Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2013 o 21:01, hans_olo napisał:

Zaopatrzyłem się po latach rozważań w peeskę. Mam 2x move i sharpshootera do move, ale
z tego co widzę, to słabo z wykorzystaniem tego sprzętu. Ktoś jest w stanie zaproponować
jakieś shootery z obsługą move? Nie bardzo mi się widzi zbieranie kurzu na tym karabinie.

Resident Evil 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie jrpg polecacie na ps3? Dzisiaj przyszla mi paczka z FF XIII, gram ciagle, ale prawde mowiac jestem lekko zawiedziony - glownie przez walki - jakos wole troche bardziej oldschoolowe jrpg. Natomiast strasznie podoba mi sie szata graficzna. Miod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 23:36, diablolod napisał:

Jakie jrpg polecacie na ps3? Dzisiaj przyszla mi paczka z FF XIII, gram ciagle, ale prawde
mowiac jestem lekko zawiedziony - glownie przez walki - jakos wole troche bardziej oldschoolowe
jrpg. Natomiast strasznie podoba mi sie szata graficzna. Miod

Tales of Xilla właśnie wyszło dobrze trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 23:58, apparition napisał:

Tales of Xilla właśnie wyszło dobrze trafiłeś.


Podobne to to gameplayowo do Tales of Abyss?? bo jak tak to sprzedali jedna kopie wiecej wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 00:08, diablolod napisał:

Podobne to to gameplayowo do Tales of Abyss?? bo jak tak to sprzedali jedna kopie wiecej
wlasnie

Ta, bierz nie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem konsolę na wersje slim. Teraz chodzi cichutko, bez zarzutu. W związku z tym, że jestem początkującym użytkownikiem PS3 możliwe, że będę nie raz miał do Was głupie pytania. I tak na początek zapytam się o rozdzielczość. Czy ma ona wpływ na wydajność gier jak w przypadku PC? Znaczy, czy jeśli zmniejszę ją to wzrośnie liczba klatek itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 00:36, Orion napisał:

Wymieniłem konsolę na wersje slim. Teraz chodzi cichutko, bez zarzutu. W związku z tym,
że jestem początkującym użytkownikiem PS3 możliwe, że będę nie raz miał do Was głupie
pytania. I tak na początek zapytam się o rozdzielczość. Czy ma ona wpływ na wydajność
gier jak w przypadku PC? Znaczy, czy jeśli zmniejszę ją to wzrośnie liczba klatek itd?


Dla konsoli nie ma to znaczenia, czy zmniejszysz rodzielczość. Ilość klatek jest z góry ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 20:40, ww3pl napisał:

Stwórz konto na kraj, z którego pochodzą gry. Przepustki powinny (choć nie muszą) zadziałać
również na Twoim oryginalnym, polskim koncie.

Dzięki za poradę. Tak też zrobiłem, stworzyłem konto podając inny kraj. Mam nadzieje, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 00:36, Orion napisał:

Wymieniłem konsolę na wersje slim. Teraz chodzi cichutko, bez zarzutu. W związku z tym,
że jestem początkującym użytkownikiem PS3 możliwe, że będę nie raz miał do Was głupie
pytania. I tak na początek zapytam się o rozdzielczość. Czy ma ona wpływ na wydajność
gier jak w przypadku PC? Znaczy, czy jeśli zmniejszę ją to wzrośnie liczba klatek itd?


Tak przy okazji, na jednym z forum dla graczy były porady odnośnie zwiększenia płynności animacji w GTA IV w wersji na PS3, jedną z tych porad było zmniejszenie rozdzielczości wyświetlanego obrazu przez konsolę (do 480p) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi raczej o co innego. Otóż gram w AC 3 a ta gra jest słabo zoptymalizowana i klatki czasem spadają. Chciałem po prostu coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 13:24, Orion napisał:

Chciałem po prostu coś z tym zrobić.


Konsolowe gry obsługują szeroki wachlarz rozdzielczości, jednak na nic nie masz wpływu. Tytułu są już odpowiednio zoptymalizowane. Reszta to upscale.

Tutaj masz przykładową listę:

http://forums.n4g.com/tm.aspx?high=&m=697345&mpage=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Journey na PS3 za te 22zł? Nie chodzi mi, że ''tanio, to brać'' bo mam też inne wydatki. Oceny gry są jednoznacznie, ale pytam Was, czy warto i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to unikalna gra, jeśli nie jesteś każualem który gra tylko w parę gier rocznie to powinieneś docenić inne podejście tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 00:26, Kirabaxior napisał:

Warto brać Journey na PS3 za te 22zł? Nie chodzi mi, że ''tanio, to brać'' bo mam też
inne wydatki. Oceny gry są jednoznacznie, ale pytam Was, czy warto i dlaczego.


Sorry za dubel.
Gdzie widziałeś Journey za 22zł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 12:08, Reffan napisał:

Sorry za dubel.
Gdzie widziałeś Journey za 22zł? :P

22.50 dla Plusowiczów było :) nie wiem czy jeszcze jest, bo to do wczoraj chyba tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przypiszę do Polskiego konta kartę z UK to będę mógł kupować rzeczy w PS Store . No bo w sumie u nas złotówki to jakoś to przelicza?? Czy muszę zakładać nowe konto udając mieszkańca Anglii. Czasami jakieś DLC by dokupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 13:36, LastOrder napisał:

Jak przypiszę do Polskiego konta kartę z UK to będę mógł kupować rzeczy w PS Store .
No bo w sumie u nas złotówki to jakoś to przelicza?? Czy muszę zakładać nowe konto udając
mieszkańca Anglii. Czasami jakieś DLC by dokupił.

Mając kartę doładowującą konto o określoną ilość funtów musisz mieć brytyjskie konto. Na polskim nie będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować