Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam problem z ładowaniem pada ,w sumie to w ogóle się nie ładuje . Podłączam pada do konsoli kablem mini usb dwa razy migną wszystkie diody i przestaje świecić .Próbowałem również podłączyć pada do kompa z użyciem programu motiojoy ale również nie wykrywa kontrolera do tego sterowniki nie chcą się zainstalować . Obecnie działa jedynie jeśli gram a pad jest podłączony kablem .Jeśli się ładuje to powinny świecić 4 diody chyba ? Pad padł czy co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna chyba migać tylko pierwsza dioda jeśli sie ładuje. Niby taka prosta rzecz, a większość posiadaczy PS3 nie zwraca na to uwagi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację, miga tylko jedna dioda - oznaczona tym numerem, jaki jest przypisany joypadowi. Zatem jeśli np. jesteś graczem drugim obok pierwszego pada (albo po prostu sobie tak przypisałeś po naciśnięciu Home) i ładujesz swój kontroler, ma migać jedynie dioda nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem skorzystać z tej promocji na darmowego plusa, jednak przy wypełnianiu danych [obrazek] pojawia się problem - niby wszystko uzupełnione prawidłowo (po podaniu numeru karty wyświetla się jeszcze okienko dot. daty wydania, kod na karcie pomijam bo jest to opcjonalne), ale przycisk kontynuuj cały czas niedostępny. Pomoże ktoś? Dodam, że nawet po wpisaniu randomowego kodu także nic się nie dzieje, tylko ''wstecz'' dostępne.

20121129145624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 15:28, Piotrek_K napisał:

Zreszta, screen ktory umiesciles jest niewypelniony, wiec nie ma o czym gadac ;)

Wg screena owszem, ale po wprowadzeniu dowolnej danej zmienia się na opcjonalne. Poza tym to już przeszedłem, nie wiem dlaczego, ale trzeba było zaczynać od numeru karty, nie od imienia i nazwiska, wtedy kontynuuj się podświetliło (a dane wprowadzałem identyczne).
Teraz inny problem, szlag mnie trafia już: drugi etap to wprowadzanie szczegółowych danych, wciskam kontynuuj i wywala błąd (40), że dane są niepoprawne, wraca do etapu numer 1 i podświetla kod karty...
Karta kumpla, elegancko ją wykrywa na mastercard, dane na pewno są jego poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze mieć pewność żeby wykluczyć pewne wątki. Więc z znajomym kupowaliśmy niejedną grę razem. Czy to ściągałem od niego z plusa, to co było w ramach abonamentu. Jednak od kilku miesięcy przestałem korzystać czynnie z konsoli, a on chciał się podzielić grami z innym znajomym. Pytanie jest czemu tamten znajomy mojego znajomego nie może pobrać tych gier który JA nie pobierałem. Wyskakuje mu standardowa notka o: aktywowanych dwóch systemach itd. . Miał ktoś podobny problem? Nie mam jak do niego podejść żeby na miejscu problem rozwiązać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w komunikacie? Masz aktywne dwa SYSTEMY (czytaj: dwie konsole) przypisane do jednego konta? Masz. Jeden system jest Twoj, drugi kumpla. Nie ma znaczenia, kto jakie gry sciagnal. Zeby kumpel kumpla sciagal gry, ktores z was musialoby zdeaktywowac konto na swojej konsoli (nie musze przy tym mowic, ze jedno z was straci dostep do gier)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ubieglym roku tez bylo cos takiego, wiec nie widze powodow by bylo inaczej. Tym, ze tam jest UK store napisane bym sie nie przejmowal. Info o Batmanie w Grudniu tez ma info, ze dot. UK,IE i jeszcze 2/3 innyhc krajow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 19:57, Piotrek_K napisał:

Wczesniej byl limit pieciu aktywacji

To też wiem mówię. O całkiem nie dawnych operacjach. Kupiłem Castlevanie, dałem jednemu kumplowi, potem kupiłem Journey i odstąpiłem ją jeszcze innemu. Transakcje z dwóch? Trzech miesięcy.
Więc raczej na pewno po zmianie z pięciu na dwa sloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny, ze nie kupowales kazdej gry na osobnych kontach? Z tego co mi wiadomo, nie ma mozliwosci udostepnienia jednej z gier z danego konta osobie A, a drugiej gry osobie B - wszystko albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podbić, bo nadal nic. Karta tym razem testowana z BZWBK <30 konto - Visa Electron, przechodzę proces weryfikacji całkowicie aż wyskakuje błąd nr 43: dane karty kredytowej są nieprawidłowe. sprawdź wprowadzone dane. Wszystkie kombinacje już próbowałem, z capsem, bez capsa, kod pocztowy z myślnikiem, no może oprócz pl znaków, ale takiej możliwości nawet nie ma. Najdziwniejsze jest to, że po wyskoczeniu tego błędu nic mi nie podświetla, żadnej rubryki do poprawienia (jak za pierwszą próbą mastercard, zaznaczenie całego kodu); jedyne co mi jeszcze przychodzi to jakieś limity w BZWBK, ktoś obeznany czy coś takiego występuje jak w mbanku?
ed: ale nawet gdyby te limity, takie operacje wojskowe trzeba przeprowadzać, żeby otrzymać marne 30 dni gratis?:<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 20:14, Piotrek_K napisał:

Jestes pewny, ze nie kupowales kazdej gry na osobnych kontach?

No tak;/ własnie temu bazuje tylko na ostatnich zakupach.
Gdyby nie to że jestem poza domem bez możliwości dostania się do konsoli. To dezaktywowałbym i sprawdził, czy zadziała. Niby jest taka opcja via PC ale jak w nią wchodzę to dostaję tylko informacje o tym, że mogę dokonać tego tylko z poziomu konsoli. Robię coś źle czy tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 20:23, nightfaler napisał:

Robię coś źle czy tak ma być?

Nie da sie, niestety, zdeaktywowac jednej konsoli tylko. Szukaj gdzies na stronce opcji do deaktywacji wszystkich urzadzen (mozna to robic tylko raz na pol roku, wiec radze uwazac :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować