Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Juz nie mozna bylo edytowac. zakrecilem pejsa i zrobilem maly rachunek. kupujac 2 xpre-paid 100 PLN na PSN za 94,9 i wykorzystujac go na PS+ po 25% znizce, to zaplacimy za rok około 138zł : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, te avatary i motywy z PS+ to porażka, raptem kilka zasługuje na zainteresowanie i nie robi obciachu :) Z resztą motywy można ściągać za darmo z pewnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:32, Azvar napisał:

Daj spokój, te avatary i motywy z PS+ to porażka, raptem kilka zasługuje na zainteresowanie
i nie robi obciachu :) Z resztą motywy można ściągać za darmo z pewnych stron.


ja nie moge. to byl sarkazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem raz jeszcze tą niby pełną wersję Borderlands, jak mi sugerowano - niestety znowu jest to wersja trial. Ktoś z PS+ ma ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 18:20, Kafar napisał:

Na początku wyśmiewałem PS+ przyznaje, po zaryzykowaniu i kupnie go to uważam że jest
to świetna sprawa dla gracza.


Ja z kolei żałuję, że wcześniej kasy nie miałem, bo mi uciekły Kula World, Stacking i parę innych perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DLC trzeba jakoś interetowo rejestrować żeby wszystko działało OK ,chodzi mi o sytuację że kupuję grę i mam z płytą jakieś tam DLC .Wystarczy instalować i korzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 19:03, Darnok_Rukia napisał:

Czy DLC trzeba jakoś interetowo rejestrować żeby wszystko działało OK ,chodzi mi o sytuację
że kupuję grę i mam z płytą jakieś tam DLC .Wystarczy instalować i korzystać ?


YYYYYYYY No w sumie to jak wpisujesz kod, to go rejestrujesz. jak wpiszesz, sciagniesz i zainstalujesz, to juz bedziesz mogl korzystac. najdziwniejsze pytanie w calej historii tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 19:03, Darnok_Rukia napisał:

Czy DLC trzeba jakoś interetowo rejestrować żeby wszystko działało OK ,chodzi mi o sytuację
że kupuję grę i mam z płytą jakieś tam DLC .Wystarczy instalować i korzystać ?


Różnie bywa. Jedne gry dają Ci kod (Binary Domain), inne dają DLC na płycie (LittleBigPlanet 2 z poziomami na Move''a). Więc np. w przypadku LBP 2 w platynie trzeba uważać, by kiedyś z rozpędu nie kupić dubla, bo w PS Store będzie pokazywać, że dodatku tego nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wreszcie powie o co chodzi z tym Borderlands w PS+, dlaczego to jest tylko wersja trial, mimo że pisze "Full Game"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 19:42, MrGregorA napisał:

YYYYYYYY No w sumie to jak wpisujesz kod, to go rejestrujesz. jak wpiszesz, sciagniesz
i zainstalujesz, to juz bedziesz mogl korzystac. najdziwniejsze pytanie w calej historii
tematu


Hehe być może ale chyba nie sprecyzowałem że PS3 nie będzie podpinane pod sieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 13:16, Azvar napisał:

Ktoś mi wreszcie powie o co chodzi z tym Borderlands w PS+, dlaczego to jest tylko wersja
trial, mimo że pisze "Full Game"? :)


Dobra, nieważne, samo się w końcu naprawiło. Trzeba poczekać aż wersja trial dobiegnie końca i uruchomić, gra wtedy tak jakby się aktywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 13:27, Darnok_Rukia napisał:

> YYYYYYYY No w sumie to jak wpisujesz kod, to go rejestrujesz. jak wpiszesz, sciagniesz

> i zainstalujesz, to juz bedziesz mogl korzystac. najdziwniejsze pytanie w calej
historii
> tematu

Hehe być może ale chyba nie sprecyzowałem że PS3 nie będzie podpinane pod sieć .


Masz DLC z płytą? Szczerze wątpię. Owszem na pudełkach wielu gier jest napisane np. że "zawiera darmowe DLC", ale ogranicza się to do tego, że masz dołączony kod, który wklepujesz w PS Store i tam ściągasz za darmo. Innymi słowy musisz mieć podpięcie do neta, żeby mieć to DLC. No chyba, że jest jakaś gra, która ma DLC bezpośrednio na płycie, ale nie słyszałem o takiej bo co to by za DLC było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 12:23, MrGregorA napisał:

kupujac 2 xpre-paid
100 PLN na PSN za 94,9

Idzie i taniej ;p Właśnie dorwałem za 89 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 16:10, treek napisał:

> kupujac 2 xpre-paid
> 100 PLN na PSN za 94,9
Idzie i taniej ;p Właśnie dorwałem za 89 :P


heh, na allegro są (albo były) po 90zł. oj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 20:02, MrGregorA napisał:

tak, ale ja przestałem byc gosciem, ktory zbiera gry. kiedys kupowalem tylko nowki i
trzymałem. teraz kupuje uzywki, przechodze, sprzedaje. mozna jednak powiedziec ze w plusa
warto zainwestowac dla samych gier z cyfrowej dystrybucji. lara + oddworld + outland
to jakies 120zł.


Ja z plusowych gier ukończyłem nieSławnego 2:).. ogólnie zajebiaszcza gra. Więc dla mnie już cena IF2 się zwróciła;P. Teraz Dead Space 2 i Lara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:24, MrGregorA napisał:

ojojoj. wiekszosc goty ma dlc na plycie. ba! nawet zapowiedzieli, ze uncharted 3 goty
wszystkie dodatki bedzie mialo nagrane.

Uh. Nie kupuję GOTY, toteż nie wiedziałem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:47, MKRaven napisał:

No chyba, że jest jakaś gra, która ma DLC bezpośrednio na płycie, ale nie
słyszałem o takiej bo co to by za DLC było...


Sprawdź ostatnie gry Capcomu ;) i za co zbierają baty na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować