Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2013 o 19:34, nightfaler napisał:

Jakieś info kiedy serwery są ON?Szukam i i szukam i doszukać się mogę, wchodzę też o
losowych porach
i nie mogę trafić...


Dopiero dostałem klucz i zarejestrowałem się na stronie Square . Jutro będą ją pobierał . Więc wtedy się będe tym interesował . Beta się kończy gdzieś w połowie lipca więc mam nadzieję że znajdzie się jakaś grupka do zabawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany (i Pannice)... otóż przymierzam się do kupna jakże piknej i cudnej konsoli jaką jest PS3.

Najbardziej odpowiada mi model slim 160gb (bo po co więcej?). I teraz nasuwa się pytanie czy jakieś modele są wadliwe ? bo często ludzie na aukcjach proszą o podanie numeru modelu konsoli (po cóż to ?)
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 17:52, Kermit napisał:

Najbardziej odpowiada mi model slim 160gb (bo po co więcej?). I teraz nasuwa się pytanie
czy jakieś modele są wadliwe ? bo często ludzie na aukcjach proszą o podanie numeru
modelu
konsoli (po cóż to ?)
Dzięki


Pierwsze modele konsol dostępne w Europie 60 GB i 40 GB były najbardziej awaryjnymi modelami (wpisz sobie w google YLOD). Awaryjność Slimów jest zdecydowanie mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 17:52, Kermit napisał:

Najbardziej odpowiada mi model slim 160gb (bo po co więcej?).


A masz zamiar kupić abonament PlayStation Plus? Jeśli tak, to bierz konsolę która ma co dysk o wielkości co najmniej 320gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 18:02, Reffan napisał:

> Najbardziej odpowiada mi model slim 160gb (bo po co więcej?).

A masz zamiar kupić abonament PlayStation Plus? Jeśli tak, to bierz konsolę która ma
co dysk o wielkości co najmniej 320gb.


a nawet 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 20:34, Deturis napisał:

Przeszedłem The Last of Us...
...
10/10, za minus daje to, że gra się skończyła.


Więc co właściwie jest takiego świetnego w tej grze, według ciebie? Po Uncharted 3 które mnie mocno wynudziło, Naughty Dog nie ma u mnie kredytu zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 20:37, Fatal-X napisał:

Więc co właściwie jest takiego świetnego w tej grze, według ciebie? Po Uncharted 3 które
mnie mocno wynudziło, Naughty Dog nie ma u mnie kredytu zaufania.

Powiem Ci szczerze, że bałem się The Last of Us, bo Uncharted 3 do dziś nie przeszedłem - z powodu zbyt częstych momentów strzelania. The Last of Us to nie kopia Uncharted. Generalnie mógłbym naprawdę dużo rzeczy wymienić, które mi się podobały, ale z tych najważniejszych to mimo wszystko sterowanie/gameplay, który w moim odczuciu jest całkowicie inny od Uncharted, walka o przetrwanie, fabuła, świat / klimat. Nie no dla mnie mega tytuł, a miałem co do niego bardzo mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się bać U3. Dwójkę przeszedłem pięć razy. Zamierzam drugie tyle. Czekam na chwilę wolnego, bo chcę dorwać się do trójki, a Wy mi tu takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 21:37, MrGregorA napisał:

Zaczynam się bać U3. Dwójkę przeszedłem pięć razy. Zamierzam drugie tyle. Czekam na chwilę
wolnego, bo chcę dorwać się do trójki, a Wy mi tu takie rzeczy...


Jak podobała Ci się dwójka, to trójka też Ci się spodoba, nie bój się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 21:37, MrGregorA napisał:

Zaczynam się bać U3. Dwójkę przeszedłem pięć razy. Zamierzam drugie tyle. Czekam na chwilę
wolnego, bo chcę dorwać się do trójki, a Wy mi tu takie rzeczy...


Trójka spoko jest, tylko nie nastawiaj się na nie wiadomo co bo zawsze można się przejechać w ten sposób (Ja się przejechałem na God of War 3). U3 to kawał solidnej gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko potwierdzić to co napisał Deturis. The Last of Us to zupełnie inny kaliber niż Uncharted, więc jeśli nie pałasz szczególną miłością do przygód Drake''a to jest bardzo duża szansa, że TLoU cię urzeknie. Mnie zdecydowanie urzekło, w mojej opinii to najlepsza gra tej generacji obok Red Dead Redemption. Fabuła, postacie, klimat, gameplay, grafika, muzyka, wszystko jest tu na najwyższym poziomie. Gdyby nie okazjonalne glitche i czasami świrujące AI naszych towarzyszy to mógłbym spokojnie powiedzieć, że to gra idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwojke przeszedlem 3 razy, platynke zdobylem z OGROMNA przyjemnoscia. Trojka (aka wojna klonow) JEST slabsza (pierwsza polowa jest prawie, ze tragiczna) - pozniej troche nadrabia, ale przeszedlem raz i odlozylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 21:58, mati285 napisał:

Mogę tylko potwierdzić to co napisał Deturis. The Last of Us to zupełnie inny kaliber
niż Uncharted, więc jeśli nie pałasz szczególną miłością do przygód Drake''a to jest
bardzo duża szansa, że TLoU cię urzeknie. Mnie zdecydowanie urzekło, w mojej opinii to
najlepsza gra tej generacji obok Red Dead Redemption. Fabuła, postacie, klimat, gameplay,
grafika, muzyka, wszystko jest tu na najwyższym poziomie. Gdyby nie okazjonalne glitche
i czasami świrujące AI naszych towarzyszy to mógłbym spokojnie powiedzieć, że to gra
idealna.

Dokładnie tak samo bym ta grę postawił obok RDR w tej generacji i w swoim gatunku najlepsza z najlepszych.
Ja glitche nie spotkałem, ale mogłem mieć "zacukrzony" ekran świetnością tej gry. :))

Dnia 22.06.2013 o 21:58, mati285 napisał:

Dwojke przeszedlem 3 razy, platynke zdobylem z OGROMNA przyjemnoscia. Trojka (aka wojna klonow) JEST > slabsza (pierwsza polowa jest prawie, ze tragiczna) - pozniej troche nadrabia, ale przeszedlem raz i odlozylem.

Ja chyba teraz się zbiorę w końcu przejdę to U3, ale co do dwójki. Mega! Prześwietny tytuł, również się zgadzam, że zdobycie platynki w tym tytule było naprawdę przyjemnością - na ostatnim poziomie trudności grało się bardzo fajnie i przyjemnie nie to co w Uncharted: Drakes Fortune gdzie przeciwnicy po 3 headshotach jeszcze stali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zarówno dwójka jak i trójka podobały się równie mocno, świetne gry i tyle. Najgorszej z całej serii wypada w każdym razie jedynka... szczególnie że przechodziłem ją dopiero po skończeniu dwójki i trójki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 22:55, Reffan napisał:

Mnie tam zarówno dwójka jak i trójka podobały się równie mocno, świetne gry i tyle. Najgorszej
z całej serii wypada w każdym razie jedynka... szczególnie że przechodziłem ją dopiero
po skończeniu dwójki i trójki. :P

To mniej więcej motyw, jak ktoś zaczynał od Dragon Age 2 - przyzwyczaił się do systemu walki, a później próbował w jedynkę grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wyprzedaz" http://www.mediamarkt.pl/wielka-wyprzedaz-konsol-ps3,b-582 ale ceny chyba dobre dla kogos, kto chcial u nich kupic konsole? (w sumie na saturn pewnie tez jakis slabe promo jest/bedzie)
(Nie jestem zainsteresowany Pstore i PS4, dlatego pytam sie o PS3.)
Nowy superslim 500 gb z movepack za 750-800 to dobra cena? Czy lepiej szukac uzywanych slim np. 320gb, a moze szarpnac sie na nowke slima za 1000 i wiecej ?
(bo chyba lepiej kupic nowke niz uzywana?)
Bo sa aukcje od ludzi, co sprzedaja tylko 1 konsole, a tez sa sklepiki pelne uzywanych ps3 i ciezko mi ocenic ktora konsola bedzie w lepszym stanie (by przezyla chociazby 3-4 lata)

A jeszcze jakies plotki sa o mozliwym pojawieniu sie "lekko" poprawionej super slim, to nie wiadomo czy czekac ;)
SuperS 12 GB to pewnie w "realu" niecałe 11GB, a jeszcze system ile zajmuje? Tak z ciekawosci sa jakies gry, ktore wymagaja instalacji i wymagaja wiecej niz 10 GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 11:33, Sarinew napisał:

A jeszcze jakies plotki sa o mozliwym pojawieniu sie "lekko" poprawionej super slim,
to nie wiadomo czy czekac ;)
SuperS 12 GB to pewnie w "realu" niecałe 11GB, a jeszcze system ile zajmuje? Tak z ciekawosci
sa jakies gry, ktore wymagaja instalacji i wymagaja wiecej niz 10 GB?

Nowe super super slim jeśli będzie zapowiedziane to w okolicach GDC / TGS czyli sierpień / wrzesień.
Szczerze powiedziawszy możesz kupić super slima 12gb i wymienić dysk na większy, lub kupić starego slima 320gb (to w zupełności wystarczy). "Nowy superslim 500 gb z movepack za 750-800 to dobra cena?" - mi się wydaje, że całkiem dobra, no i masz gadżety dodatkowe w takim zestawie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować