Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dziala tak samo szybko jak na konsoli ;P. Coz - bede wlaczal ''x'' zakladek i czekal az sie zaladuje zawartosc. Dla mnie duzy plus, ze jest mozliwosc przegladania przez www :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 17:39, Piotrek_K napisał:

Dziala tak samo szybko jak na konsoli ;P. Coz - bede wlaczal ''x'' zakladek i czekal
az sie zaladuje zawartosc. Dla mnie duzy plus, ze jest mozliwosc przegladania przez www
:)

Tutaj właśnie plus to otwieranie kilku stron na raz, poza tym to to samo co na PS3. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając Playstation Plus, wystarczy kliknąć kup, żeby można było w przyszłości ściągać, czy może trzeba odrazu ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 19:41, lRayl napisał:

Czy mając Playstation Plus, wystarczy kliknąć kup, żeby można było w przyszłości ściągać,
czy może trzeba odrazu ściągnąć?

Wystarczy kupić. Dla pewności sprawdź, czy masz dane pozycje na liście pobrań - jak masz to będziesz mógł pobrać w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, że Sony nie rozwiązało tego jakoś lepiej, ciągle ktoś o to pyta, pamiętam jak sam miałem wątpliwości... Powinna po prostu być osobna zakładka z grami z PS+, do których jest dostęp na danym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ocb z Big Sky Infinity w PS+? Zawsze przy unlockach było tak, że ściąga się wersje trial, instaluje i ściąga się unlock, a teraz miałem do dyspozycji tak jakby dwa pliki instalacyjne z grą o tej samej nazwie, ale różnych rozmiarach (315 i 351 MB)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ocb z Big Sky Infinity w PS+? Zawsze przy unlockach było tak, że ściąga się wersje trial, instaluje i ściąga się unlock, a teraz miałem do dyspozycji tak jakby dwa pliki instalacyjne z grą o tej samej nazwie, ale różnych rozmiarach (315 i 351 MB)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło to oczekiwane San Andreas na PSN. Miłem kupić bo to jedyna część GTA której nie przeszedłem, wchodzę i szok. Cena 59 zł. Chyba ich pogieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poprzez podłączenie przez taką przejściówkę
http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-hdmi-gniazdo-dvi-wtyk-24-1-i2820036158.html
kablem hdmi ps3 z ekranem samsung 223bw wszystko działałoby poprawnie?
Dodatkowo mam ekran 42calowy, ale jest on bez głośników i chciałbym do niego podłączyć ps3 kablem component ( http://allegro.pl/kabel-hdtv-hd-component-playstation-ps2-ps3-i2829310765.html) i pytanie jak podłączyć coś "dźwięko-wytwarzającego"? Są jakieś przedłużki do kabla component? I czy da się taki kabel podpiąć bezpośrednio do kina domowego?
Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zapisywałem się do bety God of War Ascension dawno temu, potem wyszła informacja że tylko posiadacze plusa zagrają a tu prosze - Dzisiaj dostałem klucz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:14, Michu94x napisał:

A to czasem nie miało być w cenie 36 złotych ? :O

Też mi się tak wydawało. I myślę że to by była uczciwa cena za tak starą już grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2012 o 17:14, Michu94x napisał:

A to czasem nie miało być w cenie 36 złotych ? :O

59, przed chwilą patrzyłem, mam 4 dyszki na PSN i myślałem że sobie kupię a tu gówno na patyku. Trochę chora cena jak na grę z 2004 roku, nawet mimo tego że to GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 19:36, Falcon napisał:

Są jakieś poważniejsze różnice w parametrach Slim i Super Slim, czy to tylko kwestia
rozmiaru?

No. Bardziej tandetne materiały i zmieniony mechanizm otwierania/zamykania napędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować