Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2013 o 23:09, Kirabaxior napisał:

Po drugiej stronie karty.
W takim razie coś z kodem, bo gdybyś wpisał poprawnie to dopiero by wołał o poprawne
uzupełnienie karty.

Ja nie mogę wbić kodu z CD Action, do karty kredytowej nie doszedłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie PS Store po polsku, będzie ci wygodniej.

Zwykłe karty debetowe są obsługiwane, ale musisz mieć aktywowane płatności internetowe na karcie.

Napisz maila do CDA, że kod nie działa albo kup sobie na Allegro nowy za około 2 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 00:20, woko27 napisał:

Ustaw sobie PS Store po polsku, będzie ci wygodniej.

Zwykłe karty debetowe są obsługiwane, ale musisz mieć aktywowane płatności internetowe
na karcie.

Napisz maila do CDA, że kod nie działa albo kup sobie na Allegro nowy za około 2 zł.

Niestety, nie posiadam karty z aktywowaną płatnością internetową / w ogóle nie posiadam karty, chciałem skorzystać z karty rodziców ;) /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
wczoraj próbowałem aktywować kod do dodatkowej zawartosci w army of two the devil''s cartel i i przepustkę sieciową w the last of us. W obu przypadkach podawało, że kod jest błędny. Może mieć znaczenie to, że gry są z zagranicy? Pierwszy raz mam taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to nie ma raczej blokady regionalnej... ale spróbuj na wszelki wypadek zmienić język PS Store na ten, z którego kraju pochodzą te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak spyta, widzę ostatnio Uncharted 3 Goty za 59zł. Chwilowa promocja, czy zmiana ceny? Bo jak chwilowa, to chyba się rzucę, toć network pass kosztuje 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 11:16, Kirabaxior napisał:

O ile się nie mylę, to nie ma raczej blokady regionalnej... ale spróbuj na wszelki wypadek
zmienić język PS Store na ten, z którego kraju pochodzą te gry.

Jak się okazało jest blokada regionalna. Straszne kretyństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem z PS3 Fat. Otóż kupiłem wczoraj używaną konsolę i Assassin''s Creed III. Po kilku minutach gry, a właściwie gdy dojdę do jakiegoś autosave''a lub jakiejś cut scenki, to konsoli załącza się wyższy bieg wiatraków i zaczyna mocno hałasować. Podczas innych czynności (przeglądania neta, oglądania filmów) nic się nie dzieje. Czytałem troche o tym i opini jest na tyle dużo, że wole się zapytać Was. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Mam dwa tygodnie gawarancji, mam ją zanieść z powrotem do sklepu? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 21:20, Orion napisał:

Mam dwa tygodnie gawarancji, mam ją zanieść z powrotem do sklepu? Proszę o szybką odpowiedź.


Konsola wykorzystuje pełnie mocy dopiero przy grach, dlatego się przegrzewa, obecne temperatury też temu sprzyjają. Skoro to stary poczciwy grubas nic w tym dziwnego, najlepsze lata już zapewne ma za sobą, może pomóc zmiana pasty - o ile ktoś tego w sklepie nie zrobił.

W każdym razie, jeśli sprzęt ma posłużyć Ci dłużej wybrałbym jedną z nowszych edycji tej konsoli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 20:18, Eff3ctiv3 napisał:

> O ile się nie mylę, to nie ma raczej blokady regionalnej... ale spróbuj na wszelki
wypadek
> zmienić język PS Store na ten, z którego kraju pochodzą te gry.
Jak się okazało jest blokada regionalna. Straszne kretyństwo...

Stwórz konto na kraj, z którego pochodzą gry. Przepustki powinny (choć nie muszą) zadziałać również na Twoim oryginalnym, polskim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłem się po latach rozważań w peeskę. Mam 2x move i sharpshootera do move, ale z tego co widzę, to słabo z wykorzystaniem tego sprzętu. Ktoś jest w stanie zaproponować jakieś shootery z obsługą move? Nie bardzo mi się widzi zbieranie kurzu na tym karabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 21:01, hans_olo napisał:

Zaopatrzyłem się po latach rozważań w peeskę. Mam 2x move i sharpshootera do move, ale
z tego co widzę, to słabo z wykorzystaniem tego sprzętu. Ktoś jest w stanie zaproponować
jakieś shootery z obsługą move? Nie bardzo mi się widzi zbieranie kurzu na tym karabinie.


Killzone 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować