Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ok, dzięki. Właśnie myślałem o wersji slim. Swoją drogą cwaniaki zamierzają niedługo wypusić jeszcze bardziej odchudzone wersje żeby zarobić przed wydaniem PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 16:25, Riddl3r napisał:

Poleci ktoś jakieś dobre, tanie gry na PS3? Najlepiej jakiś sandbox. Nie szukam liniowych
strzelanek.


Trzecia część Saint Row ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 17:20, Bracio napisał:

> Poleci ktoś jakieś dobre, tanie gry na PS3? Najlepiej jakiś sandbox. Nie szukam
liniowych
> strzelanek.

Trzecia część Saint Row ;).

No właśnie tak myślałem, tylko nie wiem gdzie kupić tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 18:03, Riddl3r napisał:

No właśnie tak myślałem, tylko nie wiem gdzie kupić tanio.

Na PS+ aktualnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 18:19, cubbek napisał:

> No właśnie tak myślałem, tylko nie wiem gdzie kupić tanio.
Na PS+ aktualnie :P

Eh.. Szkoda, że nie mam. Aż się zdziwiłem, że za darmo dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 19:35, Riddl3r napisał:

Eh.. Szkoda, że nie mam. Aż się zdziwiłem, że za darmo dają.


Witamy w świecie Playstation. Koszt 365 dniowej subskrypcji to około 170 złotych. Warto się zastanowić nad PS+ bo za małą cenę dostajemy naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 20:04, Riddl3r napisał:

A w sklepie jakimś?

Chryste parę linków wyżej masz opisane jak dostać darmowy kod na plusa, co bezpośrednio przełoży się na darmowe SR3....
jak nie to allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 20:05, nightfaler napisał:

> A w sklepie jakimś?
Chryste parę linków wyżej masz opisane jak dostać darmowy kod na plusa, co bezpośrednio
przełoży się na darmowe SR3....
jak nie to allegro.

A ta gra na zawsze czy tylko na te 30 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



30 dni, chyba ze przedluzysz subskrypcje (nie sadze zeby szkoda Ci bylo wydac 60 zl za 3 miesiace, biorac pod uwage ile gier za to dostaniesz...), a nawet jak odrazu tego nie zrobisz, to w przyszlosci jak znowu wykupisz plusa, wszystkie gry ktore miales, znowu bedziesz mial

Edit: Mam problem. Czy ktos z was probowal kiedys jakos sprawic by internet mobilny (Tmobile dokladniej) dzialal na Playu? Wiem ze pingi zle, ale mi bardziej chodzi o samo sciaganie/aktualizowanie. Problem mam taki ze jak kiedys probowalem zrobic to przez Wifi, to okazywalo sie ze internet nie pozwala na dzielenie go w ten sposob (automatycznie przestawal dzialac gdy tylko podlaczalem do komputera router. Jest jakis sposob, chocby na samo podlaczenie neta bezposrednio do niego? Jutro bede w domu i chce to jakos zrobic.
Pisze w temacie ps3 bo mysle ze nie tylko ja borykam sie z tego typu problemem z Playem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 20:48, Riddl3r napisał:

Wiecie ile można czekać na ten kod z FB?

Do kilku dni - cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NBA 2K14 - po raz pierwszy w historii cyklu pojawią się zespoły z Eurolig

Do NBA 2K14 zostały dodane zespoły Euroligi. Do bogatego zestawu drużyn zostały dodane kolejne drużyny, tym razem z Europy (w sumie 14). Od teraz fani koszykówki nie są skazani na grę jedynie Amerykańskimi zespołami. Poprzednie wersje serii NBA nie dawały graczą takich możliwości, ponieważ gra jest oparta na licencji amerykańskiej ligi NBA, która pozwalała grać jedynie drużynami ze Stanów Zjednoczonych.

Jednak od tej pory to się zmieni. Na mocy podpisanego porozumienia, w grze znajdziemy 14 drużyn z Europy. Niestety oznacza to, że nie pojawią się pozostałe drużyny (w rozgrywkach biorze udział 24 zespoły). Nie jest natomiast jasne, w jaki sposób developerzy rozwiążą problem nieco innych zasad gry w Europejskiej koszykówce.

Zespoły, które zostały dodane:

Alba Berlin
FC Barcelona
Real Madrid
CSKA Moscow
EA7 Emporio Armani Milano
Montepaschi Siena
Fenerbahçe Ülker Istanbul
Anadolu Efes Istanbul
Olympiacos Piraeus
Panathinaikos Athens
Maccabi Electra Tel Aviv
Zalgiris Kaunas
Unicaja Málaga
Laboral Kutxa Vitoria


NBA 2K14 zostanie wydana na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 w dniu 1 października 2013r. Gra trafi także na konsole nowej generacji jeszcze w tym roku.

Źródło: http://xbox24.pl/nba-2k14-po-raz-pierwszy-historii-cyklu-pojawia-sie-zespoly-eurolig/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 20:31, Piotrek_K napisał:

Napisalbys chociaz jaki to wynalazek z Playa masz (usb dongle czy jakis router wifi do
ktorego wpinasz cos/wkladasz karte sim)?


Qrcze myslalem ze odpisalem juz dawno, musialem wylaczyc okno przez przypadek.

Play - playstation.
Internet mobilny z T Mobile. Modem w ksztalcie pendriva, pod USB, w srodku karta sim. Modem Hyuawei czy jakos tak (nie mam go przy sobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 23:11, diablolod napisał:

Edit: Mam problem. Czy ktos z was probowal kiedys jakos sprawic by internet mobilny (Tmobile dokladniej) dzialal
na Playu?
Internet mobilny z T Mobile. Modem w ksztalcie pendriva, pod USB, w srodku karta sim.
Modem Hyuawei czy jakos tak (nie mam go przy sobie).

No to na chwile obecną: NIE
Możesz wepchać to cuś pod pc i udostępnić z niego np po kablu do ps3''jki.
Jak chcesz szybciej to może po prostu z tetheringuj sobie sieć za pomocą telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 15:54, Renzov napisał:

Chyba nie całkiem to jest prawda. Sam zużyłem dwa tego rodzaju kody - jeden od SONY,
otrzymany na maila, a drugi z fb.


Ja też zużyłem dwa - jeden ten po włamaniu hakerów, a drugi z fb. Te z Allegro są chyba z programu WELCOME BACK, czyli po tym włamaniu, więc drugi raz nie da się ich aktywować. Nawet na aukcjach o tym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2013 o 01:03, nightfaler napisał:

Możesz wepchać to cuś pod pc i udostępnić z niego np po kablu do ps3''jki.


Jezeli to zadziala, to wystarczy mi to w zupelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to robisz tak... podpiszasz Hujaweja do pc, odpalasz i sprawdzasz czy masz neta. Jak jest net, to wchodzisz do panelu sterowania -> polaczenia internetowe i dzialasz zgodnie z instrukcja tutaj:

http://support.microsoft.com/kb/306126 - Windows XP
http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/using-ics-internet-connection-sharing - windows 7

Pamietajac przy tym, ze zmian dokonujesz na internecie mobilnym i z listy sieci, ktore beda mogly korzystac z tego internetu mobilnego wybierasz ''Polaczenie lokalne''.

Pozniej podpinasz PS3 do PC/lapka, odpalasz PS3, wchodzisz w opcje sieci i ustawiasz reczny adres IP
adres IP: 192.168.0.2
maska: 255.255.255.0
bramka: 192.168.0.1

Mozesz tez na poczatku sprobowac z automatycznym adresem IP na PS3, ale jak nie zadziala to atakuj opcje jak wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować