Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2012 o 09:00, Piotrek_K napisał:

Mi by sie nie
chcialo, bo zajeloby to szmat czasu. I choc backup tez do krotkich nie nalezy (przy tych
120-130gb zajelo to 4godziny na backup i jakies 4.5 na restore), to jednak sciaganie
na moim 5mb laczu zajeloby pewnie i tydzien ;).Ale jak masz lacze 50mb i wiecej to pewnie
szybciej bedzie sciagnac :P


Ja mam tylko 2 Mbit/s, a więc spokojnie ok 160 godzin ściągania i pewnie jeszcze kilka godzin na instalowanie :P Więc raczej też wolę opcję z backupem na twardziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak potrzebuję zdrapek doładowujących PSN to szlag je trafia.Jeszcze nie tak dawno widziałem na Allegro masę, w tym po niecałe sto złotych. Teraz są ze dwie, trzy z ceną 109 - 119 zł.
Odwiedziłem dzisiaj dwa empiki i też ich nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 16:50, Magwisienka napisał:

Spróbuj Saturn/MM, ja tam zawsze kupowałam i mieli bez problemu.


Spróbuję jutro. Dzisiaj oprócz empików dodatkowo wizyta w euro agd (na stronie mają), carrefourze, games worldzie i tesco zakończyła się porażką :) Co ciekawe w tesco na półce mieli, ale w punkcie obsługi klienta już nie bardzo.

Towar deficytowy jak za PRLu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 18:18, Pitej napisał:

Towar deficytowy jak za PRLu :)

A nie prościej użyć karty kredytowej? :P Jak tak patrzę ile to już sklepów odwiedziłeś, to jakby podsumować koszt benzyny, to chyba taniej byłoby nawet zapłacić za kredytówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 18:18, Pitej napisał:

> Spróbuj Saturn/MM, ja tam zawsze kupowałam i mieli bez problemu.

Spróbuję jutro. Dzisiaj oprócz empików dodatkowo wizyta w euro agd (na stronie mają),
carrefourze, games worldzie i tesco zakończyła się porażką :) Co ciekawe w tesco na półce
mieli, ale w punkcie obsługi klienta już nie bardzo.

Towar deficytowy jak za PRLu :)


Poza tym w euro agd możesz sobie zamówić z odbiorem w sklepie, jak zrobisz to rano to następnego dnia powinno już być w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę wyrazić swoje zdanie na temat premiery PS4

Dla mnie to będzie rok 2016 i nikt mnie nie przekona że to będzie wcześniej. Mam 2 argumenty:

1:Przedstawiciel sony w 2005 przy premieże PS3 mówił że przewiduje czas konsoli na 10 lat.(wy tego nie pamiętacie, ale ja pamiętam co było powiedziane) Przeczytałem tego newsa na gram.pl kilka lat temu choć pewnie taki news pojawił się na setkach stron o gamingu.

2:Teraz moja teoria. Premiera GTA5 będzie zapewne w marcu 2013(choć to nie jest pewne) ale przyjmijmy że będzie to rok 2013.Gdy wyszło GTA4 pierwszy dodatek pojawił się po 9 mieciącach a kolejny jeszcze po 14 miesiącach. Uważam że cała seria GTA5 i dwa dodatki wszystkie wyjdą na obecnej generacji i nie zostanie to podzielone tak że część wyjdzie na PS3/X360 a częśc na PS4/XBOX 3. W związku z tym GTA 5 wyjdzie w 2013 roku+ około 9 miesięcy na pierwszy dodatek i jeszcze + około 14 miesięcy na kolejny dodatek i w ten sposób dochodzimy do 2015 roku lub 2016 roku (zapewne będziemy czekać więcej czasu niż "9 i 14 miesięcy" na dodatki bo każde następne GTA jest bardziej rozbudowane więc jest więcej roboty). Dopiero gdy to się zakończy to wystartują nowe konsole w 2016 roku.

3.Moja teoria zgadza się z tym do powiedział przedstawiciel sony, bo wedłóg niego premiera PS4 to 2015 rok a wedłóg mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie tego plusa całego i chcę rozwiać me wątpliwości. Muszę kupić dwa kody ze stoma złotymi (bo nie ma nigdzie z dwustoma), wpisać klucze na peestrójce i w PSStore kupić roczną subskrypcję PS+? To pytanie jest pewnie tak oczywiste jak to, ze pole koła to pierkwadrat, ale wolę się upewnić. Prościej by było pewnie kartą, ale pewni będą jakieś problemy z tym całym pekao, więc już wolę kupować kody.

I takie pytaniejeszcze: Ile ważą takie gry jak inFamous 2, LBP2, Motorstorm, Mortal Kombat? Mniej więcej oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 19:31, Markush napisał:

Mam zamiar kupić sobie tego plusa całego i chcę rozwiać me wątpliwości. Muszę kupić dwa
kody ze stoma złotymi (bo nie ma nigdzie z dwustoma)


Najprościej zapłacić kartą bezpośrednio z menu PS3 :) Nie szkodzi spróbować, najwyżej tobie nie zaakceptuje transakcji. Tak czy siak ja u siebie od razu dostaję sms z info o przelewie (z banku) jak tylko coś kupię na PSN.

Dnia 09.09.2012 o 19:31, Markush napisał:

I takie pytaniejeszcze: Ile ważą takie gry jak inFamous 2, LBP2, Motorstorm, Mortal Kombat?
Mniej więcej oczywiście.


Wszystkie razem około 30 GB na pewno. W każdym razie jak kupisz PS+ to prędzej czy później zaczniesz myśleć o zmianie dysku, więc to bez znaczenia :P Ja kupuje sobie 750 GB żeby spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 20:22, Azvar napisał:

Najprościej zapłacić kartą bezpośrednio z menu PS3 :)

Albo dorwać zdrapki taniej niż cena faktyczna i mieć 100 w cenie 90. Mindfuck :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, kiedy będzie można kupić PS3 SUPER SLIM? chyba, że pojawiło się jakieś nowe info, ale ja nic o tym nie wiem ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 20:29, old12 napisał:

jak myślicie, kiedy będzie można kupić PS3 SUPER SLIM? chyba, że pojawiło się jakieś
nowe info, ale ja nic o tym nie wiem ;3

Może mnie też coś omineło, ale póki co żadnych info nie było ani na E3 ani na Gamescomie. Wydaje mi się, że dowiemy się dopiero na TGS za niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź w każdym razie.

mam nadzieję że w tym roku jeszcze to nastąpi, bo bardzo chętnie bym na coś wydał pieniądze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie o dysk martwię. A o limit. LTE najszybszy internet do 100Mb/s jej jej hura. 30 GB na miesiąc i 50GB w nocy. Jej jej. Ja tego dysku 320GB nie zapełnię przez wiele lat przy takim internecie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 20:26, treek napisał:

Mindfuck :3


Haha :-D Ano można zwariować. Ciekawe z jaką marżą oni to w ogóle sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzy pytanka odnośnie wymiany dysku:

1) Pisaliście, że trzeba na nowy dysk wgrać soft do PS3, rozumiem że trzeba to zrobić z poiomu kompa i przed instalacją dysku w konsoli? Czy też jest może opcja wgrania go przez pendrive?

2) Jak ma się sprawa z chronionymi zapisami do gier? Mam prawie całe GT5 zaliczone, nie chciałbym stracić save''a przy przenoszeniu na nowy dysk.

3) Mam sporo danych do skopiowania, więc w grę wchodzi raczej tylko opcja z robieniem backupa na dysk twardy, czy w tym celu potrzebuję jeszcze czegoś czy idzie jakoś podłączyć się przez USB do PeCeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A różnie, od keye.pl poprzez inexus kończąc na sklepach-automatach na allegro, ale dziwnym trafem na keyach i inexusie niedostępne wszystko ;]. Na allegro widze aukcje za 96 zł i maja dużą ilość dostępnych kluczy (76) więc możesz kupić jak nadal potrzebujesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 22:07, Pitej napisał:

A gdzie te karty sprzedają za 90 zł?

Jeszcze jakiś czas temu na Fabryka kluczy za 86zł kupowałem ;p Nie ma co xD (szkoda, że do spożywczego nie mogę chodzić i za 86zł dostawać banknot stu złotowy od tak :P
Ale teraz widzę już wszędzie braki znowu wygląda na to, że ten dodruk przeznaczony na uefa 2012 się skończył co by oznaczało znowu brak kart ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 22:07, Pitej napisał:

Nie mam karty kredytowej, a kartę płatniczą PSN odrzuca.

Zależy jaką, mojej płatniczej Inteligo nie odrzuca.
W zeszłym miesiącu keye sprzedawało po 83,90 te karty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować