Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

1. Zdecydowanie warto. Exclusivy są mocne, dodatkowo masz odtwarzacz blu-ray, iple, tvn player.
2. Oczywiście że tak, to nie PC. Na konsolach nic się nie przypisuje. Są tylko jednorazowe kody na grę online.
3. Raczej nie (i bardzo nad tym ubolewam).
4. Nie rozśmieszaj mnie :P. Zobacz sobie np. screeny z Uncharted - grafika jest naprawdę fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HDMI przesyła zarówno obraz, jak i dźwięk. Jeśli monitor ma jakieś wbudowane głośniki(wiem że to rzadkie zjawisko, ale może akurat taki masz), to dźwięk z nich pójdzie. Jeśli nie - dźwięk będziesz musiał przesyłać optycznym albo chinche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2012 o 17:20, Marcin08 napisał:

1. Mam możliwość zakupu nowej PS3 320 GB za około 300 zł (przedłożenie umowy w T-mobile).


O, a o co chodzi dokładniej? Na stronie T-Mobile żadnych informacji nie mogę znaleźć. Ew. nie potrafię dobrze szukać, też możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 17:20, Marcin08 napisał:

4. Czy grafika nie będzie "raziła" - chodzi mi o doznania osoby która gra na kompie i
jest przyzwyczajony do jakości PC.


Może się wypowiem, bo gram na obu platformach po równo, od dawna. Grafika razić nie będzie, przynajmniej na pewno nie w tych najfajniejszych exclusive''ach (z dwóch powodów: bo i tak nie będziesz mieć wyboru oraz ponieważ większość gier exclusive to dopieszczone graficznie tytuły), w typowo PC-towych produkcjach tj Battlefield 3 na pewno rzuciłaby się w oczy niższa rozdzielczość i lekko rozmyty obraz, ale to mowa o typowych shooterach FPP, a to i tak nie wszystkich. Na pewno dobrze jest się nastawić na grę w pewnej odległości od TV, z bliska obraz już taki ostry nie jest, a to wina tego że większość gier jest w rozdziałce 1366 x 768, ale tragedii nie ma. Ja osobiście jak mam wybór platformy, to na PC gram teraz tylko w te gry, które wyglądają zdecydowanie lepiej, obsługują pada (nie licząć shooterów i RTS), czyli w zasadzie tylko w gry, które są jedynie konwertowane na konsole :P A cała reszta (w tym ogrom super fajnych exclusive''ów) na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie doszło moje wymarzone PS3 ,brakuje mi tylko kabelka do ładowania pada :( Sprzęt kupiony okazyjnie na allegro co łączyło się z brakiem gwarancji ,problem dotyczy strasznie głośnej pracy konsoli .Co prawda mi to jakoś nie przeszkadza chociaż chodzi jak suszarka ,bardziej martwił bym się czy takie głośne chodzenie nie wpłynie na jej pracę w dłuższym czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest to, ze cos sie stalo z ukladem chlodzenia (mialem to samo). Oddalem do serwisu by naprawili (koszt ~250pln), ale w krotkim czasie powrocil ten problem. Kupilem nowa konsole wtedy, bo nie chcialo mi sie bawic z tym syfem. Szczerze? Nikt nie da Ci gwarancji, ze Ci konsola nie padnie albo jaki to bedzie mialo wplyw na nia. Ale dobrze nie jest :/...

Obawiam sie tez, ze juz powinienes sie domyslac, czemu byla to 'okazja'. Sprobuj moze zwrocic jesli nie bylo napisanego, ze konsola ma wady/jest uszkodzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, iż ma walnięte chłodzenie - spróbuj może Fan testu - jeśli pracuje tak samo głośno to zwracaj jak szybko tylko możesz :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie takie wymarzone, bo PS3 w przeciwieństwie do X360 nie powinien się kojarzyć z odkurzaczem czy suszarką do włosów pod względem hałasu :) Czym prędzej zwracaj towar, mniemam że nie był on w żaden sposób zafoliowany czy zaplombowany (był używany), więc sprzedający nie powinien tobie robić żadnego problemu ze zwrotem (przepadną tobie tylko koszta wysyłki). Uwierz mi, że zacznie to tobie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 19:58, Azvar napisał:

Chyba nie takie wymarzone, bo PS3 w przeciwieństwie do X360 nie powinien się kojarzyć
z odkurzaczem czy suszarką do włosów pod względem hałasu :)


Żebyś wiedział ,słyszałem że wiatrak działa tu fazowo jak z konsoli zaczął wylewać się miodny dźwięk suszarki to przypomniałem sobie dźwięk RROD że starej 360 . Czy ja zawsze muszę mieć takiego pecha do tych konsol ......

Rzekomy Fan test nic nie pomógł,siedząc w menu wszystko jest cacy jednak po włożeniu gry ,wiatrak z upływem czasu szaleje .Czyli nie kombinować z pastami termo przewodzącymi i lepiej starać się oddać póki jako tako działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może głupota ale... Jesteś pewny że to wiatrak? Ja czasami jak włożę jakąś zajechaną płytę, też słyszę że wszystko głośniej chodzi, ale to tylko wina płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 21:28, PanSzpieg napisał:

Może głupota ale... Jesteś pewny że to wiatrak? Ja czasami jak włożę jakąś zajechaną
płytę, też słyszę że wszystko głośniej chodzi, ale to tylko wina płyty.



Raczej nie ,mam nową grę świeżo czekała na konsolę ale w sumie mam inną drugą inną płytę więc nie zaszkodzi spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzekomy fan test nie mial na celu rozwiazania problemu. Mial jedynie potwierdzic, ze konsola dziala tak samo glosno w fan tescie jak i po krotkiej grze.

A to, ze w menu dziala okej to... tylko poczatkowe. jakbys ja zostawil na dluzej to pewnie i tu by sie wlaczyl ten halas. Dodam do tego, ze problem bedzie sie poglebial. Pozniej i 5 min w grze sprawi, ze bedzie konsola wyla, a nawet po dwugodzinnej sesji nie powinna byc glosniejsza niz pomrukujacy kot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozumieć rozmaite kary w grach multiplayer za wychodzenie z gry w trakcie pojedynku, normalnie szlag mnie trafia ze zdobyciem achievmentów online w Pixeljunk Shooter 2, gra jest kapitalna, ale niestety tryb multi psują ludzie, którzy opuszcają grę jak tylko zobaczą, że trafili na kogoś lepszego. Jak można być takim lamerem? Podejrzewam, że to nie jedyna gra, którą psują takie cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 13:15, slipknotslayersoad napisał:

Chciałem się zapytać czy wie ktoś coś o kablu HDMI-component? Niektórzy mówią ze to działa
a niektórzy ze jest to po prostu nie możliwe bez specjalnego konwertera. Ktoś może korzysta
z tego kabla?


Hdmi cyfrowy, a component analogowy. Bez przetwornika ani rusz. Chociaż z drugiej strony kiedyś krążyły słuchy o cyfrowym componencie. Także niestety musiałbyś sam kupić i sprawdzić.
Poza tym mimo, że sam kabelek jest w stanie przenieść nawet 1080p, to duża liczba telewizorów nie jest w stanie dźwignąć 1080p przez wejście component.
Dodam ,że HDMI nie ma możliwości wypuszczenia sygnału analogowego.

Generalnie na 99,9% nie zadziała. Poza tym masz w konsoli wyjście multi A/V i tam możesz pokombinować z przejściówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Uncharted: Drake''s Fortune. Wpadają mi te trofea i... nie ma w kolekcji. Jakby ich nie było. Czy może mieć znaczenie, że kupiłem premierowe wydanie? Czy to coś z PSN? Bo przed tą grą skończyłem Resistance 3 i z trofikami wszystko jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować