Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Człowieku, przecież napisałem w pierwszym poście, że jest jedno wejście audio i jedno video :) Więc nie trzeba gdybać, wystarczy doczytać.
Czyli taką przejściówką podłączam dźwięk audio, a żółtym normalnie do Video In?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 16:33, Kirabaxior napisał:

Człowieku, przecież napisałem w pierwszym poście, że jest jedno wejście audio i jedno
video :) Więc nie trzeba gdybać, wystarczy doczytać.

CZŁOWIEKU ale to wejście może być różne!!!

Dnia 27.09.2013 o 16:33, Kirabaxior napisał:

Czyli taką przejściówką podłączam dźwięk audio, a żółtym normalnie do Video In?

Zakładając, że w tv masz JACKA TO TAK!. Anyway pierwszy kabel to ten sam do ps2 (może masz) drugi dostaniesz w każdym mediaexpercie.
out

edit.
Proszę powiedzcie mi jak podłączyć ps3 do tv żeby mieć obraz? Mam jedno wejście video.
;] a masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jutro będę miał okazję zobaczyć ten telewizor, jak to wygląda i będe próbował. Albo componentami z PS3, albo z tą przejściówką, którą mi dałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wporzo, żółty komponent i pozostałe poszły w prostą przejściówkę, wszystko działa jak należy. Może trochę niektórych napisów do końca nie widać, ale da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo. Powoli przymierzam się do zakupu PS3. Na coś szczególnego powinienem zwrócić uwagę? Na przykład pojemność dysku? Ogólnie w temacie jestem zielony, bo nigdy żadnej konsoli nie posiadałem. Zauważyłem, że Slim > Fat, bo niby nowszy. Tworzenie jakiś kont jest wymagane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 21:13, SiDi napisał:

Yo. Powoli przymierzam się do zakupu PS3. Na coś szczególnego powinienem zwrócić uwagę?
Na przykład pojemność dysku? Ogólnie w temacie jestem zielony, bo nigdy żadnej konsoli
nie posiadałem. Zauważyłem, że Slim > Fat, bo niby nowszy. Tworzenie jakiś kont jest
wymagane?


Jak chcesz wykupić abonament ''PS+'' to bierz 320 gb. Wymagane jest konto na PSN (PlayStation Network), ale zakłada się je szybciutko i z menu konsoli. U góry w przypiętym poście jest FAQ z dodatkowymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 21:13, SiDi napisał:

Yo. Powoli przymierzam się do zakupu PS3. Na coś szczególnego powinienem zwrócić uwagę?
Na przykład pojemność dysku? Ogólnie w temacie jestem zielony, bo nigdy żadnej konsoli
nie posiadałem. Zauważyłem, że Slim > Fat, bo niby nowszy. Tworzenie jakiś kont jest
wymagane?


fata nie bierz, bo jest najbardziej awaryjny. jak masz mozliwosc, to bierz jak najwiekszy dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki telewizor polecicie pod PS3 i PS4?
Szukam 40-42 calowego
Czy technologia 3D będzie przydatna? Raczej funkcje Smart TV nie będą potrzebne. Lepiej kupić TV bez tego, a zapewne sprzęt bez Smart TV w tej cenie będzie miał lepszą jakosć obrazu czy dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jedyne konto jakie trzeba założyć to kontro PlayStation Network. Dzięki niemu otrzymasz dostęp do systemu znajomych, multiplayera w grach, sklepu PlayStation Store i kilku popierdółek, takich jak PlayStation Home. Założenie konta i jego użytkowanie jest darmowe.

2. Modele to kolejno Fat, Slim oraz Super-Slim. Jedyne co je różni to pobór prądu oraz wygląd (wszystkie są mało awaryjne, choć najczęściej "umiera" Fat).

3. Dysk - polecam 320GB albo więcej. Jeśli nie masz zamiaru korzystać z PS+ możesz brać mniej. Dyski da się swobodnie wymieniać, więc w razie potrzeby będziesz mógł powiększyć sobie miejsce na konsoli.

4. Wspomniany wcześniej PS+ - jeśli masz szybkie łącze internetowe i nie narzekasz na cyfrowe wersje gier, to jak najbardziej warto się w taki abonament wyposażyć. Dzięki niemu za cenę 160-190zł otrzymasz dostęp do naprawdę dobrych gier. Szczegóły w przypiętym poście.

5. Gry na początek. Nie wiem co lubisz, ale od siebie polecam Heavy Rain, The Last of Us, Red Dead Redemption, trylogia Uncharted, obie części inFamous, Gran Turismo 5, Little Big Planet i Podróż (jest też wydanie pudełkowe).

6. Miłej zabawy :D


@1096 - ja korzystam z tego telewizora: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-42ls570s.bhtml
Nie mam mu nic do zarzucenia. Jest wyposażony w jakieś-tam-smart-funkcje, ale na szczęście nie trzeba z nich korzystać. Jedyna wada to input lag podczas korzystania z komputera (na konsoli nie występuje ten problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 22:12, Ventil napisał:

/ciach/


Dzięki za rady. Osobiście u siebie nie mam telewizora/monitora porządnego (22 cale), więc efekt może nie być ciekawy po zakupie PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ostatnio nabyłem kierownicę Logitech Driving Force GT. Zacząłem grać bez zmieniania żadnych ustawień w Gran Turismo 5. Moje pytanie brzmi, czy to normalne, że muszę się "mocno silować" z kierownicą? Czy nie uszkodzę jakichś jej elementów itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze pozwolicie: ile wydać na taką konsolę? To znaczy w jakim przedziale cenowym powinna mieścić się konsola (PS3+pad+to co zawsze jest w pudełku) w przypadku kupna używanej/nowej? Nie chciałbym wyjść na frajera ostro przepłacając myśląc, że to sprzedający jest tym frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie odnośnie PSN+ tym razem, otóż na all*gro zobaczyłem coś takiego jak 30dni psn+ za 3-4zł. Po pierwsze, czy jest to legalne? A po drugie, dajmy na to że spodoba mi się ten psn+ czy będe mógl potem kupić sobie abonament na rok ? Czy te tanie 30dni w jakiś sposób zablokuje mi możliwość dalszej subskrypcji?
Oraz może nie do końca na temat ale nie widziałem takiego tematu na forum a to krótkie pytanie.
Czy w Beyond Two Souls jeśli kupię wersję polsko języczną będe mógł w opcjach wybrać język napisów polski a dubbing angielski ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 21:15, Noma napisał:

Mam pytanie odnośnie PSN+ tym razem, otóż na all*gro zobaczyłem coś takiego jak 30dni
psn+ za 3-4zł. Po pierwsze, czy jest to legalne?

Najprawdopodobniej są to triale, które były za darmo dodawane m.in. do CD-Action. Całkowicie legalne i spokojnie można później przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 21:15, Noma napisał:

Mam pytanie odnośnie PSN+ tym razem, otóż na all*gro zobaczyłem coś takiego jak 30dni
psn+ za 3-4zł. Po pierwsze, czy jest to legalne?


Tak. Są to wersje trial, które rozdawali na Facebooku i w CD Action. Mają to do siebie, że działają wyłącznie na kontach, pod które podpięte są karty kredytowe.
Dlaczego?
Ano dlatego, że jest coś takiego jak "automatyczne odnawianie subskrypcji". Osoby, które tego nie włączą dają zgodę na pobranie środków z karty kredytowej na zakup 90-cio dniowego abonamentu PS+, po tym, kiedy skończy się wersja trial.

Dnia 03.10.2013 o 21:15, Noma napisał:

czy będe mógl potem kupić sobie abonament na rok ?
Czy te tanie 30dni w jakiś sposób zablokuje mi możliwość dalszej subskrypcji?


Jak najbardziej, będzie możliwość zakupu abonamentu. Właśnie po to rozdają te kody, żeby ludzi zachęcić do subskrypcji.

Dnia 03.10.2013 o 21:15, Noma napisał:

Czy w Beyond Two Souls jeśli kupię wersję polsko języczną będe mógł w opcjach wybrać
język napisów polski a dubbing angielski ?


Wydaje mi się, że tak. W Heavy Rain była taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Tak na prawdę to konsola jeszcze do mnie nie dotarła [liczę że będzie dzisiaj] ale tzn że jeśli nie przypiszę karty kredytowej do konta to te trail''e nie zadziałają mi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da radę podłączyć mysz i klawiature od PC i grać w gry np Killzone? na PS3 ?? Podłączyłem myszke i klawiature i działa menu w pS3 ale gry nie widzą jakby :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować