. mamy juz takie zestawy


Mamy tylko ostatni zestaw. InFamous "saga" i God of War Saga nie mamy (no,chyba że Trylogia GoW,ale w tym nie ma 2 gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 11:08, bobobo napisał:

> u nas sie nie pojawi na 100%. mamy juz takie zestawy

Mamy tylko ostatni zestaw. InFamous "saga" i God of War Saga nie mamy (no,chyba że Trylogia
GoW,ale w tym nie ma 2 gier).


e tam. ale oni nie maja takich zestawow jak my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 13:28, bobobo napisał:

> e tam. ale oni nie maja takich zestawow jak my...

Czyli jakich?


uncharted trilogy, resistance trilogy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, wygląda na to że rodzinka załatwiła mi pada.
A przynajmniej wygląda to w ten sposób - wczoraj się wyładował, więc zostawili go podłączonego przez USB do konsoli. Dzisiaj włączyli konsolę i pad nie działa. Próbowałem go standardowo podłączyć, wcisnąć przycisk PS ale żadna diodka się nie zapala itp. Próbowałem go też zresetować za pomocą tego małego przycisku z tyło ale dalej nic. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:18, seroero napisał:

Mam małe pytanie ( pewnie głupie ):
Czym sie rożni Wireless Controller Dual Shock od dual shock 3

Oba wyglądają tak samo (przynajmniej na obrazkach) a ten pierwszy jest w niższej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:30, seroero napisał:

Oba wyglądają tak samo (przynajmniej na obrazkach) a ten pierwszy jest w niższej cenie


Podaj po prostu linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta bogata 60gb wersja fat''a radzi sobie z odtwarzaniem gier z PS2? Skaluję jakoś grafikę? Podbija, bluruje? Na allegro można dostać taką za 5 stówek bez złotóweczki i trochę mnie to kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 15:31, treek napisał:

Jak ta bogata 60gb wersja fat''a radzi sobie z odtwarzaniem gier z PS2? Skaluję jakoś
grafikę? Podbija, bluruje? Na allegro można dostać taką za 5 stówek bez złotóweczki i
trochę mnie to kusi.


Pewnie tak samo jak wygląda emulacja gier z PSOne, tj raczej kosmetyczne zmiany, ledwo zauważalne, to samo tyczy się szybkości ładowania gier. Ja tam ogólnie nikomu nie polecam czegokolwiek poniżej 320 GB, sam męcze się z 160 GB, a argument typu "i tak będe grać tylko w pudełkowe wersje" wyrzuć od razu sobie z głowy , jeśli oczywiście tak myślisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 15:34, Azvar napisał:

Pewnie tak samo jak wygląda emulacja gier z PSOne, tj raczej kosmetyczne zmiany, ledwo
zauważalne, to samo tyczy się szybkości ładowania gier.

I tak jestem zainteresowany

Dnia 10.08.2012 o 15:34, Azvar napisał:

Ja tam ogólnie nikomu nie polecam.....

Eh ps3ójke mam już ponad 3 lata, pomijając fakt posiadania każdej konsoli obecnej generacji, więc nie musisz mnie uczyć podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 15:31, treek napisał:

Jak ta bogata 60gb wersja fat''a radzi sobie z odtwarzaniem gier z PS2? Skaluję jakoś grafikę? Podbija, bluruje?

Jeszcze przed zakupem mojej Slimki chciałem odkupić model z emulacją od kumpla za sporą kasę... dopóki nie pokazał mi jak ta emulacja działa. Obraz był rozmyty jak cholera, zero ostrości. Do jakości znanej z duetu PS2 i telewizor CRT nie było nawet startu. Co prawda grać się dało, ale nie więcej niż pół godziny (bóle głowy etc.).

Dnia 10.08.2012 o 15:31, treek napisał:

Na allegro można dostać taką za 5 stówek bez złotóweczki i trochę mnie to kusi.

Ja bym nie ryzykował. Sześcioletnia konsola mogła być naprawiana, jak nie to prawdopodobnie zepsuje się w przeciągu kilku miesięcy. Lepiej zainwestuj w używaną czarnulkę. Sprzęt jest nie do zajechania, a w tej cenie zmieści się jeszcze z 10 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 20:49, Lex napisał:

Jeszcze przed zakupem mojej Slimki chciałem odkupić model z emulacją od kumpla za sporą
kasę... dopóki nie pokazał mi jak ta emulacja działa. Obraz był rozmyty jak cholera,
zero ostrości. Do jakości znanej z duetu PS2 i telewizor CRT nie było nawet startu.


Akurat w tym przypadku jest tak samo ze zwykła PS2 :) Moja stoi nadal, ale tylko dlatego, że na PS3 nie wyszły jeszcze remaki HD trylogii Onimushy, FF XII i może Soul Reavera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trylogie Onimushy nie ma chyba co liczyc, Capcom widac olal serie. A szkoda...wielka szkoda ;(
No i mowiac szczerze to do reedycji nadaje sie raczej tylko trojka...
A o Legacy of Kain HD Collection modle sie caly czas wieczorem i nic nie slychac o tym niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 20:49, Lex napisał:

Jeszcze przed zakupem ........ (bóle głowy etc.).

I takiej odpowiedzi chciałem.

Dnia 10.08.2012 o 20:49, Lex napisał:

Ja bym nie ryzykował. Sześcioletnia konsola mogła być naprawiana, jak nie to prawdopodobnie
zepsuje się w przeciągu kilku miesięcy. Lepiej zainwestuj w używaną czarnulkę. Sprzęt
jest nie do zajechania, a w tej cenie zmieści się jeszcze z 10 gier.

"czarnulke" też posiadam. Od tak chciałem posiadać sobie pierwotny model ps3 ;3 (chrom ;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 11:15, Triderus napisał:

Mam pytanie,czy obowiązkeim jest wyjmowanie płyty z napedu po zakończonej sesji gry?Czy
może ona zostać napędzie?

Pewnie jest zalecane, ale ja tam zostawiałem płyty czasem nawet przez 2 tygodnie i krzywda im się nie stała. Z napędem też wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 11:15, Triderus napisał:

Mam pytanie,czy obowiązkeim jest wyjmowanie płyty z napedu po zakończonej sesji gry?Czy
może ona zostać napędzie?


Z jednej strony napęd może działać nawet wtedy kiedy z płyty nie korzystasz, a więc wpływa to na jego szybsze zużywanie się, z drugiej strony jakbyś miał co rusz wkładać i wyjmować płytę, to tak czy siak jakiś mechanizm też przy tym działa i płytkę można niechcący porysować lub upuścić :P A więc wychodzi na to, że wszystko jedno, ja tam dla wygody zostawiam to w co gram najczęściej. W przypadku super długich gier dobrze jest rozważyć wtedy zakup wersji cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować