Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

A no to w takim wypadku PS+ to faktycznie super sprawa. :P Będę musiał pokombinować i przy pomocy kodu z CD-Action i konsoli kolegi zrobić sobie konto i zdobyć dostęp do ICO i Demon''s Souls. :D Dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 14:40, MrGregorA napisał:

Czy można dodać coś od siebie do FAQ? Średnio co 50 postów ktoś pyta się o te same rzeczy
związane z PS+ i ciągle leci ta sama odpowiedź...

On it, boss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 14:18, Piotrek_K napisał:

Ja caly czas zbieram tytuly na Vite - mysle, ze w przyszlym roku sobie zakupie ta konsolke.
Zwlaszcza po zapowiedzianej obnizce i funkcji remote play :)

Robię dokładnie to samo ;] ale zastanawiam się na wcześniejszym kupnem. Może akurat jak fala obniżek przeczepię nasze allegro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie ? Czy jest jakaś możliwość obejścia blokady regionalnej na dvd ? Ponieważ posiadam płytę dvd z Korei koncertową no i wyskakuje mi błąd ,że płyta jest z innego regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 14:18, Piotrek_K napisał:

Ja caly czas zbieram tytuly na Vite - mysle, ze w przyszlym roku sobie zakupie ta konsolke.
Zwlaszcza po zapowiedzianej obnizce i funkcji remote play :)

Polecam, ja uważam zakup Vity za najlepiej wydane pieniądze w ostatnich latach. Serio. Ludzie mówią, że nie ma gier, ale jak dla mnie idealnie wystarcza Plus. Śmieci nie dają, właściwie same warte uwagi tytuły. Jedyną vitową grą spoza Plusa jest u mnie Asasyn, którego miałam zbundlowanego z konsolą. A teraz pykam w betę nowego Killzona i co chwilę zbieram szczękę z podłogi. Ta gra wygląda absolutnie niesamowicie! Potencjał Vity jest naprawdę przeogromny. Super by było, gdyby był lepiej wykorzystywany niż obecnie. Oby niedługo tak się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 18:21, Magwisienka napisał:

Polecam, ja uważam zakup Vity za najlepiej wydane pieniądze w ostatnich latach.


Coz, ja mam dokladnie odwrotne zdanie :P Vita lezy w szufladzie i zbiera kurz. Bez podlaczenia do TV jest dla mnie nieuzyteczna. Ekran niby jest duzy ale przywyklem do komforu jaki daje 47" telewizor. Licze ze po premierze PS4 Vita bedzie dla mnie bardziej uzyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 18:21, Magwisienka napisał:

> Zwlaszcza po zapowiedzianej obnizce i funkcji remote play :)
Polecam, ja uważam zakup Vity za najlepiej wydane pieniądze w ostatnich latach. Serio.
Ludzie mówią, że nie ma gier, ale jak dla mnie idealnie wystarcza Plus. Śmieci nie dają,
właściwie same warte uwagi tytuły. Jedyną vitową grą spoza Plusa jest u mnie Asasyn,
którego miałam zbundlowanego z konsolą. A teraz pykam w betę nowego Killzona i co chwilę
zbieram szczękę z podłogi. Ta gra wygląda absolutnie niesamowicie! Potencjał Vity jest
naprawdę przeogromny. Super by było, gdyby był lepiej wykorzystywany niż obecnie. Oby
niedługo tak się stało :)

Masz jakieś przyrównanie do normalnego Killzona z PS3? Co prawda bardziej przykładam się do 3DS-a, ale skoro Vita jest w tej chwili tańsza w Polsce od konsoli Nintendo, to MOOOOOOOoooooooooooooooooooże.

Co do AC3: HAHAHHAHAHAHAHAHA. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 19:15, ww3pl napisał:

Masz jakieś przyrównanie do normalnego Killzona z PS3?

Niezbyt, nie mam żadnego Killzona w tej chwili żeby porównać bezpośrednio. Ale man, nie widziałam tak ostrych tekstur w żadnej grze na PS3. Ale być może przehajpowuję. Zalukaj do tego artykułu, może będzie bardziej pomocny niż ja http://www.eurogamer.pl/articles/digitalfoundry-playstation-3-kontra-playstation-vita

Dnia 22.08.2013 o 19:15, ww3pl napisał:

Co prawda bardziej przykładam
się do 3DS-a, ale skoro Vita jest w tej chwili tańsza w Polsce od konsoli Nintendo, to
MOOOOOOOoooooooooooooooooooże.

Polecam, 10/10. Kamiloosa nie słuchaj, nie zna się :P

Dnia 22.08.2013 o 19:15, ww3pl napisał:

Co do AC3: HAHAHHAHAHAHAHAHA. Szkoda.

Dzięki Wuwuś. Wiedziałam, że zrozumiesz mój ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi dodatkowymi 90 dniami na plusie? zdrapki tez wliaczja sie do promocji? na blogu jest napisane, ze nie, a playstation polsa na fb pisze, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 22:52, MrGregorA napisał:

jak to jest z tymi dodatkowymi 90 dniami na plusie? zdrapki tez wliaczja sie do promocji?
na blogu jest napisane, ze nie, a playstation polsa na fb pisze, ze tak.

Mówisz o tych zdrapkach, które zawierają roczne kody na PS+? One się nie wliczają do promocji i nie dają dodatkowych 90 dni, o czym boleśnie przekonał się mój znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chciałbym podpiąć PS3 do swojego "centrum dowodzenia", tzn. do monitora i głośników, których obecnie używam z pecetem. Z obrazem nie spodziewam się problemów - monitor ma dwa wyjścia DVI i wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 1680x1050. Czy w takim wypadku sama przejściówka HDMI-DVI wystarczy? Oprócz tego, co zrobić z dźwiękiem? Używam głośników 2.1, które do peceta wpięte są trzema kablami 3,5mm jack: czarnym, pomarańczowym i zielonym. Istnieje jakiś cwany sposób na podłączenie dwóch urządeń (peceta i PS3) do tych głośników bez potrzeby każdorazowego ręcznego przepinania kabla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do obrazu: tak, powinno być spoko.
Co do dźwięku, masz jakiś mały subwoofer? Sam zwykłym kablem komponentowym mam podłączony do subka, i w momencie przełączenia na PC po prostu zamieniam kable(kwestia 2 sekund). Obraz idzie przez HDMI, dźwięk przez componenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 20:54, Lfdracon napisał:

Chciałbym podpiąć PS3 do swojego "centrum dowodzenia", tzn. do monitora i głośników,
których obecnie używam z pecetem. Z obrazem nie spodziewam się problemów - monitor ma
dwa wyjścia DVI i wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 1680x1050. Czy w takim
wypadku sama przejściówka HDMI-DVI wystarczy? Oprócz tego, co zrobić z dźwiękiem? Używam
głośników 2.1, które do peceta wpięte są trzema kablami 3,5mm jack: czarnym, pomarańczowym
i zielonym. Istnieje jakiś cwany sposób na podłączenie dwóch urządeń (peceta i PS3) do
tych głośników bez potrzeby każdorazowego ręcznego przepinania kabla?


Ooo, a wiesz, ja też pozwolę sobie ps3 podpiąć pod ekran. Powiedz tylko, czy ta przejściówka się sprawdzi Hdmi->dvi. Ciekaw jestem jak obraz będzie wyglądać. Także jak sobie wszystko pomontujesz to byłbym wdzięczny za jakiś odzew uwzględniając jakoś obrazu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za post pod postem, lecz nie moge juz edytowac.
Czy jest różnica jak podepnę konsolę do monitora przez hdmi-dvi czy hdmi-vga? Czym się te dwa wejścia różnią? Albo sama przejściówka z DVI na Hdmi?
Który będzie najlepszym wyborem?:
http://allegro.pl/kabel-vga-hdmi-2m-gold-full-hd-d-sub-i3427585026.html
http://allegro.pl/kabel-dvi-hdmi-dvi-hdmi-m-m-2m-2-m-full-hd-i3427576033.html
http://allegro.pl/tv23-hdmi-to-dvi-adapter-przejsciowka-fullhd-gold-i3436313267.html
Dźwięk podepnę sobie przez Component.
Właśnie jeszcze jedno, jest możliwość podpięcia np. do konsoli jednego z ww. kabli jako przejściówek i jeszcze kabel component? Nie będzie żadnych zakłóceń sygnału or sth?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować