Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2012 o 08:48, laki13 napisał:

To może inaczej zapytam: jakie gry mają takie napisy, że ciężko się będzie doczytać?

Wymienić Ci nie wymienię bo zwyczajnie nie pamiętam i jest tego zbyt wiele. Wszelkie rpg przeważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No OK, dla mnie ważne jest to, żeby zagrać w większość exclusivów i gier sportowych (NHL, EA Sports MMA, UFC Undisputed, Fight Night Champion, WWE) + gry z PS+, więc chyba jakoś dam radę. Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 08:48, laki13 napisał:

jakie gry mają takie napisy, że ciężko się będzie doczytać?

WSZYSTKIE, ktore maja napisy? Gralem w NFS: Shift1 na telewizorze crt i ciezko bylo sie zorientowac co jest napisane nawet jak siedzialem z nosem w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 09:17, lukas_k napisał:

Dziwi mnie właśnie to, że niektórzy mówią, że napisy są nieczytelne, a inni że da się
normalnie grać.

Ci co mówią że da się grac chyba nie potrafią czytać i nie przeszkadza im to że litery są tak zamazane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pomyślałem, że wypróbuję to PS+ i stąd mam pytanie. Rozumiem, że aktywując darmowy kod na 30 dni muszę podać numer karty.
1. Czy po podaniu numeru karty pobierana jest jakaś kwota (gdzieś kiedyś coś czytałem, że może być kilka złotych pobrane, nie pamiętam tylko czy w stosunku do playstation)?
2. Gdzie należy zaznaczyć, żeby po upłynięciu tych 30 dni abonament nie został automatycznie przedłużony?
3. Aktywowanie kodu musi być dokonane na konsoli, czy mogę to zrobić z poziomu przeglądarki w komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 17:02, Longer napisał:

Gral ktos moze w ta wersje demo nowego God of War? Byl on bodajze dodawany do filmu Total
Recall w wersji rozszezonej na BR...


nie był, tylko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 17:02, Longer napisał:

Gral ktos moze w ta wersje demo nowego God of War? Byl on bodajze dodawany do filmu Total
Recall w wersji rozszezonej na BR...

Nie wiem czy znajdzie się odważny który kupi ten gówniany film. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 12:14, nightfaler napisał:

> 2. Gdzie należy zaznaczyć, żeby po upłynięciu tych 30 dni abonament nie został automatycznie

> przedłużony?
Choćby tu:
http://www.sonyentertainmentnetwork.com/pl-en/legal/terms-of-service-and-user-agreement/


nie zrozumiałeś mnie :) Chodziło mi o to, co powinienem zrobić, żeby po upłynięciu 30 dniowego triala nie pobrało mi kasy z konta i automatycznie nie przedłużyło subskrypcji PS+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 10:16, Piotrek_K napisał:

Mi tam sie film podobal. Jednym z powodow byla Jessica Biel w glownej roli ;)

Dla mnie to był jedyny powód dla którego zobaczyłem ten szajs do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie :)
A jeszcze mam jedno pytanie. Z racji tego, że w moim telewizorze jest tylko jedno wejście HDMI z dźwiękiem nie mogę w jednym czasie mieć podłączonej konsoli i dekodera tv satelitarnej. Czy jeżeli przy włączonej konsoli ustawię pobieranie gry z PS+ po czym odłączę kabel HDMI i podłączę go do dekodera konsola dalej będzie działać i pobierać grę? Czy nie uszkodzę w ten sposób konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 13:59, Marcin08 napisał:

Ok, dzięki wielkie :)
A jeszcze mam jedno pytanie. Z racji tego, że w moim telewizorze jest tylko jedno wejście
HDMI z dźwiękiem nie mogę w jednym czasie mieć podłączonej konsoli i dekodera tv satelitarnej.
Czy jeżeli przy włączonej konsoli ustawię pobieranie gry z PS+ po czym odłączę kabel
HDMI i podłączę go do dekodera konsola dalej będzie działać i pobierać grę? Czy nie uszkodzę
w ten sposób konsoli?


Nie, po prostu nie będzie miała gdzie wyświetlić obrazu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 17:33, nightfaler napisał:

Zrozumialem. Dałek Ci linka do strony gdzie jest taka możliwość. Myślałem, że z linkiem
sobie poradzisz.


A ok, nie zauważyłem opcji manage account :) Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować