Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2013 o 12:21, balduran2 napisał:

Jeżeli chodzi o dysk to musi być dysk twardy 2,5 cala z laptopa czy PCta, tak?

Dowolny 2.5'' dysk twardy SATA pasujacy do laptopa bedzie ok :).


Odpowiadajac na drugie pytanie - tak, nie powinno byc problemu, ale pamietaj, ze nie bedziesz mial 12gb dla siebie. Pewnie jakies 8-9gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=NSJrmDkKLYA
Jeżeli posiada ktoś ten headset to bardzo prosiłbym o kilka słów na jego temat. Warto ? Dobrze się sprawuje ? Kuzyn posiada tańszy model, i jakoś szczególnie nie przypadł mi do gustu ze względu na jakość wykonania. Plastik wygląda naprawdę tanio, a mikrofon sprawia wrażenie podatnego na uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 16:14, Ambroo napisał:

Witam,
skąd wziąć kod na pierwszy miesiąc PS+? :)
Pozdrawiam


Z CD action. Ale działa tylko jeśli nie miałeś jeszcze PS+''a ;) . Chociaż nie wiem czy jeszcze to tam dodają*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 mam od 2 dni dopiero :P I znalazłem na grupie Playstation Polska na facebooku, wypełnia się formularz i wysyłają na maila :)

Jeszcze jedno pytanie, jaki dysk do Super Slima? Jest różnica między SATA2 a SATA/300? Nie ograniam tematu więc pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 16:35, Ambroo napisał:

Jeszcze jedno pytanie, jaki dysk do Super Slima? Jest różnica między SATA2 a SATA/300?
Nie ograniam tematu więc pytam :)

To je to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 12:21, balduran2 napisał:

> Przy czym MUSISZ dokupic jeszcze cos takiego:
> http://allegro.pl/kieszen-do-dysku-hdd-do-sony-ps3-slim-2-5-sanki-i3491094782.html

> Bo inaczej Ci bedzie dysk ''latał'' w konsoli - co moze zapewne spowodowac uszkodzenie
interfejsu dysku.
Jeżeli chodzi o dysk to musi być dysk twardy 2,5 cala z laptopa czy PCta, tak? Nie musi
być jakiś specjalny tylko do PS3?

I czy ewentualnie póki nie dokupię dysku, to mogę na ten dysk wbudowany co mam (12 GB)
ściągać jakieś gry (które oczywiście zmieszczą się na nim)?


W przypadku fata i zwykłego slima musi mieć wysokość 9,5 mm. Można co prawda zmodować sanki z użyciem młotka, ale może lepiej nie ;) Jakiego rozmiaru są sanki w SS nie wiem. Nie wiem na jakiej zasadzie działa ten 12 GB flash, ale do upgradu dysku przydaje się pen do backupu danych i dostarczenia nowego firmware.

Rzeczy które znalazłem w necie, ale nie gwarantuje, że są prawdziwe:
- dyski 7200 bardziej się grzeją, ale większość użytkowników nie zgłasza problemów
- hybryda podobno nie ma sensu i może powodować kilkusekundowe freeze
- ssd potrafi znacząco przyspieszyć ładowanie ;)
- podobno zdarzają się jakieś problemy z WD seri blue i black (chyba z SATA3, albo 2)

Dzisiaj właśnie robiłem upgrade do 1TB z 160GB. Teraz już nie będnę raczej narzekał na brak miejsca bo mam prawie 900GB ;) Przywracanie backupu zajęło chyba z 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie opłaca się kupić, w szczególności jak lubisz gry RPG. Prawdziwie epiccy bossowie, duży i w miarę otwarty świat oraz wciągająca rozgrywka robią z DkS genialną grę. Co do trudności - Dark Souls nie tyle jest trudne, co srogo karze za błędy i nie prowadzi za rączkę. :) W ciągu gry na pewno nieraz zerkniesz do internetu, ale świetnie wykonana wiki już na ciebie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 16:23, slipknotslayersoad napisał:

Co możecie powiedzieć o grze Dark souls? Opłaca się kupić i czy rzeczywiście jest taka
trudna jak mówią?

Jeśli nie grałeś ( a tak zakładam po pytaniu) w Demon''s Souls to polecam także i nim się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.

PSN ID: Balduran_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś potwierdzić czy jeśli przedłużę teraz PS+ o rok, to otrzymam gratis 3 miesiące? Mam jeszcze abonament do lutego 2014 roku, ale jako, że promocja z tego co mi wiadomo trwa do 20 września, to z chęcią bym kupił.

Także - mógłby ktoś polecić bezprzewodowe słuchawki do około 200zł współpracujące z konsolą jak i PieCem(do smartfona tez może bym podpiąl, hihi) ? Niekoniecznie muszą posiadać mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 14:48, Gol_Galad napisał:

Mógłby ktoś potwierdzić czy jeśli przedłużę teraz PS+ o rok, to otrzymam gratis 3 miesiące?
Mam jeszcze abonament do lutego 2014 roku, ale jako, że promocja z tego co mi wiadomo
trwa do 20 września, to z chęcią bym kupił.

Tak, ale musisz kupić na PS Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2013 o 14:48, Gol_Galad napisał:

Także - mógłby ktoś polecić bezprzewodowe słuchawki do około 200zł współpracujące z konsolą
jak i PieCem(do smartfona tez może bym podpiąl, hihi) ? Niekoniecznie muszą posiadać
mikrofon.


Jakiś model na bluetooth? np. AKG K830 BT, tylko nie wiem, czy się sparują się z konsolą, tam to różnie bywa ;)

Ups, do 200 pln. to może Jabra Clipper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2013 o 14:48, Gol_Galad napisał:

Także - mógłby ktoś polecić bezprzewodowe słuchawki do około 200zł współpracujące z konsolą
jak i PieCem(do smartfona tez może bym podpiąl, hihi) ? Niekoniecznie muszą posiadać
mikrofon.


Jakiś model na bluetooth? np. AKG K830 BT, tylko nie wiem, czy się sparują się z konsolą, tam to różnie bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 22:24, Mateuszencjowaty napisał:

Nick - Trolzord

W końcu zakupiłem swoją slimkę ; ) Nick dałem, to można mnie dodać :D A tymczasem wracam
do RDR...


Witamy w (elitarnej) rodzinie playstation :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W opcjach wyświetlania jest opcja zakresu RGB. Uczciwie powiem, że nie znam się wcale na tych kwestiach. Zauważyłem, że jak ustawię zakres RGB na pełny, obraz jest ładniejszy, wyrazistszy i soczystszy. Pytanie jest takie, czy to ustawienie nie wpłynie negatywnie na działanie/płynność konsoli i monitora?

A druga kwestia dotyczy sklepu. Czy Wam też on działa przycinając się i niepłynnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do RGB - też się na tym nie znam, ale wydaje mi się że dotyczy to raczej tylko podłączenia konsoli przez kable componentowe... standardowo proszę o ''nawrócenie na właściwy tor'' :)
Co do sklepu - tak, przycina się, często pokazana jest cena a nie ma obrazka z jakiej gry i trzeba klikać w ciemno. Sklep nie działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować