Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Hm.
Jaki headset do ps3 byście polecili? W okolicach 100 złotych chciałbym coś kupić w miarę porządnego. Nie musi być koniecznie bezprzewodowe.
Na razie znalazłem takie coś Logitech Vantage USB Headset for PS3. Ktoś miał z tym urządzeniem styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 20:56, starpaker napisał:

[REKLAMA]


Gram.pl nie jest tablicą reklamową - BAN - Konto założone w jednym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytalem sie o cos podobnego to dostalem odpowiedz, ze FF XIII jest tylko na plycie, nie ma wersji cyfrowej.

Ciekawe czy z premiera FFXIII-3(Lightning Returns) pojawi sie w Europie wydanie zbiorcze "trylogii" ? Bo ma byc dla kolekcjonerow, ale czy bedzie edycja zwykla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pewien problem z PS3. Nie używałem jakiś okres czasu, pewnego dnia włączyłem i ku mojemu zdziwieniu wyskoczył taki komunikat:

"System plików dysku twardego jest uszkodzony i zostanie przywrócony"

Wcisnąłem "ok" i przywracanie doszło do końca, lecz nic się nie zmieniło i nastąpił powrót do wcześniejszej informacji (tak, tej wyżej).

O co może chodzić? Obecnie nie orientuje się w ogóle w konsolach, rzuciłem granie i niech ktoś w temacie mi objaśni. Przez to rozumiem pobieżnie, że czeka mnie wymiana dysku twardego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 13:11, kulfonito napisał:

Zdobądź jakąś platynę, albo będziesz dla mnie noobem :D

Wolę być noobem w twoich oczach, niż mieć cie dalej jako nerda w moich ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki panowie za link i za info. Bo tak właśnie wydawało mi się to podejrzanie tanie, nakupić kodów do PS+ za 4zł i co miesiąc używać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 02:45, ww3pl napisał:

Wygląda na to, że moje osobiste Top1 przejęła nowa pozycja.

Top1 tego roku? Top1 na PS3? Czy ogólnie Top1 wszech czasów? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem tych zachwytów, ochów, achów i nazywania TLoU "objawieniem", "grą dekady" itp. Okej, opinia jest jak dupa, każdy ma swoją i ja to szanuję, ale to wygląda mi jak jakaś zbiorowa halucynacja (nie nawiązuję teraz do posta ww3pl, tak apropos tematu).

Gameplay ciekawy, ale ani nie nowy, ani ewolucyjny, design mistrzowski, udźwiękowienie mistrzowskie, opowieść dobra i nic więcej, kilka mocniejszych momentów, ale narracja w stylu Uncharted, interakcje w stylu Uncharted, reżyseria dokładnie jak w Uncharted. Słabiutka końcówka, zrobiona w taki sposób chyba tylko dlatego, by opowieść skończyła się inaczej, niż takie opowieści zwykle się kończą i żeby było coś, czego gracz by się nie spodziewał. Na śmiech mi się zbiera jak ludzie piszą, że gra nie jest "w ogóle" jak Uncharted. Bo jest i ma do tej serii bliżej jak dalej. I całkiem blisko do BioShocka Infinite też ma, mechanika eksploracji jest bardzo podobna + ten sam aktor gra protagonistę, przez co przez całą grę Joel z Bookerem mi się kojarzył i klimat zabity.

Kupiłem na premierę, ukończyłem singla raz, wynudziłem się dwa dni w multi, sprzedałem w diabły, a za kasę kupiłem PS+ i dodatek do Borderlands 2. Daję 7/10, z czego jeden punkt za sam dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 07:30, Siriondel napisał:

Na śmiech mi się zbiera jak ludzie piszą, że gra nie jest "w ogóle" jak
Uncharted.

A mnie z kolei śmieszy, że ludzie piszą, że gra jest jak Uncharted, bo jest TPP i robi ją ND. Znacznie więcej jest różnic niż podobieństw. Gdyby TLoU w dokładnie takiej samej formie zrobiło inne studio to nikt nawet, by nie wymienił tej gry i Uncharted w jednym zdaniu.
>I całkiem blisko do BioShocka Infinite
Też się nie zgodzę, choć na pewno bliżej niż do Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 18:10, Kirabaxior napisał:

Ile wam szedł czasu ten klucz do PS+ na 30 dni z fejsbuka?


2-3 dni o ile mnie pamięć nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie. mam kłopot. czy ma ktoś jakiś pomysł jak uzyskać dźwięk przy podłączeniu pleja o monitora bez wbudowanych głośników? Monitor ma wyjście tylko na zasilanie i na sygnał. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 15:13, MrGregorA napisał:

słuchajcie. mam kłopot. czy ma ktoś jakiś pomysł jak uzyskać dźwięk przy podłączeniu
pleja o monitora bez wbudowanych głośników? Monitor ma wyjście tylko na zasilanie i na
sygnał. Jakieś pomysły?


http://allegro.pl/kabel-przejsciowka-dvi-hdmi-jack-3-5-mm-5-m-i3355613433.html

HDMI do konsoli, DVI do monitora, a jack do wejścia liniowego na dźwiękówce. I tym sposobem masz dźwięk na głośnikach komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 18:10, Kirabaxior napisał:

Ile wam szedł czasu ten klucz do PS+ na 30 dni z fejsbuka?

Pochwal się PSN id - trzeba się zebrać na PayDay: The Heist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować