Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 10:17, Pablo_Querte napisał:

W God of War 3 można ustawić wersję językową jak w U2?

Nie wiem czy "tak jak w U2" ale w polskiej wersji na pewno jest możliwość wyboru języka. Poza tym nie rozumiem pytania, miast cieszyć się polskimi wersjami to wszyscy się ich boją jak ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 10:38, treek napisał:

> W God of War 3 można ustawić wersję językową jak w U2?
Nie wiem czy "tak jak w U2" ale w polskiej wersji na pewno jest możliwość wyboru języka.
Poza tym nie rozumiem pytania, miast cieszyć się polskimi wersjami to wszyscy się ich
boją jak ognia...

Nie tyle boję, co wolę mieć wybór. Pierwsze przejście w oryginale, potem obadam polską wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 10:38, treek napisał:

> W God of War 3 można ustawić wersję językową jak w U2?
Nie wiem czy "tak jak w U2" ale w polskiej wersji na pewno jest możliwość wyboru języka.
Poza tym nie rozumiem pytania, miast cieszyć się polskimi wersjami to wszyscy się ich
boją jak ognia...


Jeżeli to tylko napisy, to owszem nie ma się czego bać (no chyba, że mowa byłaby o grach MMO czy RTS, gdzie jednak lepiej grać w uniwersalnym języku), ale jeżeli jest to dubbing to ja np doskonale znam język angielski i nie zamierzam nawet dawać szansy polskiej wersji. Za bardzo się teraz starają w grach z aktorami żeby po raz kolejny słuchać aktorów znanych już nam z seriali i filmów jednego sezonu :P I zapewne wielu mnie tutaj poprze, NAWET gdyby polski dubbing był mega dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 11:16, Pablo_Querte napisał:

> > W God of War 3 można ustawić wersję językową jak w U2?
> Nie wiem czy "tak jak w U2" ale w polskiej wersji na pewno jest możliwość wyboru
języka.
> Poza tym nie rozumiem pytania, miast cieszyć się polskimi wersjami to wszyscy się
ich
> boją jak ognia...
Nie tyle boję, co wolę mieć wybór. Pierwsze przejście w oryginale, potem obadam polską
wersję ;)


Jest wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz ja wychodzę z innego założenia, napisy w ogóle mnie nie łechcą i jeśli mowa o spolszczeniach to zainteresowany jestem tylko dubbingiem. Może mam niskie standardy, a może tych gier z polską ścieżką dźwiękową jest naprawdę jak na lekarstwo, że każda ma u mnie kilka oczek w górę.

Dnia 20.08.2012 o 22:03, Azvar napisał:

ale jeżeli jest to dubbing to ja np doskonale znam język angielski i nie zamierzam nawet dawać szansy polskiej wersji.

Ej serio idź się utop, bo nic mnie bardziej nie wkurwia niż ten argument...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 23:10, Fimbulvinter napisał:

Jestem dziwny. Wolę polski dubbingi. Angielskie głosy są dla mnie bezpłciowe, sztuczne
i bez emocji, nie trawię tego.


dla mnie oryginalnego glosu kratosa nie przebije nic. w uncharted polski dubbing jest lepszy niz oryginal. w heavy rain oryginal zdecydowanie lepszy niz dubbing. kto co lubi.
ja ogolnie nie lubie mieszanek. jak po angielsku to w calosci, bez napisow, jak po polsku to tez tylko dubbing. straszliwie mnie denerwuje kiedy moje tlumaczenie jakiegos tekstu nie jest zgodne z napisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w PS+ z Borderlands i Just Cause 2? Ta pierwsza to tylko trial (zamiast pełnej wersji), a tej drugiej w ogóle nie mogę ściągnąć, pisze że mam za mało wolnego miejsca (ale może rzeczywiście tak jest, bo mam z 8 GB miejsca)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z miejscem to się upewnij, bo najprawdopodobniej o to chodzi, a co do niemożności pobrania - spróbuj później.
Sam tak miałem z Dead Space 2. Po godzinie ruszyło już bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wcześniej się skusiłem i nawet przez przypadek załapałem się na Deus Ex.. którego już mam na 3 platformy oryginalnego ;P

A propo mam PS+ tylko parę dni ale juz mi brakuje miejsca na 250gb ;/ :P muszę szybciej kończyć giery :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 11:52, Kafar napisał:

Jednak wcześniej się skusiłem i nawet przez przypadek załapałem się na Deus Ex.. którego
już mam na 3 platformy oryginalnego ;P

A propo mam PS+ tylko parę dni ale juz mi brakuje miejsca na 250gb ;/ :P muszę szybciej
kończyć giery :).


ja czekam do 5 wrzesnia. caly czas sie zastanawiam czy brac tgo plusa. ale pewnie wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 11:52, Kafar napisał:

A propo mam PS+ tylko parę dni ale juz mi brakuje miejsca na 250gb ;/ :P muszę szybciej
kończyć giery :).


Ja już mam w planach kupić dysk 1 TB... Niestety ze świadomością, że i tak mi na wszystko nie starczy, więc tak czy siak trzeba będzie szybko kończyć te tzw gry "na raz, może dwa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 21:52, Azvar napisał:

Ta pierwsza to tylko trial (zamiast pełnej wersji)

Magwisienka juz cos takiego miala z gra Saints Row2. Obawiam sie, ze rozwiazala to... sciagajac gre jeszcze raz :(

Dnia 21.08.2012 o 21:52, Azvar napisał:

(ale może rzeczywiście tak jest, bo mam z 8 GB miejsca)...

Just Cause 2 zajmuje 7.5GB, a zanim mozesz ja sciagnac musisz miec drugie tyle wolnego, bo najpierw sie gra sciaga, a pozniej instaluje. Po skonczonej instalacji, usuwane sa pliki tymczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogłem się przekonać ale jak zobaczyłem co jest w ofercie (plus bonusowo załapałem sie na Deus Ex o czym nie wiedziałem) to stwierdziłem że LBP2 chciałem kupic 80zł, RDR chciałem kupic znów około 80zł) Motostorma chciałem kupić (średni jest o czym przekonałem się dopiero gdy plusa wziąłem;P) więc znów bym wydał ileś kasy. Dodatkowo Dead Space 2 którego jeszcze nie grałem (1 pocinałem na xboxie i było w dechę;P) więc znów oszczędność. Pomijam inne gry które chciałem kupic jak JC2.

Ogólnie płacąc to 195zł już wyszedłem na plus a myśl że przez rok nie muszę kupować żadnej gry (bo dużo czasu na granie nie mam zanim zrobię 100% lub platynę w tych tytułach minie ponad rok;P)

PS. Rok mi zejdzie po prostu na skończeniu ich ;P + co miesiąc nowe gry.

5 Września będzie PS+ kosztował około 160zł ja osobiście polecam kupić teraz i za to 40zł mieć jeszcze DS2 chyba że ktoś już tą grę ma więc może czekać ;).

Na początku wyśmiewałem PS+ przyznaje, po zaryzykowaniu i kupnie go to uważam że jest to świetna sprawa dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, ale ja przestałem byc gosciem, ktory zbiera gry. kiedys kupowalem tylko nowki i trzymałem. teraz kupuje uzywki, przechodze, sprzedaje. mozna jednak powiedziec ze w plusa warto zainwestowac dla samych gier z cyfrowej dystrybucji. lara + oddworld + outland to jakies 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 18:20, Kafar napisał:

Ogólnie płacąc to 195zł

Można kupić za 179 zł w sklepie gamecodes.pl, co niewiele odbiega od 160, a dostajemy również DS2 tak jak napisałeś. Sklep bezpieczny, sprawdziłem kupując dzisiaj roczną subskrypcję.

Dnia 22.08.2012 o 18:20, Kafar napisał:

Na początku wyśmiewałem PS+ przyznaje, po zaryzykowaniu i kupnie go to uważam że jest
to świetna sprawa dla gracza.

Nie dziwne, na początku oferta PS+ była dośc mizerna. Teraz to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 20:41, knopfler napisał:

> Ogólnie płacąc to 195zł
Można kupić za 179 zł w sklepie gamecodes.pl, co niewiele odbiega od 160, a dostajemy
również DS2 tak jak napisałeś. Sklep bezpieczny, sprawdziłem kupując dzisiaj roczną subskrypcję.

> Na początku wyśmiewałem PS+ przyznaje, po zaryzykowaniu i kupnie go to uważam że
jest
> to świetna sprawa dla gracza.
Nie dziwne, na początku oferta PS+ była dośc mizerna. Teraz to co innego.


Jak to mizerna?! A co z 30 ekskulywnymi avatarami i 10 motywami co miesiąc? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować