Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2013 o 19:00, Pitej napisał:

W środę za darmo ma zostać udostępniony pierwszy epizod The Walking Dead. Dla
wszystkich, nie tylko subskrybentów Plusa.


Szykuje się również spora obniżka cen (-50% dla Plusolwiczów) pozostałych epizodów. Zdecydowanie warto! Choć przyznam, że - pomimo okazjonalnych problemów z płynnością animacji - najlepiej w The Walking Dead grało mi się na iPadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 08:54, Damianuss1 napisał:

Takie pytanko odnośnie serii Killzone. Czy fabularnie gry z tej serii są w miarę dobre?
Mam zamiar kupić sobie zestaw 3w1 i zastanawiam się czy warto?



Slyszalem bardzo dobre okreslenie tej seri jako podobiza call of duty z lepsza grafika,nie spodziewaj sie nic wielkiego,jest klimatycznie wciagajaco ale GTA to to napewno nie jest pod wzgledem fabularnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 08:54, Damianuss1 napisał:

Takie pytanko odnośnie serii Killzone. Czy fabularnie gry z tej serii są w miarę dobre?
Mam zamiar kupić sobie zestaw 3w1 i zastanawiam się czy warto?


Na pewno warto 2 przejść. Miałem ochotę włączyć od nowa zaraz po zakończeniu, a to już o czymś świadczy. Kampania nie jest aż tak widowiskowa jak ta z coda, ale gra się bardzo przyjemnie. Szczególnie miło się strzela (jakkolwiek śmiesznie to nie brzmi, dla mnie to rzadkość w FPS:()
Fabularnie - hmm... Nic wielkiego. Killzone 3 przeszedłem 2 razy i mimo to nie pamiętam za dużo. Ja nie jestem fanem przerywników filmowych w FPSach, a w trójce jest ich pełno i są za długie. Dodatkowo niektóre teksty były dość... tandetne i kilka razy czułem zażenowanie. Mimo wszystko bardzo lubię Killzone i polecam serię. Myślę, że się nie zawiedziesz.


@ szaryczlowiek

Fabuła w GTA? Przestań. To nie fabuła robi GTA z GTA. To indywidualne, wyraziste postacie (pomijając wolność i masę rzeczy do roboty, o których tutaj nie mówimy). W żadnej części fabuła nie powalała i ani razu nie powodowała opadu szczęki. Opowieść jest solidna i daje podstawy do ciekawych i mniej ciekawych (niestety częściej) misji.W historii zdarzały się momenty interesujące, ale niestety nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 08:54, Damianuss1 napisał:

Takie pytanko odnośnie serii Killzone. Czy fabularnie gry z tej serii są w miarę dobre?
Mam zamiar kupić sobie zestaw 3w1 i zastanawiam się czy warto?


Killzone? Świetne uniwersum które jest spłycone przez średnią fabułę. Ogólnie- Killzone to dobra gra, ale jeśli oczekujesz jakieś dobrej historii nie nastawiaj się na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Chodzi o to, że mam już dosyć średniakich głupiutkich fpsów pokroju CoD i zagrałbym w coś bardziej angażującego. Wynika z tego, że mogę sobie odpuścić tą serię. Zaczekam na nowego Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 15:56, Damianuss1 napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Chodzi o to, że mam już dosyć średniakich głupiutkich
fpsów pokroju CoD i zagrałbym w coś bardziej angażującego. Wynika z tego, że mogę sobie
odpuścić tą serię. Zaczekam na nowego Battlefielda.


Hah. A nowy battlefield to niby angażujący fabularnie tytuł? Masz teraz Bioshocka nowego, Dishonored. Ściągnij sobie demo Killzone 2 i 3 i pograj. Zobaczysz, że Ci się spodoba. No chyba, że rzeczywiście szukasz dobrego fabularnie tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak podłączyć PS3 z kinem domowym tak, żeby otrzymać dźwięk 5.1? Pewnie nie pisałbym tutaj, gdyby nie fakt, że nie mam wejścia optycznego w kinie domowym. Obecnie używam HDMI(PS3) ---> HDMI(TV) do przesyłania obrazu oraz tej wtyczki PS (drugie zdjęcie, po prawej) ---> kabel kompozyt (kino). Daje to dźwięk 2.1. Zastanawiam się czy nie kupić kabla optycznego i podłączyć PS3-->TV. Czy to wypali?

P.S.
Pierwsze dwa zdjęcia pokazują PlayStation 3 przed i po podłączeniu, a drugie tył kina domowego.

20130326171609

20130326171620

20130326171629

20130326171639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:09, wojcio102 napisał:

Wie ktoś może jak podłączyć PS3 z kinem domowym tak, żeby otrzymać dźwięk 5.1? Pewnie
nie pisałbym tutaj, gdyby nie fakt, że nie mam wejścia optycznego w kinie domowym. Obecnie
używam HDMI(PS3) ---> HDMI(TV) do przesyłania obrazu oraz tej wtyczki PS (drugie zdjęcie,
po prawej) ---> kabel kompozyt (kino). Daje to dźwięk 2.1. Zastanawiam się czy nie
kupić kabla optycznego i podłączyć PS3-->TV. Czy to wypali?

Nie wypali. Bez wejścia optycznego lub HDMI (w swoim masz wyjście a to różnica) w kinie domowym nie da się uzyskać 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:09, wojcio102 napisał:

Wie ktoś może jak podłączyć PS3 z kinem domowym tak, żeby otrzymać dźwięk 5.1? Pewnie
nie pisałbym tutaj, gdyby nie fakt, że nie mam wejścia optycznego w kinie domowym. Obecnie
używam HDMI(PS3) ---> HDMI(TV) do przesyłania obrazu oraz tej wtyczki PS (drugie zdjęcie,
po prawej) ---> kabel kompozyt (kino). Daje to dźwięk 2.1. Zastanawiam się czy nie
kupić kabla optycznego i podłączyć PS3-->TV. Czy to wypali?

P.S.
Pierwsze dwa zdjęcia pokazują PlayStation 3 przed i po podłączeniu, a drugie tył kina
domowego.


Zrób tak- kup kable component. Dzięki niemu uzyskasz obraz 1080p na telewizorze. Dźwięk przepuść przez HDMI. Po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar słusznie zwrócił uwagę na to, że w kinie domowym mam wyjście HDMI. Czy w takim wypadku wszystko będzie dobrze działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 19:40, wojcio102 napisał:

Henrar słusznie zwrócił uwagę na to, że w kinie domowym mam wyjście HDMI. Czy
w takim wypadku wszystko będzie dobrze działać?


Jak ustawisz w opcjach konsoli, że dźwięki przez HDMI a obraz przez Component, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:29, Bracio napisał:

Jak ustawisz w opcjach konsoli, że dźwięki przez HDMI a obraz przez Component, to tak.

wYjście HDMI to nie to samo co wEjście. Dźwięku do kina domowego za Chiny nie przepuści, bo nie ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Jaka jest szansa, że Europa również dostanie w końcu Bioshocka 1 do Infinite? Może w GOTY albo innym wydaniu zbiorczym. Drugie pytanie. Jaka jest szansa Crysisa 1 w PS+?
Dziwne pytania. Wiem : D Chodzi o to, że znalazłem kody na PSN w atrakcyjnej cenie (ale nie aż tak atrakcyjnej, żebym brał bez zastanowienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 20:02, Magwisienka napisał:

Dwójka była na pewno, ale jedynki nie kojarzę. Kiedy była?

Szczerze? Nie wiem ;]
Mam platynę w tej grze na pewno zrobioną, a na pewno jej nie nabywałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie, krzywa, szlag trafi. Ostatnio przy próbie zalogowania do PSNu cały czas wywala mi błąd 80710101, żeby zaskoczyło muszę kilka razy rozłączać i włączać internet na konsoli. Mało tego, brat dostał wczoraj BF3 i ciągle, po minucie-dwóch grania rozłącza go z PSNem i wywala błąd 8002AD23. Wie ktoś co z tym zrobić? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować