Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam używkę i spokojnie grałem po necie. Gra jest sprzed epoki online passów. Single i multi miatają, ale po multi już trochę mało ludzi gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ustawieniem połączenia sieciowego po zmianie routera. Łączyłem się bezprzewodowo przez d-linka, ale coś go chyba strzeliło. Ok, wygrzebałem z pudła Liveboxa i używam go do netu już któryś tydzień. Natomiast wczoraj włączyłem PS3 i było tak: najpierw chciałem wpisać się do PSN, ale zaraz ogarnąłem, że konsola jest jeszcze pod tego d-linka. Ok, zmieniam, wyszukało SSID i chcę się łączyć - nie mogę. Myślę, szukam. Po chwili ogarnąłem, że jest przecież zabezpieczenie kluczem WEP. Dobra, wpisałem wszystko git. Ale połączyć się nie może. Test pada od razu na uzyskaniu IP. Dodam tylko, że klucz WEP tak jak jest podany na pudełku - ze spacjami - się nie mieści. Bez spacji weszło i wygląda jakby wszystko było ok. No, ale połączyć się nie może. Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencja SONY zalicza drastyczny spadek jakościowy w stosunku do E3, ale kilka ciekawostek jak najbardziej się znalazło. Wiadomo, parę obowiązkowych tytułów musiało być pokazanych; mnie jedynie zaintrygowały dwa tytuły - Rain i Until Dawn, który przypomina kopię Alana Wake''a. Mam nadzieję, że przynajmniej dobrą kopię.

W każdym razie bez rewelacji, ale i tak jestem miło zaskoczony. Spodziewałem się kompletnej stagnacji przed ogłoszeniem nowej generacji; dwa nowe ip cieszą, i to bardzo. Nowego modelu konsoli nie spodziewałem się tak, czy inaczej, więc wszystko odbyło się raczej zgodnie z moimi przewidywaniami.

A i tak w porównaniu z EA była to konferencja doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście konferencja Sony na GamesCom bardziej przypadła do gustu niż ta na E3 (okej było Beyond, ale!).
Naprawdę zaciekawiły mnie nowe marki i uwaga, uwaga Wonderbook, jasne na trailerach czy screenach wygląda to bajecznie, a normalnie troszkę gorzej, ale jako prezent dla chrześniaka taka książeczka to strzał w dziesiątkę (nie żebym sam chciał wypróbować! hehe). W dodatku trzy ostatnie tytuły jakie zaprezentowało Sony (Until Dawn, rain, Puppetmaster? Puppetier?) również mnie zaciekawiły - horror z wykorzystaniem move i niezłym klimatem? Brzmi nieźle, rain przypomniał mi dlaczego lubię nietuzinkowe gry i Puppet, które określiłem z bratem jako LBP z toną chaosu na ekranie, kurcze nie wiem jak Wy, ale mnie to kupuje. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 23:16, Mroczny_Joga napisał:

Dlaczego i co mogę z tym zrobić ?

Konami odcięło serwery. Koniec historii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 16:05, Reffanov napisał:

Mógłby ktoś polecić jakiś tani, bezprzewodowy headset do PS3? Chciałem pograć z kumplem
w Borderlands czy Uncharted, ale bez możliwości komunikowania się wypada to jakoś cienko.


Najlepszy będzie



Cenowo dobrze, no i oficjalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 16:05, Reffanov napisał:

Mógłby ktoś polecić jakiś tani, bezprzewodowy headset do PS3? Chciałem pograć z kumplem
w Borderlands czy Uncharted, ale bez możliwości komunikowania się wypada to jakoś cienko.


zdefiniuj tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 18:30, MrGregorA napisał:

zdefiniuj tani


Tani czyli... tani. Oficjalny headset wygląda fajnie, ale raczej nie dam rady wygospodarować na niego stówy w najbliższym czasie (tona innych wydatków growych i niegrowych). 50 zł? Mało ale przynajmniej w moim zasięgu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź to byle jakiego marketu euro/media experty/media markty i kup jakąś słuchawkę bluetooth(do telefonu). Sam ostatnio kupiłem tą http://www.ceneo.pl/2697686
Działać działa testu bojowe jako takowego jeszcze nie miała chcesz to możemy jakiś chat zrobić na ps3 i usłyszysz jak brzmi.
Jeszcze wydrukuj sobie tą listę jak pójdziesz to sklepu, żeby nie kupić złej.
I to by była ta tańsza alternatywa ;p

edit. nie dalem linku do listy = http://bit.ly/P0W62o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 12:56, Pablovy napisał:

Mam problem z ustawieniem połączenia sieciowego po zmianie routera. Łączyłem się bezprzewodowo
przez d-linka, ale coś go chyba strzeliło. Ok, wygrzebałem z pudła Liveboxa i używam
go do netu już któryś tydzień. Natomiast wczoraj włączyłem PS3 i było tak: najpierw chciałem
wpisać się do PSN, ale zaraz ogarnąłem, że konsola jest jeszcze pod tego d-linka. Ok,
zmieniam, wyszukało SSID i chcę się łączyć - nie mogę. Myślę, szukam. Po chwili ogarnąłem,
że jest przecież zabezpieczenie kluczem WEP. Dobra, wpisałem wszystko git. Ale połączyć
się nie może. Test pada od razu na uzyskaniu IP. Dodam tylko, że klucz WEP tak jak jest
podany na pudełku - ze spacjami - się nie mieści. Bez spacji weszło i wygląda jakby wszystko
było ok. No, ale połączyć się nie może. Help.


Zmień klucz na WPA, wyłącz filtrowanie MAC i to wszystko w sumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 02:06, Kafar napisał:

Na konferencji sony mowili cos o propocji PS+ że taniej o 25%. Wiecie czy może mówili
kiedy to ma być ?


Z tego co mi wiadomo, to od 5 września, pewno przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 02:06, Kafar napisał:

Na konferencji sony mowili cos o propocji PS+ że taniej o 25%. Wiecie czy może mówili
kiedy to ma być ?



mowil dokladnie ze od 5 wrzesnia jesli jestes z europy mozesz kupic plusa przez 2 tygodnie 25% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować