Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Witam. Mam małe pytanie odnośnie kontrolera move. Moje pytanie, czy nie używany sam się rozładowuje? Bo odniosłem takie wrażenie. Mam go zamocowanego do sharp schotera i po jakimś czasie bateria się rozłądowała. Myślałem że to przez to i trzymałem mova osobno, ale było to samo. Więc czy to normalne? Czy z czasem się rozładowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 16:01, kris1977 napisał:

Witam. Mam małe pytanie odnośnie kontrolera move. Moje pytanie, czy nie używany sam się
rozładowuje? Bo odniosłem takie wrażenie. Mam go zamocowanego do sharp schotera i po
jakimś czasie bateria się rozłądowała. Myślałem że to przez to i trzymałem mova osobno,
ale było to samo. Więc czy to normalne? Czy z czasem się rozładowuje?


Przecież to normalne, że nieużywane akumulatorki się rozładowują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wejście HDMI to tylko DVI-HDMI. Wtedy nie ma żadnej starty, wszystko idzie cyfrowo, a różnica jest spora między cyfrą a analogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Tylko kabel hdmi-dvi bez przejściówek. Hdmi-vga bez dobrego przetwornika analogowo-cyfrowego nie dasz rady, poza tym filmy będą w gorszej jakości. Audio może iść przez mult-out w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 22:27, maniekk napisał:

Możecie polecić jakiś dobry pad? Może być na kabelku.

Na siłę chcesz jakiś tańszy zamiennik czy jak?
Bo jak nie to DS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używkę pada od Xboxa 360 na kabelku za 59zł bodaj. I to ze sklepu, jakiś Skynet. Śmiga dobre 2 lata i nie mam zamiaru go zmieniać :)
Dualshock jest w porządku, ale i tak trzeba go emulować jako ten od Xboxa... naprawdę polecam dopłacić parę złotych i mieć pada, którego podłączasz i jest wykrywany we wszystkich grach (nie zdarzyła mi się jeszcze taka, poza CoDami na PC, w ktorych pad nie działał, z tych nowszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 23:00, apparition napisał:

> Możecie polecić jakiś dobry pad? Może być na kabelku.
Na siłę chcesz jakiś tańszy zamiennik czy jak?
Bo jak nie to DS3


Dla drugiego gracza, a że będzie użytkowany niezbyt często, to i zamiennik może być. Nowe DS3 to koszt 200 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 23:30, maniekk napisał:

Dla drugiego gracza, a że będzie użytkowany niezbyt często, to i zamiennik może być.
Nowe DS3 to koszt 200 pln.

Lekko przesadzasz sam kupiłem za 150zł ponad pół roku temu, ale wracając do rzeczy to:
kup sobie sixaxisa widzę, w dobrej cenie teraz są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aby po 30-sto dniowym darmowym PS Plus takowy nie przedłużył się, wystarczy w opcjach wyłączyć automatyczne wznowienie na 90 dni? Bo innej opcji tam nie widzę. I jeśli tak, to czy mogę jeszcze używać to darmowe PS Plus do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuń po prostu informacje o karcie.
Zarządzanie kontami/Usługi/klikasz na PS Plus 30 dni i masz tam coś takiego jak anuluj auto odnawianie, czy coś w tym stylu.
Tak, możesz dalej używać. A kolejny kod na 30 dni możesz aktywować na nowym koncie PSN, Sony nie ma z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 18:21, Magwisienka napisał:

> Ja caly czas zbieram tytuly na Vite - mysle, ze w przyszlym roku sobie zakupie ta
konsolke.
> Zwlaszcza po zapowiedzianej obnizce i funkcji remote play :)
Polecam, ja uważam zakup Vity za najlepiej wydane pieniądze w ostatnich latach. Serio.
Ludzie mówią, że nie ma gier, ale jak dla mnie idealnie wystarcza Plus.


Heh, mam nadzieję, że masz rację bo chcę sobie sprawić takie cacko na gwiazdkę ;) Obniżka już jest, ciekawe tylko czy jakaś wersja slim się nie szykuje. No i nareszcie pogram w gry z PSP (szkoda, że tylko te z PSN) w ludzkiej jakości i z ludzkim sterowaniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 20:27, Namaru napisał:

Heh, mam nadzieję, że masz rację bo chcę sobie sprawić takie cacko na gwiazdkę ;) Obniżka
już jest,

Odnośnie obniżki ktoś tu nie pisał, że w MM już są tańsze konsole?

btw właśnie ogrywałem bete killzona 0_o prze-genialnie się gra. Czuć moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 23:43, apparition napisał:

btw właśnie ogrywałem bete killzona 0_o prze-genialnie się gra. Czuć moc.

Zgadzam się. Największe wrażenie zrobiła na mnie grafika. Moim zdaniem gra wygląda lepiej niż na screenshotach i filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 12:24, Pitej napisał:

> btw właśnie ogrywałem bete killzona 0_o prze-genialnie się gra. Czuć moc.
Zgadzam się. Największe wrażenie zrobiła na mnie grafika. Moim zdaniem gra wygląda lepiej
niż na screenshotach i filmikach.

Miałem okazje jeszcze sprawdzić jakieś nowe słuchawki znajomego wtedy i dźwięk też mnie wgniatał w ziemie ;]. [Zazdrości :3]
Odpaliłem też Unit 13 <- nawet niezłe, ale przy killzonie straszna kaszana ;/ nie mówiąc jużo fatalnych dropach frameratu co w pierwszej grze nie miało w ogóle miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować