Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Kolejny miesiąc gdzie nie ma dla mnie nic interesującego. Albo grę, którą dają mam, albo dawno w nią grałem. Najwidoczniej wyraźny znak, żeby spasować. Przedłużając usługę na plus ostatnio nie wychodzę, a dla avatarów opłacać abonamentu nie będę.

Trochę szkoda, że usługa nie wspiera bardziej aktywnych graczy, dając np zniżki na nowsze tytuły lub dodając bardziej interesujące gry, a nie takie, które wszyscy ukończyli x miesięcy temu... Ale to pewnie ja po prostu nie jestem targetem PS Plus, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś możliwość, żeby z konsoli "zgrać" pobrane ze sklepu gry na zewnętrzny dysk twardy celem ich przechowania. Chodzi mi o sytuację kiedy zacznie brakować miejsca, a nie będzie mi się uśmiechało ponowne pobieranie czasami wielogigabajtowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 22:03, Marcin08 napisał:

Czy istnieje jakaś możliwość, żeby z konsoli "zgrać" pobrane ze sklepu gry na zewnętrzny
dysk twardy celem ich przechowania. Chodzi mi o sytuację kiedy zacznie brakować miejsca,
a nie będzie mi się uśmiechało ponowne pobieranie czasami wielogigabajtowych gier.


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 12:38, kreshire napisał:

Hej. Czy udało Ci się w końcu podłączyć ps3 do monitora hx2000 gateway? Mam ten sam problem.
Prawdopodobnie nie da rady?


Będziesz potrzebował kabla HDMI-DVI-D bądź przejściówki z HDMI na DVI-D. Akurat monitor wspiera funkcję HDCP więc z podłączeniem nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem Genji: Days of Blade. Myślałem że to jakieś badziewie, ale że gość chciał mi to dać za stare Corsairs na PC to się wymieniłem. Włączyłem z nudów i trzy godziny mnie nie było, świetne te jest. Fajny klimat, a że ostatnio znowu Siedmiu Samurajów oglądałem to się wkręciłem. Wkurza mnie tylko to, że nijak nie można obracać kamery, nie wiadomo gdzie biegniemy, kogo tłuczemy, bo to gówno zawsze debilnie się ustawia. Nie patrząc na to, świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2013 o 08:37, Darnok_Rukia napisał:

Jak myslicie dobrze zrobiłem że kupiłem ?? Gwarancja niby 7 miesięcy ,12 gb to mało ale
nie zamierzam pobierać gier z PS store .


Dodaj cenę pada, którego musisz dokupić, i masz (mniej-więcej) nówkę slima z dyskiem.
Jak dla mnie chybiona inwestycja, ale niech dobrze Ci służy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 08:37, Darnok_Rukia napisał:

Jak myslicie dobrze zrobiłem że kupiłem ?? Gwarancja niby 7 miesięcy ,12 gb to mało ale nie zamierzam pobierać gier z PS store .

Możesz się zdziwić, niektóre gry naprawdę ospale chodzą, jeśli nie zainstaluje się ich na dysku, a są i takie, które wymagają instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 14:17, Lfdracon napisał:

Możesz się zdziwić, niektóre gry naprawdę ospale chodzą, jeśli nie zainstaluje się ich
na dysku, a są i takie, które wymagają instalacji.


Mam na razie jedną grę którą chce koniecznie ukończyć a na starym PS3 pochłonęła mi 4 GB . A ile w ogóle zajmuje na dysku całe oprogramowanie ,bo coś tam musi chyba pochłonąć ??

PS.Jakie dyski nadają się do takiej konsolki ,może zaopatrzyłbym się w jakieś 50-100 gb . Oczywiście nie mówię o tych oryginalnych od Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:37, Darnok_Rukia napisał:

> Możesz się zdziwić, niektóre gry naprawdę ospale chodzą, jeśli nie zainstaluje się
ich
> na dysku, a są i takie, które wymagają instalacji.

Mam na razie jedną grę którą chce koniecznie ukończyć a na starym PS3 pochłonęła mi 4
GB . A ile w ogóle zajmuje na dysku całe oprogramowanie ,bo coś tam musi chyba pochłonąć
??

PS.Jakie dyski nadają się do takiej konsolki ,może zaopatrzyłbym się w jakieś 50-100
gb . Oczywiście nie mówię o tych oryginalnych od Sony.


Każdy 2.5 cala wewnętrzny :P

http://www.saturion.pl/product/181202/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/WD_Blue_320_GB_5400_8MB_Serial_ATA-300_7mm.html#produktSpecyfikacja

Nie warto iść w mniej niż 320GB, wiem to z doświadczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować