Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ja też właśnie węszę Vitę Slim z jakąś tam nową opcją z tyłka :) Może będzie tym szło grać jak WiiPadem na WiiU xD
To jest tak, że wykupując PS Plus dostajesz wszystkie *aktualnie* proponowane gry. Zatem 14 tytułów masz na start, 10 na PS3, 4 na PSV. Nie masz opcji dostania tych, które wyszły już z Plusa - choć nigdy nie wiadomo, czy nie wrócą. Ja tak parę świetnych tytułów złapałem, bo dawali 2-3-dniowe powroty dla nowszych użytkowników.
No i gry, które kupisz z promocją PS Plus, są Twoje nawet po zakończeniu bycia Plusowiczem (ja tak sobie nabyłem Flower i flOw za około 21zł łącznie albo Kula World za 7zł z haczkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ktoś zna jakiś sklep internetowy, w którym mogę kupić PS3 Slim 320 GB? Wszędzie wciskany jest model SuperSlim, który jest dla mnie ohydny i za drogi. Nie chcę kupować nic na Allegro (mam taki fetysz, że sprzęt musi być nówka-sztuka ze sklepu), wystarczy mi sama konsola z padem, gier dodatkowych mi nie trzeba.
Ewentualnie będę wdzięczny za informacje o sklepach stacjonarnych (Saturny, MediaMarkty, itp.), w których można jeszcze to dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 10:25, Damianuss1 napisał:

Warto dzisiaj zaopatrywać się w PS3?


Zanim PS4 się rozpowszechni, zanim unormują się ceny sprzętu i gier, zacznie wychodzić więcej ex''ów itd, to minie jeszcze sporo czasu od ogłoszenia PS4. Tak było z każdym PS. Ja bym na nic nie czekał, z resztą ceny to spadną dopiero po premierze konsoli w PL, a jeśli nie będzie miało wstecznej kompatybilności to właściwie nie ma powodu aby ceny PS3 miały zaraz spadać.

@ Prosiaq - rozważ alternatywę z wymianą dysku na inny, aczkolwiek na twoim miejscu też szukałbym "starego" Slima, ten nowy wygląda słabo i pewnie tak samo jest wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś pograć w co-op Binary Domain? Multi już niestety trochę martwe a szkoda. Tylko garstka Japończyków się jeszcze pałęta ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy obniżka na PS+ 30% liczy się od ceny 59 zł? Na stronie napisane jest, że przy wykupieniu subskrypcji otrzymamy grę Sleeping Dogs za darmo. Czy oznacza to, że gra będzie dostępna na zawsze (w przeciwieństwie do pozostałych gier z PS+), nawet jak moja subskrypcja wygasnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaotycznie żeś to wszystko napisał...

Dnia 12.02.2013 o 14:10, Marcin08 napisał:

Czy obniżka na PS+ 30% liczy się od ceny 59 zł?

No, a od jakiej?

Dnia 12.02.2013 o 14:10, Marcin08 napisał:

Na stronie napisane jest, że przy wykupieniu subskrypcji otrzymamy grę Sleeping Dogs za darmo.

No zawsze dostajesz gry w ramach subskrypcji, przecież o to w tym chodzi.

Dnia 12.02.2013 o 14:10, Marcin08 napisał:

Czy oznacza to, że gra będzie dostępna na zawsze (w przeciwieństwie do pozostałych gier z PS+),

A niby dlaczego? Przecież to jest normalnie udostępniona gra w ramach usługi. Niczym nie różniąca się od innych wcześniejszych.

JEDYNY przypadek kiedy gry Ci zostają to tylko wtedy kiedy rzeczywiście je kupiłeś ( ze zniżką czy bez.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ubzdurałem sobie, że te 59 zł to jest cena promocyjna :)

A co do Sleeping Dogs. Ja wiem, że taka jest istota tej usługi i rozumiem te zasady. W opisie promocji jest napisane, że do 20 lutego zapłać 30% mniej i otrzymaj grę Sleeping Dogs zupełnie za darmo. Dlatego pomyślałem, że w takiej sytuacji otrzymuję grę na zawsze bez względu na wykupienie w późniejszym czasie kolejnych subskrypcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na PS+ są Twoje przez cały czas trwania subskrypcji.
Należy jednak pamiętać, że należy tytuły, które Cię w plusie interesują dodać do listy pobierania póki są w ofercie, bo ta się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie dziwne pytanko.
Czy da się podłączyć konsolę do laptopa oczywiście z wejściem HDMI i czy można byłoby tak komfortowo grać?
Chodzi mi oczywiście o wyświetlanie obrazu na ekranie laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 23:41, kaczek93 napisał:

Czy da się podłączyć konsolę do laptopa oczywiście z wejściem HDMI i czy można byłoby
tak komfortowo grać?

Tylko za pomocą tunera TV albo też jakieś ustrojstwo typu video grabber + czarodziejski software. "Gołej" PS3 do "gołego" lapka nie podłączysz. Chyba że masz wejście HDMI w lapku, wtedy jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 23:41, kaczek93 napisał:

Takie dziwne pytanko.
Czy da się podłączyć konsolę do laptopa oczywiście z wejściem HDMI i czy można byłoby
tak komfortowo grać?
Chodzi mi oczywiście o wyświetlanie obrazu na ekranie laptopa.

W lapku masz wyjścia nie wejścia. Czyli nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 08:25, nightfaler napisał:

W lapku masz wyjścia nie wejścia. Czyli nie.

Jak ma jakiegoś Alienware''a (lub podobny wynalazek), to jak najbardziej ma wejście HDMI. Tak, istnieją takie wynalazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 08:27, Henrar napisał:

> W lapku masz wyjścia nie wejścia. Czyli nie.
Jak ma jakiegoś Alienware''a (lub podobny wynalazek), to jak najbardziej ma wejście HDMI.
Tak, istnieją takie wynalazki.


Nie czarujmy się, ale mało kto może sobie pozwolić na Alienware ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 08:27, Henrar napisał:

Jak ma jakiegoś Alienware''a (lub podobny wynalazek), to jak najbardziej ma wejście HDMI.
Tak, istnieją takie wynalazki.

Widzisz dobrze wiedzieć, człowiek uczy się przez całe życie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powinno się resetować konsolę? Wczoraj w trakcie gry nagle się zawiesiła i nie bardzo wiedziałem co zrobić. Skończyło się na przytrzymaniu przycisku włączania i ponownego jej uruchomienia. Zastanawiam sie po prostu jak powinno się to "bezpiecznie" robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 08:29, Marcin08 napisał:

Jak powinno się resetować konsolę?

Jesli przytrzymujac przycisk PS na padzie nie pojawia Ci sie opcja do jej wylaczenia to albo przytrzymujesz wlasnie przycisk power albo odlaczasz przewod zasilajacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 20:20, Piotrek_K napisał:

> Jak powinno się resetować konsolę?
Jesli przytrzymujac przycisk PS na padzie nie pojawia Ci sie opcja do jej wylaczenia
to albo przytrzymujesz wlasnie przycisk power albo odlaczasz przewod zasilajacy ;)


no właśnie w tym wypadku konsola nie reagowała na ten przycisk, stąd pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzyzak mi sie nie podoba. Mam nadzieje, ze wroca do tego z wczesniejszego. Wklesle analogi, glosniczek oraz ekran dotykowy na plus :). Tylko troche zmieniony stary, dobry dualshock. Jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować