Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2013 o 18:50, sylwasss napisał:

Jakie tytuły na początek polecasz? Przyznam szczerze że nie orientuje się w temacie.
Co do preferencji to jestem otwarty na różne gatunki.

Oj, tego jest cała masa, a moja pamięć zawodna jest.
Ale tak na szybko: seria Uncharted (trzy części, a przede wszystkim dwie ostatnie), seria InFamous (koniecznie!), seria God of War, seria LittleBigPlanet, Heavy Rain. W KillZone''a 2 i 3 za długo nie grałem, ale też się wydają te gry ciekawe. A jak lubisz ścigałki to Gran Turismo 5.
Z PSN: wszystkie gry ThatGameCompany (flOw. Flower, Journey), Guacamelee!, InFamous: Festival of Blood, Tokyo Jungle (specyficzne bardzo).

To tyle z ekskluziwów... Na początek powiedzmy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie. Czy opłaca się kupować PS3 ale Slim tyle że używane z dyskiem 320 GB? Nie ukrywam że Super Slim mi się nie za bardzo podoba. A samo Slim już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 11:36, sylwasss napisał:

Jeszcze takie pytanie. Czy opłaca się kupować PS3 ale Slim tyle że używane z dyskiem
320 GB? Nie ukrywam że Super Slim mi się nie za bardzo podoba. A samo Slim już tak.

Why not, jakoś uber-awaryjne to one nie są ( ale oczywiście wszystko zależy od tego jak była traktowana). Żeby Cię uspokoić powiem, że sam mam slima. Kupiłem używkę jakiś czas temu i liczę, że dożyje tego 4 roczku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będac dzisiaj w empiku zobaczyłem pre-order the last of us. Czy jest ktos w stanie mi wyjasnic jak działają takie rzeczy? Te kody i dodatki są już w opakowaniu? Czy będę mógł kupić grę 20 zł taniej (koszt preordera). Ostatnia rzecz - czy kupując ''preorder pack'', jest zobligowany do kupienia pełnej wersji w dniu premiery? Pytania mogą wydawać się śmieszne, ale nigdy się tym wcześniej nie interesowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 17:10, MrGregorA napisał:

Będac dzisiaj w empiku zobaczyłem pre-order the last of us. Czy jest ktos w stanie mi
wyjasnic jak działają takie rzeczy? Te kody i dodatki są już w opakowaniu? Czy będę mógł
kupić grę 20 zł taniej (koszt preordera).

Przy Maxie Paynie 3 działało to tak, że pudełko kosztowało 30 zł i (z paragonem) dawało 30 zł zniżki na grę. Nie pamiętam, jak wyglądała sprawa z bonusami, ale powinno być napisane o tym na pudełku.

Dnia 03.06.2013 o 17:10, MrGregorA napisał:

Ostatnia rzecz - czy kupując ''preorder pack'',
jest zobligowany do kupienia pełnej wersji w dniu premiery?

Nie. Nikt cię do niczego nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 10:46, Qbasmok napisał:

Kiedyś tam Home''a spróbowałem. A jak to można sprawdzić?


O ile to jeszcze aktualne: W zakładce PlayStation Network schodzisz do PlayStation Home, klikasz trójkąt i dajesz informację. Powinna wyskoczyć po chwili ilość zajmowanego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 11:00, Michu94x napisał:

Orientuje się ktoś o której godzinie, czasu polskiego odbędzie się konferencja Sony na
E3? Jak mniemam będzie to już wtorek.


3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft - 18.30 (choć istnieje też wersja z godziną 19-tą)
Ubisoft - 22.00
Electronic Arts - 0.00
Sony - 3.00

Wszystko to podane w czasie polskim. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 00:00, Damianuss1 napisał:

Teraz tylko pytanie. Iść spać czy nie? :P

Iść spać :P Od lat śledziłem E3 na żywo, aż do ostatniego roku, kiedy wypadła mi nocna zmiana w pracy. Wróciłem, sprawdziłem całe info i stwierdziłem, że siedzenie po nocach jest bezsensem, kiedy nic nie straciłem, całe info mam pod ręką na raz, a dyskusje są nadal gorące. W tym roku też mi wypada nocka, ale nawet jakby nie wypadła, poszedłbym spać.

A co do gier w PS+, to nie spodziewałem się U3 ze względu na rozmiar gry, 40 GB. Potrzeba więc aż 80 na instalację tego czegoś. Sony w końcu chyba powinno równać w jakąś średnią w tym temacie, chociaż minimalnie brać to pod uwagę, kiedy rozmiar gry przekracza granice zdrowego rozsądku. A za X-Coma wielkie dzięki, w życiu bym nie kupił tej gry, nie mój gatunek, a tak to dam szansę i kto wie, może się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 01:11, Siriondel napisał:

Iść spać :P


Bzdura! :D

Dnia 08.06.2013 o 01:11, Siriondel napisał:

Od lat śledziłem E3 na żywo, aż do ostatniego roku, kiedy wypadła mi nocna
zmiana w pracy. Wróciłem, sprawdziłem całe info i stwierdziłem, że siedzenie po nocach
jest bezsensem, kiedy nic nie straciłem


Jak dla mnie oglądanie konferencji na żywo sto razy przebija czytanie późniejszych informacji. Jest po prostu ten klimat. Chociaż i tak najlepiej jest takie wydarzenia śledzić w jakimś większym gronie (2-5 osób), niż samemu.

Mój plan wygląda następująco: wracam w poniedziałek do domu około godziny 15-tej, śpię trzy godziny, przychodzi kumpel, oglądamy wszystkie cztery konferencje (w przerwach pomiędzy nimi pewnie ogra się jakiegoś co-opa), a później na ósmą do szkoły. I życie wraca do normalności :P

Żeby nie było offtopu: nie kupuję PS+, ale chętnie przygarnąłbym XCOMa. Demo jest super, a patrząc na opinie ludzi, pewnie sama gra też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,
czy save''y z infamous 2 digital są kompatybilne z wersją płytkową/pudełkową? mam kilka osiągnięć niezdobytych, reszta została zrobiona właśnie na wersji cyfrowej z PSS, teraz dorwałem płytkę z grą i chciałbym zamknąć temat trofeów, ale przy próbie uruchomienia płytki wyskakuje prośba o patchowanie, a pamiętam, że poprzednią wersję miałem już po updacie (inaczej zresztą bym nie zagrał). Może stanie się tak, że po aktualizacji save''y znikną i będę grał od nowa?
Teoretycznie mógłbym dokończyć sprawę na wersji cyfrowej, ale nie chcę jeszcze kupować plusa. Dodam tylko, że mam wydanie angielskie pudełkowej wersji, pewnie to ma znaczenie.
--
hehs, widzę, że lata mijają, a tu wciąż crashe przy dodawaniu postów (piszę to drugi raz) i częste kopiowanie ostatniego postu na stronie już na nową, brak zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Save''y na pewno Ci nie znikną, najwyżej nie pokażą się na liście gdy będziesz próbował jakiś wczytać. Skoro masz już płytę, możesz sprawdzić to bezpiecznie sam. Poprawek ściągać nie musisz, możesz odmówić i wtedy wyloguje Cię tylko z PSN, ale gra ruszy. Kiedy np. zobaczysz, że zapisy jednak pasują, zalogujesz się i ściągniesz patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wszystko działa ładnie i save''y się wczytują. Gra jest jednak w języku angielskim, co nie bardzo mnie satysfakcjonowało, ale już sobie poradziłemx) dzięki.

a jak już w temacie infamous, Festival of Blood warto pobrać? ciekawa historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Jestem nieco nieobeznany w temacie konsol, więc wybaczcie infantylne pytania :)
1. Czy wersja z dyskiem 12 GB nadaję się realnie do użytku dla kogoś kto nie zamierza korzystać psStore? A dysk ma służyć do przechowywania savów, uaktualnień do gier?
2. Podobno niektóre gry wymają jakieś częściowej instalacji na dysku? Jeśli tak to ile przeciętnie/najwięcej zajmują takie instalki? I jak ma się sprawa z aktualizacjami? Da się rade na takim 12 Gb dysku korzystać jednocześnie z 2-4 gier? Rozumie, że savów itd. zrzucać na pamieć na pendrivie nie mogę?
3. Podobno sam system konsoli zajmuje ileś GB. To prawda i czy dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 09:38, magiczny14 napisał:

Hej :) Jestem nieco nieobeznany w temacie konsol, więc wybaczcie infantylne pytania :)
1. Czy wersja z dyskiem 12 GB nadaję się realnie do użytku dla kogoś kto nie zamierza
korzystać psStore? A dysk ma służyć do przechowywania savów, uaktualnień do gier?
2. Podobno niektóre gry wymają jakieś częściowej instalacji na dysku? Jeśli tak to ile
przeciętnie/najwięcej zajmują takie instalki? I jak ma się sprawa z aktualizacjami?
Da się rade na takim 12 Gb dysku korzystać jednocześnie z 2-4 gier? Rozumie, że savów
itd. zrzucać na pamieć na pendrivie nie mogę?
3. Podobno sam system konsoli zajmuje ileś GB. To prawda i czy dużo?


Nie. Kupuj konsolę z wiekszym dyskiem. Nie wiem, czy Gran Turismo 5 będzie w stanie się zainstalować. Duże gry zajmują od 8 do nawet 30Gb. Odpowiedz sobie na pytanie UŻYTKOWA pojemność dysku to jakieś 10,5 Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 19:14, Gryczka napisał:

a jak już w temacie infamous, Festival of Blood warto pobrać? ciekawa historia?

Historia bez szału, ale IMO warte zagrania. Zestaw misji jest bardzo podobny do tych z podstawki, różnica to naturalnie wampirzy klimat. Ciekawe nowe rozwiązania mechaniczne, fajnie jest siać rozpierduchę Colem wampirem, natomiast cała gierka to jest maks (naprawdę maks) 3 godziny. Dostępna jest tylko jedna dzielnica, Ascension Parish. Ja za 18 złotych nie żałowałem i bawiłem się przednio acz krótko, ale ja to fan serii jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować