Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Przedluzylem sobie właśnie subskrypcje ps plus zeby mieć dostęp do Assassins Creed 3. Nie wim czemu jednak w kolekcji gier od zaraz mam tylko opcje zakupu za 119 zł. Jak and Daxter Trilogy jest normalnie dostępna za darmo. Czy jest to jakiś błąd plusa czy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 12:44, Marcin08 napisał:

Przedluzylem sobie właśnie subskrypcje ps plus zeby mieć dostęp do Assassins Creed 3.
Nie wim czemu jednak w kolekcji gier od zaraz mam tylko opcje zakupu za 119 zł. Jak and
Daxter Trilogy jest normalnie dostępna za darmo. Czy jest to jakiś błąd plusa czy?

Musiałeś się spóźnić dosłownie kilka minut. Za Asasyna wszedł już Far Cry 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 13:54, Magwisienka napisał:

Musiałeś się spóźnić dosłownie kilka minut. Za Asasyna wszedł już Far Cry 3.


A to dziwne ponieważ w momencie jak chciałem go wziąć to Far Cry 3 jeszcze nie było. No nic, szkoda bo w chwili obecnej tylko dla Assassins Creed chciałem przedłużyć plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 14:06, Marcin08 napisał:

A to dziwne ponieważ w momencie jak chciałem go wziąć to Far Cry 3 jeszcze nie było.
No nic, szkoda bo w chwili obecnej tylko dla Assassins Creed chciałem przedłużyć plusa.

Był, tylko nie w plusowej zakładce ;) Zawsze gry są bezpłatne dla Plusa kilka godzin wcześniej, trzeba tylko je wyszukać w Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zamierzam kupić PS3 jednak nie mam pojęcia jaką wersję i w ogóle. Prosiłbym żebyście poradzili mi którą wersję [slim czy jakieś inne, nie mam pojęcia jakie są] najlepiej wybrać [od razu mówie że nie nadługo tą konsolę będe miał rok max dwa] tak jak np ktoś doradził mi kiedyś żeby wziąć Xbox''a Elite zamiast zwykłego białego. Będe kupował pewnie konsole używaną na najpopularniejszej stronie z aukcjami zaczynającej się na literę a. Chciałbym coś w graniach 300zł gdzie byłaby konsolka, pad [wystarczy 1] oraz dysk twardy w miare spory bo być może kupię PSN + to wtedy może będą jakieś fajne gry za darmo. Mam nadzieję że w miare czytelnie to napisalem i uda wam się mi pomóc wybrać coś co mnie zadowoli. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, jeden z największych forumowych fanbojów X-pudła chce kupić PS3? Niemożliwe. Tyłek rozbolał czy co?
Sorry, ale jak się przypomni Twoje wykłócanie się w przeszłości o wyższość maszynki z USA nad maszynką z Japonii, to nic innego do głowy nie przychodzi.

Chcesz kupić PS3 z "w miarę" dużym dyskiem i na całość masz budżet TRZYSTA złotych? Żartujesz sobie chyba? Za tyle to nawet najbardziej zabytkowego X-złoma nie kupisz. Skoro wiesz, że chcesz konsolę i dysponujesz takim budżetem, a do tego napisałeś, gdzie chcesz kupić, to czy naprawdę tak ci ciężko samemu wejść na Allegro, posortować oferty od najniższej ceny (podpowiedź - robi się to dwoma kliknięciami myszy) i zobaczyć, czy w ogóle możesz coś dostać? A potem myśleć, jaki to ma być model i wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno o mnie chodzi? Nie pomyliłeś mnie z nikim innym? Bo ja akurat starałem się unikać tematów z next genami i pisałem co najwyżej w jednym tylko [ prawdopodobnie tam gdzie byla dyskusja na temat padów bo akurat od PS''a zawsze będzie na drugim miejscu u mne ].
I dlaczego "żartuje" z tymi trzysta złotych? Przecież nowe konsole chodzą po 600 a po 800 to już takie z kamerką, tymi pałeczkami move czy jak to się nazywa i grami. To sprzęt używany powinien być raczej w granicach 300-400 prawda? Ja oczywiście szukałem sam tam gdzie trzeba, ale jest tych aukcji taka ilość że myślałem i spytam o opinię ludzi którzy są z Sony i ich konsolą od dawna. Czy np jakaś wersja konsoli jest mniej wadliwa od innych, cichsza czy mnie prądu zjada. Takie małe informacje mnie po prostu interesowały. Nie trzeba od razu być agreswynym i obrażać kogoś. Jeśli nie chciałeś pomóc, dlaczego w ogóle pisałeś ? A "tyłek mnie nie rozbolał" bo ja nigdy nie jestem z którąś z stron w wojnach, BF czy CoD? gram w obie, każda z gier jest inna i moim zdaniem ten kto je porównuje to próbuje powiększyć sobie swojego e-penisa. Tak samo jest z konsolami, nie jestem za bogatym człowiekiem ale pomyślałem że tyle lat mineło to w końcu spróbuje drugą konsolkę i jej wszystkie exsclusive''y. Byłem od dziecka z Sony z PS One potem PS2, później była długa przerwa w konsolach i sam do końca nie jestem pewny dlaczego wybrałem Xbox''a. Jednak nigdy nie uważałem jednej konsoli lepszej od drugiej. Tak samo jest z nową generacją, nie mam pewności którą z konsol kupić i pewnie poczekam rok lub może dwa i poczytam opinię ludzi która z firm dotrzymała obietnic. Przyznam że na razię góruje u mnie PS4 choć nadal będe upierał się że akurat w padach to firma z USA wygrywa. Ale to pewnie tylko sprawa ponownego przyzwyczajenia się i tyle. No dobra, chyba za bardzo się rozpisałem za co przepraszam. ^^ Jeśli widziałeś gdzieś mój post w temacie gdzie była wojna z next-genami to pewnie był to jakiś żartobliwy troll bo tak jak mówie, ja zawsze staram się nie stać po żadnej ze stron. Ja dalej oczywiście będe szukał czegoś ciekawego samemu ale liczyłem po prostu na coś w stylu "Bierz slimke + 120GB to Cię zadowoli" żebym mial pewność że to sprawdzony sprzęt.A mam tak w granicach do 400zł bo jeszcze przecież na gry trzeba coś zostawić tym bardziej że Beyond wychodzi nie długo a to będzie z 200zł. No to... tyle.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 23:52, Hartus napisał:

Czy będzie jakaś różnica w jakości obrazu pomiędzy podpięciem do DVI, a DisplayPort?

Oba kable przesyłają sygnał cyfrowy, więc na chłopski rozum jakość musi być taka sama. :D

Dnia 24.09.2013 o 23:52, Hartus napisał:

Czy istnieje jakiś sposób na podpięcie GPU z wyjściem mini HDMI do wejścia DisplayPort w monitorze? Jeżeli nie to > pozostanie mi żonglerka kablami za każdym razem, gdy najdzie mnie chęć pogrania na konsoli lub... zmiana
monitora.

Dziwny trochę ten monitor, że posiada tylko DisplatPort. :P Teoretycznie są przejściówki mini HDMI -> HDMI -> DisplayPort albo adaptery mini HDMI -> DisplayPort, ale nie wiem jak to by działało w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 12:15, Noma napisał:

I dlaczego "żartuje" z tymi trzysta złotych?

Sam widziales oferty na a... i jaka widzisz srednia cene ? Chyba zauwazyles, ze tam jest mininium znacznie wieksze.
Dopiero niedawno nastapila fala promocji/obnizek? cen ps3 w sklepach(jako tako), a ceny uzywek sa oparte na starych cenach?, moze dlatego, a moze rynek uzywek "wyznaczyl" cene w inny sposob niz przypuszczasz? Nie mam zielonego pojecia. (tutaj jest jakby, ze zalozyles uzywki= 1/2 ceny bazowej, a rynek ustalil ~3/4 ceny)

>nowe konsole chodzą po 600 a po 800 to już takie z kamerką, tymi pałeczkami move czy jak to się nazywa i grami
Nie wiem gdzie, bo rozne ceny sobie sklepy daja, ale zapewne wersje z 12GB, wersje z 500GB to cena o min. 300 zl wieksza za sam dysk. Sam pakiet paleczka+kamerka+gra w sklepach jest za ~350(a w promo ~<200?). A dolaczony do konsoli jest tanszy, ale tez podwyzsza ogolna cene zestawu z konsola.

Za 300 moze i dostaniesz konsole, ale bez padow, naprawiona po awarii (ylod?), ze znowu padnie po jakims czasie(a komentarz zostal wystawiony po odbiorze paczki, a nie dlugim graniu+ komentarza nie da sie cofnac,) albo oszust/scam. Ale mozesz tez miec DUZE szczescie i trafic na dobra oferte za 300, ale bez polowania i by miec w zasiegu "srednie" ceny to musisz miec min 500-600(moze beda tez gry), a za ciut wiecej nowa ps3 12gb, a w zaleznosci od potrzeb mozesz samemu wymienic dysk na wiekszy. No i tutaj wybor uzywka z grami czy nowka bez gier. Nie doradze, bo sam tylko wiesz jaki masz fart przy kupowaniu uzywek. Chyba najlepiej byloby uzywke od kogos znajomego by znac "historie" sprzetu:P
FAT-najstarsza edycja, sa opinie, ze najbardziej awaryjne, ale sa posty, ze dzialaja od poczatku kupna bez problemow (czyli 6-7 lat)
slime- srednie edycja , w sklepach raczej juz niedostepne,
Super slime-najnowsze edycja, dostepne w sklepach za 600-700 12gb

Nie wiadomo ile Beyond bedzie wymagal do zapisu na dysk, a przy gta5 okazalo sie, ze 12 to za malo. (bo praktyczna ilosc dysku do wykorzystania jest mniejsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Takiej odpowiedzi oczekiwałem, dziękuje. :)
No nic, poszukam jeszcze a jak nie będzie czegoś wyglądającego na dobre i zaufane to poczekam może 2 miesiące i akurat na święta jakieś promocje będą. Dzięki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chciałbym kupić PS3 lecz,kompletnie się na tym nie znam.Więc czym się różni ps3 z pojemnością 12GB od ps z pojemnością 500GB(itp).Ma to jakiś wpływ na gry(nie będzie działać czy coś?).Konkretnie chodzi mi o zakupienie konsoli z grą GTAV.Prosze o porady,jakie ps powinienem kupić by GTAV działało poprawnie?Sorka za takie oczywiste jak dla niektórych pytania,ale jak wspominałem wcześniej,nie miałem nigdy styczności z tą konsolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 17:37, Dargonek napisał:

Chciałbym kupić PS3 lecz,kompletnie się na tym nie znam.Więc czym się różni ps3 z pojemnością
12GB od ps z pojemnością 500GB(itp).Ma to jakiś wpływ na gry(nie będzie działać czy coś?).Konkretnie
chodzi mi o zakupienie konsoli z grą GTAV.Prosze o porady,jakie ps powinienem kupić by
GTAV działało poprawnie?Sorka za takie oczywiste jak dla niektórych pytania,ale jak wspominałem
wcześniej,nie miałem nigdy styczności z tą konsolą:)

Modele te różnią się pojemnością dysku twardego - część gier na PS3 wymaga instalacji danych na dysku twardym. Model 12GB ma zbyt mało pamięci, by pomieścić instalację GTAV - trzeba więc zakupić model z HDD.

Możesz też kupić model 12GB i dokupić własny dysk twardy (wejdzie standardowy laptopowy o wysokości 9,5mm) wraz z dedykowaną obudową do tego modelu PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 18:13, Dargonek napisał:

Czyli,po prostu żeby GTA V działało muszę kupić PS3 z pojemnością 500GB?

Jeżeli nie chcesz kombinować z wymianą dysku twardego samemu (co nie jest trudne i nie tracisz gwarancji wtedy - opis jest w instrukcji konsoli), to tak.

PS. Podobno gra się na 12GB modelu zmieści (instalacja to 8,5 giga, ale z tych 12GB dostępnych w konsoli tylko 9 jest dostępne dla użytkownika) - ale tylko gra. Jak się pojawią patche, GTA Online albo będziesz chciał zagrać w coś innego, to będziesz miał spory problem. IMO kup wersję z dyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 23:47, Kirabaxior napisał:

Ponawiam pytanie, w mieszkaniu na stancji znajduje się stare TV Sony, z jednym wejściem
Audio i jednym Video. Jak podłączyć do tego PS3?

20130927001140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 00:49, Kirabaxior napisał:

No, problem w tym, że tam jest jedno Audio :P potrzebuję przejściówki jakiejś zapewne?

Takie gbybanie co tam kuźwa masz..... jak nie rca to jack?

20130927025955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować