Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2013 o 13:45, Sarinew napisał:

Czy po premierze PS4 mozna oczekiwac spadku ceny Ps3(nowych i uzywanych) i po jakim czasie
(miesiace, lata?)?
Jak bylo z cenami Ps2 gd wyszlo ps3?


http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,13887651,Swiat__w_ktorym_konsole_nie_tanieja.html?bo=1 ten artykuł powinien odpowiedzieć na twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 13:34, Bracio napisał:

> Ktoś zainteresowany sprzedażą swojej konsoli lub wymianą za xboxa? :D

Jak będziesz się rozglądać za używaną konsolą to staraj się znaleźć używkę Slima bo z
FATami to może być różnie.


Czas zacząć szperać, jakbym wyrwał Slima do 500 zł byłbym szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 13:45, Sarinew napisał:

Moze poczekaj az oglosza brak wstecznej kompatybilności dla nowego Xboxa, moze cena uzywanych
wzrosnie ;)


Nie licz na to. Po priemierze następcy ludzie będą sprzedawać stare xboxy na kilogramy. Według mnie lepiej sprzedać jak najszybciej, albo za 20 lat ;)

Dnia 12.05.2013 o 13:45, Sarinew napisał:

Czy po premierze PS4 mozna oczekiwac spadku ceny Ps3(nowych i uzywanych) i po jakim czasie
(miesiace, lata?)?


Ja obstawiam, że spadnie 50-100$ czyli z 1200 zł do 800-900 zł. Choć biorąc pod uwagę, że dysk to całkiem spora część kosztów, a te jak wiemy wolno tanieją to spadek może być mniejszy.

Dnia 12.05.2013 o 13:45, Sarinew napisał:

Czy zle szukam czy FF13 mozna kupic tylko na plycie( i raczej tylko uzywke?), nie ma
cyfrowej wersji w sklepie sony?(nie mam konsoli, wiec opieram na niepelnych infomacjach?)


Tylko płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 18:10, necron1501 napisał:

> > Ktoś zainteresowany sprzedażą swojej konsoli lub wymianą za xboxa? :D
>
> Jak będziesz się rozglądać za używaną konsolą to staraj się znaleźć używkę Slima
bo z
> FATami to może być różnie.
>

Czas zacząć szperać, jakbym wyrwał Slima do 500 zł byłbym szczęśliwy.


Ja osobiście polecam te najnowsze z serii CECH-3004 (super slim to 400x). Troszkę inaczej wyglądają, ale dwie z wcześniejszej serii mi padły i to mimo tego, że znacznie rzadziej ich używałem, ta jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2013 o 18:39, Namaru napisał:

Ja osobiście polecam te najnowsze z serii CECH-3004 (super slim to 400x). Troszkę inaczej
wyglądają, ale dwie z wcześniejszej serii mi padły i to mimo tego, że znacznie rzadziej
ich używałem, ta jest spoko.


O dzięki, dobrze wiedzieć. Żywotność jest dosyć ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze prognozy dot. kolejnych 3 gier dostepnych przez caly rok w ps plus?
Moje nadzieje to Resistance 3, Killzone 3 i Sly Cooper
Ale dadzą pewnie All Stars, jakiegoś starego Ratcheta i pewnie Resistance 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 21:56, MrGregorA napisał:

Jakie są wasze prognozy dot. kolejnych 3 gier dostepnych przez caly rok w ps plus?

Trudno powiedzieć, nawet jeśli znów będą to gry od Sony to wybór i tak jest duży. Możemy pobawić się w zgadywanie.
Jeżeli mam wymienić tylko 3 to myślę, że może pojawić się God of War (trójka, albo nawet Wstąpienie?), Uncharted 3 (choć wolałbym nie ;p) i... LPB Karting ;p
To są moje typy, ale generalnie Resistance 3, Killzone''a czy All Stars również uważam za prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bracio & Namaru
Dzięki za odpowiedzi, z tymi konsolami od sony to problem mam czy psp brac czy ps3 bo tak czy siak beda czesto zbierac kurz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 23:15, Sarinew napisał:

Bracio & Namaru
Dzięki za odpowiedzi, z tymi konsolami od sony to problem mam czy psp brac czy ps3 bo
tak czy siak beda czesto zbierac kurz:)


??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 23:15, Sarinew napisał:

Bracio & Namaru
Dzięki za odpowiedzi, z tymi konsolami od sony to problem mam czy psp brac czy ps3 bo
tak czy siak beda czesto zbierac kurz:)

Jak mają się kurzyć to lepiej nie kupować, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości: posiada ktoś tutaj konto na Playstation Network zarejestrowane w Wielkiej Brytanii (i tylko tam) i chce kupić kod dodający 20 funty na PSNie? 90 zł i jest wasz.

Jak ktoś się pyta o pochodzenie - aplikacja Xperia Privilege na Xperię Z. Kod nie działa na polskich kontach. Sprawdzone przeze mnie - szkoda by się zmarnował. Ja wolę mieć wszystko podpięte na jednym koncie i nie chce mi się zakładać kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://blog.us.playstation.com/2013/05/17/metal-gear-solid-the-legacy-collection-hits-ps3-july-9th/

Jak dla mnie zajebioza, tak się składa że obecnie nie mam ani jednej gry z serii na półce, co więcej przygodę skończyłem na Sons of Liberty :) Oby tylko pojawiło się w Europie, bo na dystrybucję w Polsce pewnie jak zwykle nie idzie liczyć (trylogii Ezio z Assassin''s Creed czy tej z Mass Effect jakoś w sklepach nie widziałem, ani też zbiorczego wydania God of War, a szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 18:36, Azvar napisał:

http://blog.us.playstation.com/2013/05/17/metal-gear-solid-the-legacy-collection-hits-ps3-july-9th/

Jak dla mnie zajebioza, tak się składa że obecnie nie mam ani jednej gry z serii na półce,
co więcej przygodę skończyłem na Sons of Liberty :) Oby tylko pojawiło się w Europie,
bo na dystrybucję w Polsce pewnie jak zwykle nie idzie liczyć (trylogii Ezio z Assassin''s
Creed czy tej z Mass Effect jakoś w sklepach nie widziałem, ani też zbiorczego wydania
God of War, a szkoda).


Najlepszą rzeczą w tym zestawie jest cena = 50 dolców. Za MGS hd zapłacę 100zł. Plus MGS 4 i pierwsze metal geary. cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 18:36, Azvar napisał:

Świetna sprawa, ja nie grałem w ani jedną część, więc pewnie się skuszę. ;D Mam nadzieję, że wyjdzie w EU (nawet po półrocznym opóźnieniu) i nie trzeba będzie sprowadzać z USA.

Dnia 18.05.2013 o 18:36, Azvar napisał:

bo na dystrybucję w Polsce pewnie jak zwykle nie idzie liczyć (trylogii Ezio z Assassin''s
Creed czy tej z Mass Effect jakoś w sklepach nie widziałem, ani też zbiorczego wydania
God of War, a szkoda).


God of War Trilogy pojawiło się przy okazji premiery GoW III w Europie. Co do trylogii Assassin''s Creed z Ezio nie jestem w 100% pewien, ale chyba widziałem gdzieś w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 20:26, szaryczlowiek napisał:

W media markcie mozna kupic tickety do ps store?Jak nie tam to w ktorych sklepach da
rade

Saturn, Empik?

Chyba jeszcze tam te kody były dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 18:36, Azvar napisał:

http://blog.us.playstation.com/2013/05/17/metal-gear-solid-the-legacy-collection-hits-ps3-july-9th/

Jak dla mnie zajebioza, tak się składa że obecnie nie mam ani jednej gry z serii na półce,
co więcej przygodę skończyłem na Sons of Liberty :) Oby tylko pojawiło się w Europie,
bo na dystrybucję w Polsce pewnie jak zwykle nie idzie liczyć (trylogii Ezio z Assassin''s
Creed czy tej z Mass Effect jakoś w sklepach nie widziałem, ani też zbiorczego wydania
God of War, a szkoda).


A to będą wszystkie na płycie, czy kody do ściągnięcia? Niestety nie doczytałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 19:50, woko27 napisał:

Co do trylogii Assassin''s Creed z Ezio nie jestem w 100% pewien, ale chyba widziałem gdzieś w Polsce.


Potwierdzam. Również widziałem trylogię Assasyna w Empiku (Bonarka, Kraków). Ale wiadomo, cena trochę zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 20:51, maniekk napisał:

A to będą wszystkie na płycie, czy kody do ściągnięcia? Niestety nie doczytałem się.


na 2 płytach bluray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować