Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

Witam, temat pewnie już poruszany milion razy, ale nigdy siętym nei interesowałem.
Czy opłaca się jeszcze kupować PS3? Czy po premierzy PS4 będą produkowane już tylko gry
na nową wersję?

No peeeewnie że się opłaca, sam kupiłem na początku lipca. Gier, w które na pewno nie grałeś jest tyle, że na minimum rok Ci starczy, a i to pod warunkiem że będziesz grał po grze. A gry na PS3 wciąż wychodzą i będą wychodziły, zauważ, ze jak zapowiadają grę na PS4, to i na PS3. To wciąz ogromna baza użytkowników i porzucanie jej byłoby bez sensu.

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

Druga sprawa to za ile można teraz wyrwać Plejke?

Kupiłem Slima 160gb używanego za 479zł. Ostatnio gdzieś była promocja(nie wiem, czy nie Media Expert), za 679 był nowy PS3 160GB + Batman Arkham City + Fifa 12

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

Trzecia, czy dysk twardy (3,5?) można samemu wmontować czy to większa zabawa?

Tym się nie interesowałem, ale ludzie kupują PS3 12GB a potem dokupują dysk zewnętrzny i go normalnie podłączają

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

I po czwarte czy Fifa 14 będzie wydana na PS4, a jeśli tak to czy będzie się różniła
znacznie od tej na PS3? A nóż ktoś wie.

Na PS4 będzie 1080p, na PS3 720p, a i tego potwierdzić nie mogę, bo wiele gier(jak choćby nowy Rayman Legends) jest w 1080p.

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

Z góry dzięki.

Luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

Witam, temat pewnie już poruszany milion razy, ale nigdy siętym nei interesowałem.

Pewnie na co drugiej stronie jest takie pytanie ;p

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

Czy opłaca się jeszcze kupować PS3?

Moim zdaniem opłaca się. Choć przede wszystkim zależy to od tego, czy masz upatrzone jakieś konkretne gry. > Czy po premierzy PS4 będą produkowane już tylko gry

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

na nową wersję?

Z pewnością przez jakiś czas na PS3 wciąż będą wychodzić nowe gry.

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

Druga sprawa to za ile można teraz wyrwać Plejke?

Dwa lata temu kupiłem używanego Slima 250 GB, w świetnym stanie, na gwarancji, z nowym padem i 3 grami za 710 zł. Nie wiem jakie ceny są teraz, ale zapewne jeszcze niższe.

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

Trzecia, czy dysk twardy (3,5?) można samemu wmontować czy to większa zabawa?

We wszystkich wersjach PS3 montowane są dyski 2,5''. Ich wymiana jest łatwa, spokojnie można to zrobić samemu.

Dnia 19.08.2013 o 13:14, Ambroo napisał:

I po czwarte czy Fifa 14 będzie wydana na PS4, a jeśli tak to czy będzie się różniła
znacznie od tej na PS3? A nóż ktoś wie.

Na to pytanie nie znam odpowiedzi, ale może google wie. Przynajmniej na 1 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 16:26, Kirabaxior napisał:

Pilotem, albo podłącz PS3 przez kabel HDMI, wtedy obraz będzie ładnie wyświetlany.


Niby jak pilotem? Kablem HDMI jest podłączony od samego początku. Tylko w PSN mi tak obcina, nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarniacie może temat Dualshocka 3 działającego pod PS3? Za pomocą MotionJoya zaczął działać, jednak w takim Raymanie Origins połowa przycisków nie działa, a samodzielne ich ustawienie nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 22:05, Kirabaxior napisał:

Ogarniacie może temat Dualshocka 3 działającego pod PS3? Za pomocą MotionJoya zaczął
działać, jednak w takim Raymanie Origins połowa przycisków nie działa, a samodzielne
ich ustawienie nie pomaga.

Co konkretnie nie działa?
I użyj profilu pada do X360, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 22:11, ww3pl napisał:

Co konkretnie nie działa?

Pod R2 mam menu do pauzy, pod L2 sprint, nie mozna atakować, tylko skakać

Dnia 21.08.2013 o 22:11, ww3pl napisał:

I użyj profilu pada do X360, powinno pomóc.

W motionJoyu, tak? Ostatnio chyba wybrałem, to przestała mi działać myszka... i musiałem wyłącznie za pomocą klawy usuwać sterowniki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 23:35, Kirabaxior napisał:

W motionJoyu, tak? Ostatnio chyba wybrałem, to przestała mi działać myszka... i musiałem
wyłącznie za pomocą klawy usuwać sterowniki ;D

: O
Tak, w MotionJoyu. Bez ryzyka nie ma zabawy. Pad od X360 jest ukochany przez niemal wszystkich devów i natywnie obsługiwany przez większość gier, a skoro MotionJoy dobrze go emuluje, to powinno załatwić Twój problem.

Nie. Ma. Za. Co. Poproszę. Pieniądze. Szczególnie. Że. Stawianie. Kropki. Po. Każdym. Wyrazie. Jest. Męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciabym kupić używaną plejkę. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy konsola jest powiazana z kontem? Albo czy może byćzabnowana? Jeśli tak, to jak to sprawdzić? I pytanie o te wersje bodajże 12GB, to takie same jak te 120GB z tym że dysk mniejszy czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 00:09, ww3pl napisał:

: O
Tak, w MotionJoyu. Bez ryzyka nie ma zabawy.

#YOLO
>Pad od X360 jest ukochany przez niemal wszystkich

Dnia 22.08.2013 o 00:09, ww3pl napisał:

devów i natywnie obsługiwany przez większość gier, a skoro MotionJoy dobrze go emuluje,
to powinno załatwić Twój problem.

Nie pomyślałem o tym, tak szczerze, a faktycznie. Mam pada od X360, ale nie próbowałem emulować go pod tego od MSu, dziedzięki

Dnia 22.08.2013 o 00:09, ww3pl napisał:

Nie. Ma. Za. Co. Poproszę. Pieniądze. Szczególnie. Że. Stawianie. Kropki. Po. Każdym.
Wyrazie. Jest. Męczące.

Jakbym miał dać ci hajs za każdą kropkę to zarobiłbyś milyjony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 00:24, Ambroo napisał:

Chciabym kupić używaną plejkę. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jaką wersję kupujesz, Slim albo Superslim polecam. Poproś gościa także o zdjęcia dolnej pokrywy konsoli, byś mógł zobaczyć czy nie jest zdjęta plomba. Jak jest - była przerabiana i może działać niepoprawnie, i/lub być zbanowana.

Dnia 22.08.2013 o 00:24, Ambroo napisał:

I pytanie o te
wersje bodajże 12GB, to takie same jak te 120GB z tym że dysk mniejszy czy coś jeszcze?

Superslimy są cieńsze od Slimów, ale Slimy są ładniejsze imho :P Sam mam z dyskiem 160GB i jest okej, starcza mi na instalacje gier a także na trzymanie gier z Playstation Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grą miesiąca we wrześniu w Playstation Plus będzie Assassin''s Creed III. Dla mnie bomba. Pozostałe gry nie są jeszcze znane.

Wprawdzie zostało to powiedziane już ze 2 dni temu, ale nikt o tym nie wspomniał, na gramie też nie zauważyłem odpowiedniego newsa więc może nie każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 13:08, Piotrek_K napisał:

I do tego New Little King’s Story na Vitę, podobno bardzo przyjemny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 13:37, Magwisienka napisał:

I do tego New Little King’s Story na Vitę, podobno bardzo przyjemny tytuł.

Ja caly czas zbieram tytuly na Vite - mysle, ze w przyszlym roku sobie zakupie ta konsolke. Zwlaszcza po zapowiedzianej obnizce i funkcji remote play :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu dziewczyna zastanawiała się, czy kupić mi AC3, czy może coś innego, jak np. Jak & Daxter Trilogy.

Plus. Saving girlfriends'' money all around the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem zielony w temacie PS+, a prędzej czy później PS3 czy PS4 kupię, to mam pytanie. Właśnie przeczytałem o nowym zestawie gier i o tym, że stary znika z oferty. W tym przypadku, gdy gry ze starego zestawu mamy zainstalowane, to tracimy do nich dostęp, czy jedynie nie mogą ich ściągnąć Ci, którzy przegapili ofertę? Swoją drogą, w momencie kiedy kończy nam się abonament, to tracimy dostęp do wszystkich dotychczasowo ściągniętych z PS+ gier, aż do ponownego wykupienia go, tak? Wielkie dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli zaczales sciagac gre w momencie gdy byla dostepna, masz do niej ZAWSZE dostep do momentu gdy wygasnie Ci subskrypcja. Wiec nawet jak gra nie jest dostepna za darmo dla nowych userow, Ty nadal mozesz sciagnac gre (nawet jesli gre skasowales wczesniej) za darmo.

Gdy tracisz abo, tracisz dostep do gier. Wykupisz znow abonament, masz dostep do WSZYSTKICH wczesniejszych i obecnych gier, ktore kiedykolwiek sciagales i do obecnych pozycji z danego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować