Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Czy abonament w PS+ jest przedłużany licząc od dnia bieżącego czy od dnia, do którego mamy wykupiony? Mam do 13 lutego 2013, chcę teraz kupić te promocyjne 3 miesiące, przedłuży mi do maja czy wyjdę na to samo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 14:37, Piotrek_K napisał:

Ja mialem do 22 Grudnia, kupilem 3 miechy i mam do 22 Marca. Mam nadzieje, ze to odpowiada
na Twoje pytanie ;)


Hmm, no więc kupiłem, ale w informacjach o grach z PS+ nadal mam stary termin ważności, natomiast w e-mailu dostałem podany taki jaki powinien być po tym zakupie. To normalne, tak ma być? Uruchamiałem już ponownie konsolę nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam monitor Samsung SyncMaster SA350 do którego jest podłączony PCet a ps3 stoi w drugim pokoju podłączona do telewizora ostatnio wpadłem na pomysł żeby przytaszczyć konsolę do siebie i podłączyć ją do monitora (nowituki wreszcie z hdmi), wszystko ładnie no ale jest jeden problem nie ma dźwięku, no tak bo telewizor ma głośniki a monitor nie i tu jest moje pytanie jak zrobić żeby był dźwięk gdy konsole mam podłączoną do monitora ? Są jakieś głośniki lub da się podłączyć słuchawki, posiadam fatal1ty słuchawki, głośników nie, dlatego jestem w stanie kupić. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 18:43, kryst90 napisał:

Witam! Posiadam monitor Samsung SyncMaster SA350 do którego jest podłączony PCet a ps3
stoi w drugim pokoju podłączona do telewizora ostatnio wpadłem na pomysł żeby przytaszczyć
konsolę do siebie i podłączyć ją do monitora (nowituki wreszcie z hdmi), wszystko ładnie
no ale jest jeden problem nie ma dźwięku, no tak bo telewizor ma głośniki a monitor nie
i tu jest moje pytanie jak zrobić żeby był dźwięk gdy konsole mam podłączoną do monitora
? Są jakieś głośniki lub da się podłączyć słuchawki, posiadam fatal1ty słuchawki, głośników
nie, dlatego jestem w stanie kupić. Proszę o pomoc.


Zastosuj tą przejściówkę http://allegro.pl/przejsciowka-adapter-jack-3-5-na-2-x-rca-i2844954561.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 15:13, Azvar napisał:

> Ja mialem do 22 Grudnia, kupilem 3 miechy i mam do 22 Marca. Mam nadzieje, ze to
odpowiada
> na Twoje pytanie ;)

Hmm, no więc kupiłem, ale w informacjach o grach z PS+ nadal mam stary termin ważności,
natomiast w e-mailu dostałem podany taki jaki powinien być po tym zakupie. To normalne,
tak ma być? Uruchamiałem już ponownie konsolę nawet :)

Gdy skończy się "stary" termin ważności, gra się połączy z internetem i sprawdzi czy przedłużyłeś PS+, wtedy pojawi się nowy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 20:06, maniekk napisał:

A jak ta przejściówka miałaby niby działać?

Podpinasz kabel A/V, który był dołączony do konsoli i kabel czerwony i biały łączysz z przejściówką. Z drugiej strony podpinasz słuchawki. W opcjach konsoli ustawiasz przesyłanie dźwięku przez kabel A/V a obraz spokojnie leci HDMI.

Problem taki, że będziesz miał stereo - dla 5.1 to tylko HDMI/optyk. Wyżej (7.1) to już tylko HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Journey wybrany najlepszą grą na PS3 podczas VGA. Z jednej strony niezmiernie cieszy mnie ten fakt, naprawdę nie żałuje wydanych 40 złotych na tę produkcje, a poza tym mamy ładny pstryczek w nos wszystkim producentom gier AAA. Z drugiej jednak strony trochę boli mnie, że wygrywa gra którą da się przejść w trochę ponad godzinę i która bardziej (imo) jest swego rodzaju "doznaniem" niż grą ;p
Niech jeszcze Ost dostanie Grammy to się uciesze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 20:49, kryst90 napisał:

> Zastosuj tą przejściówkę http://allegro.pl/przejsciowka-adapter-jack-3-5-na-2-x-rca-i2844954561.html


Posiadam takie coś bo to potrzebne było mi do kompa ale mam takie pytanie te kable żółte
itp od audio one są w zestawie z ps3 ? Czy jest muszę dokupywać ?


Ten kabel A/V jest dodawany w konsoli, jedynie co musisz zrobić to rozdzielić w opcjach konsoli zmienia się którym wyjściem jest nadawany sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na maila dostałem...

Wypróbuj najlepszą zawartość do pobrania, dostępną na jednym Blu-ray Disc, w tym:
Dwanaście ekscytujących map przeznaczonych do gry w trybie wieloosobowym. Wśród nich pakiety „Z przeszłości” 1 i 2.
Przygoda w trybie kooperacji – Fort, niezwykle emocjonująca misja, w której wcielasz się w rolę bezwzględnego złoczyńcy. Może ci towarzyszyć do 2 znajomych, również grających jako czarne charaktery.
Tryb „Przetrwanie zjaw – kooperacja”, w którym starasz się przeżyć fale ataków śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Może ci w tym pomóc do 2 znajomych.
Skórki z ulubionymi postaciami z Uncharted do trybu wieloosobowego – teraz możesz grać z innymi, podkreślając własny styl.


Dobry moment żeby kupić w końcu Uncharted 3 skoro wychodzi GOTY. Ktoś się orientuje w cenie tego wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 15:11, MrGregorA napisał:

goty dostepne jest juz od 2 miesiecy ;/ 80zl z przesylka

Heh, nie wiedziałem nawet. To Sony widzę jest na bieżąco z własnymi grami skoro dopiero teraz takiego maila dostaję. I ja w sumie też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 11:07, PanSzpieg napisał:

http://www.eurogamer.pl/articles/2012-12-11-diablo-iii-dziala-na-konsolach-ale-tylko-jako-eksperyment

Może zobaczymy Diablo III na PS3. W sumie na PC nie sprawdzałem, na konsoli bym to zrobił.
;)


Co z tego, że działa? Najważniejsze jest tutaj: jak w to grać na padzie? Ja już niejednokrotnie przekonałem się, że tam gdzie w grę wchodzi sterowanie myszką (i nie chodzi tu tylko o obracanie kamery, a o celowanie i szybkie klikanie w różnych miejscach), tam sterowanie padem powoduje jedynie frustrację... To nigdy nie będzie mieć rąk i nóg, chyba że producenci konsol wreszcie się obudzą i stwierdzą, że obecne pady to za mało aby dobrze się bawić i czuć kontrolę nad tym co się dzieje w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwsze Diablo grałeś na PSX? Grałeś w Red Alert 3 na PS3? Ja grałem i sterowanie było świetne, tak jak i w Sacred 2 na PS3. Grałeś, czy po prostu napisałeś to wszystko bo ktoś tak powiedział?

Po to przenoszenie gier nazywa się konwersja, sterowanie jest przerabiane pod pada, interfejs też, więc bez paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować