Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 7 lipca wysłałem poproszenie o kod trialowy do Playstation Plus. Dzisiaj tj. 12 sierpnia otrzymałem go. Do kilku dni - aha, ww3pl. Dzięki. Edit: O, widze że kolega wyżej tez się cieszy ;D

Miałem kupić Red Dead Redemption i Heavy Rain, a że skąpy jestem i chciałem żeby mi gry przyszły w jednej paczce toć i zacząłem szukać innych kombinacji. Wyszło na to że nabyłem Yakuze 4, Resonance of Fate i Gran Turismo 5. Proszę, powiedzcie mi że dobrze wybrałem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:20, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Miałem kupić Red Dead Redemption i Heavy Rain, a że skąpy jestem i chciałem żeby mi gry
przyszły w jednej paczce toć i zacząłem szukać innych kombinacji. Wyszło na to że nabyłem
Yakuze 4, Resonance of Fate i Gran Turismo 5. Proszę, powiedzcie mi że dobrze wybrałem
;(

Przegapiłeś jedną z najlepszych gier tej generacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:20, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Dnia 7 lipca wysłałem poproszenie o kod trialowy do Playstation Plus. Dzisiaj tj. 12
sierpnia otrzymałem go. Do kilku dni - aha, ww3pl.

Polecam się.

*Dylatacja czasu: dezaktywacja*.

I nie słuchaj Pablo_Querte - Red Dead Redemption albo uwielbiasz, albo nudzisz się przy nim jak przy pogrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:20, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Proszę, powiedzcie mi że dobrze wybrałem
;(

Jeżeli to są Twoje klimaty, to jak najbardziej, jeżeli nie, to kupa. GT5 to naturalnie mistrz w swojej klasie, ale np. Yakuza (przy całej świetności), to jednak trzeba to lubić, IMO nie tak przystępna seria nawet dla kogoś kto po prostu lubi gry z otwartym światem. A Resonance of Fate, to już w ogóle specjał - nawet ja, absolutny maniak jRPG, nie mogłem w to wejść, fabuły niewiele, a od poznawania reguł systemu walki może rozboleć głowa. Albo grę pokochasz, albo się od niej odbijesz, pozycja dla naprawdę wąskiego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:20, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Miałem kupić Red Dead Redemption i Heavy Rain

Jak lubisz GTA i gry pokroju Fahrenheita to dwie pozycje przypadną Ci do gustu. :P

Dnia 12.08.2013 o 18:20, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Wyszło na to że nabyłem
Yakuze 4, Resonance of Fate i Gran Turismo 5. Proszę, powiedzcie mi że dobrze wybrałem
;(


Nie wiem jak z drugą i trzecią grą, ale Yakuza 4 szybko od siebie odrzuciła. Albo to ja źle w tę grę grałem, albo ona jest strasznie przegadana i generalnie mało tam się dzieje, specyficzna jest po prostu. Szybko jej się pozbyłem, wymieniając na RDR, które dla odmiany spodobało mi się bardzo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś w te sloty na PS3? Bo na allegro chciałem takowy kupić, ale niespecjalnie rozumiem jak to działa.

Płacąc mogę pobrać wszystkie gry, bo i tak zajmie to jeden slot, czy tylko jedną grę?

Jaką mam gwarancję, że nie stracę potem tej gry z dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Stworzyłem sobie konto podając kraj Kolumbia i po zalogowaniu próbowałem wejść do ps store. Pokazał się komunikat, że ta usługa jest w tym regionie niedostępna. Czy gdybym np. podał USA, to już by to działało, czy ma znaczenie po prostu to, że konsola jest kupiona tutaj w Polsce?
Robiłem taki myk, ponieważ chciałem żeby mi działał kod do przepustki seciowej i dodatków. Mam dwie gry, które są z Kolumbii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, komunikat zazwyczaj pojawia się gdy PSN jest w trakcie konserwacji. Naprawy. Opieki zdrowotnej. Nazwij to jak chcesz.
Przeczekaj do wieczora, najpóźniej do jutra i daj znać, czy problem ustąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 14:38, Piotrek_K napisał:

http://www.3djuegos.com/foros/tema/23671473/0/playstation-plus-septiembre-2013-juegos/

Na GOLu pojawil sie taki oto link wskazujacy jakoby we Wrzesniu w PS+ bylo Metro Last
Light, Remember Me czy Grid2 dostepne. Chyba troche za szybko te gry, ale byloby milo
- Remember Me z checia ogarne :)


za grid 2 chętnie bym ich ucałował. Mimo wszystko wolałbym -25%, tak jak rok temu ;)

EDIT: http://www.3djuegos.com/foros/tema/23671473/0/playstation-plus-septiembre-2013-juegos/
http://mips4.blogspot.com.es/2013/08/playstation-plus-septiembre-2013.html

metro czy resistance 3? kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 17:11, MrGregorA napisał:


Wiarygodniej brzmi Resistance 3, ale i tak te newsy to dla mnie ściema. ;p GRID 2 dopiero co wyszedł, Metro nieco wcześniej, ale dalej są to premierowe gry za 200 zł.

Choć bym się nie obraził za takie gierki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 10:30, ww3pl napisał:

Z tego co czytam, komunikat zazwyczaj pojawia się gdy PSN jest w trakcie konserwacji.
Naprawy. Opieki zdrowotnej. Nazwij to jak chcesz.
Przeczekaj do wieczora, najpóźniej do jutra i daj znać, czy problem ustąpił.

Niestety dalej podaje, że ta usługa jest niedostępna w Twoim kraju/regionie. Może lepiej zrobię jeśli stworzę konto podając USA. Nie wiem czy istotny był wybór stanu(po naszemu województwa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2013 o 18:20, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Miałem kupić Red Dead Redemption i Heavy Rain, a że skąpy jestem i chciałem żeby mi gry
przyszły w jednej paczce toć i zacząłem szukać innych kombinacji.


Ja uważam że każdy exclusiv na PS3 powinno się ograć i daje masę frajdy oraz powinien być obowiązkowym bo są to w dużej większości bardzo dobre tytuły. Oczywiście trafiają się słabsze ale mimo wszystko i tak dają duzo frajdy. Więc Heavy Rain obowiązkowy natomiast RDR.. myslę że lepiej zamiast tego świeże GTA5 za miesiąc przygarnąć ;D ale RDR jest świetny ale niektórych może nudzić w końcu duży otwarty świat a wszędzie piasek, górki i kaktusy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 14:29, Kafar napisał:

ale RDR jest
świetny ale niektórych może nudzić w końcu duży otwarty świat a wszędzie piasek, górki
i kaktusy ;P

Liczy się klimat :) Roboty tam jest od groma, chodź świat jaki jest taki jest-pustkowia w Falloucie tez mogły nudzić. Szkoda, że nie da się porywać pociągów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no klimat był ale chodzi o to że w wysypie gier to chodzenie po pustej mapie jest srednie. Ale nie mówie że gra jest zła bo jest świetna. Lubię te klimaty ale jednak te co przytoczyles falloutowe sa mi bliższe :D

Teraz GTA 5 a potem pewnie RDR2 :P kupie od razu ;X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 11:27, MrGregorA napisał:

nhl 3 on 3 arcade? próbował ?

Próbował. Za 20zł warto, za więcej niekoniecznie. Ale boże broń byś zasiadł przy tej grze samodzielnie! Obowiązkowo w fotelu obok jakiś mąż stanu, dumny kompan z puszką "czegokolwiek" w dłoni i tacą z przekąskami w iście hurtowej ilości, a gwarantuje zabawę najwyższych lotów przy przekolorowanej arcadówce. Jam tak zrobił - nie żałuje, lecz z kolegą kontaktu już nie mam, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 17:16, Qbasmok napisał:

> nhl 3 on 3 arcade? próbował ?
Próbował. Za 20zł warto, za więcej niekoniecznie. Ale boże broń byś zasiadł przy tej
grze samodzielnie! Obowiązkowo w fotelu obok jakiś mąż stanu, dumny kompan z puszką "czegokolwiek"
w dłoni i tacą z przekąskami w iście hurtowej ilości, a gwarantuje zabawę najwyższych
lotów przy przekolorowanej arcadówce. Jam tak zrobił - nie żałuje, lecz z kolegą kontaktu
już nie mam, a szkoda.


kupiłem za 13zł. wiem, ze trzeba z kims grac.demo juz przetestowane kilka razy. zastanawialem sie co dodaliw pelnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat pewnie już poruszany milion razy, ale nigdy siętym nei interesowałem.
Czy opłaca się jeszcze kupować PS3? Czy po premierzy PS4 będą produkowane już tylko gry na nową wersję?
Druga sprawa to za ile można teraz wyrwać Plejke?
Trzecia, czy dysk twardy (3,5?) można samemu wmontować czy to większa zabawa?
I po czwarte czy Fifa 14 będzie wydana na PS4, a jeśli tak to czy będzie się różniła znacznie od tej na PS3? A nóż ktoś wie.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować