Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2013 o 10:29, Noma napisał:

jeśli nie przypiszę karty kredytowej do konta to te trail''e nie zadziałają mi tak?


Tak to już jest. Nie ma karty - nie ma triala.
Dodatkowo, nawet jeśli podepniesz pod konto kartę kredytową, z triala możesz skorzystać tylko jeden raz. Inaczej ludzi masowo kupowaliby kody za kilka złotych, zamiast inwestować w całoroczny abonament ;)

@Azazell - myślisz, że pozwoliliby na to? Klawiatura+mysz i mamy zepsuty cały balans w multiplayerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 16:16, nightfaler napisał:

Przeca jest frag fx ;/


Pytanie było o zwykłą klawiaturę i mysz. O innych gadżetach nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oni tylko chcą żeby tą kartę przypisać i tyle tak? Nie biorą żadnych pieniędzy na początku? Po prostu przypisuje, używam triala i potem usuwam opcję automatycznej subskrypcji tak? Oraz będe mógł korzystać nadal z kodów które kupię w jakiś serwisach a nie tylko po przez właśnie kartę po tych 30 dniach?

Swoją drogą to jest jeszcze FarCry 3 i Dragon''s Dogma na psn+? Jeśli tak to jak długo tam jeszcze pozostaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 11:57, Noma napisał:

Ale oni tylko chcą żeby tą kartę przypisać i tyle tak?


Tak.

Dnia 05.10.2013 o 11:57, Noma napisał:

Nie biorą żadnych pieniędzy na początku?


Nie biorą.

Dnia 05.10.2013 o 11:57, Noma napisał:

Po prostu przypisuje, używam triala i potem usuwam opcję automatycznej subskrypcji
tak?


Tak.

Dnia 05.10.2013 o 11:57, Noma napisał:

Oraz będe mógł korzystać nadal z kodów które kupię w jakiś serwisach a nie tylko
po przez właśnie kartę po tych 30 dniach?


Tak.

Dnia 05.10.2013 o 11:57, Noma napisał:

Swoją drogą to jest jeszcze FarCry 3 i Dragon''s Dogma na psn+? Jeśli tak to jak długo
tam jeszcze pozostaną?


Są. Jak długo zostaną, to Ci nie powiem.

Tutaj możesz sobie zawsze sprawdzić listę gier dostępnych za darmo w ramach PS+:
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/kolekcja-gier-od-zaraz/cid=STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem warto. Fakt, długo nie pograsz, dosłownie kilka godzin, ale jest to bodaj ostatnia gra z serii Call of Duty, która wzbudziła we mnie jakieś większe emocje (od MW2 przechodzę i zapominam). Chętnie wróciłbym do tej części ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 23:09, Perry_Cox napisał:


Moim zdaniem warto. Fakt, długo nie pograsz, dosłownie kilka godzin, ale jest to bodaj
ostatnia gra z serii Call of Duty, która wzbudziła we mnie jakieś większe emocje (od
MW2 przechodzę i zapominam). Chętnie wróciłbym do tej części ponownie.

zapewne sobie sprawię. mam tylko nadzieję, ze 5 okaze sie znacznie lepsza od 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2013 o 12:21, Ventil napisał:

Tutaj możesz sobie zawsze sprawdzić listę gier dostępnych za darmo w ramach PS+:
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/kolekcja-gier-od-zaraz/cid=STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME



Mam pytanie. W tym tygodniu kupuje PS3, mam kod na 30 dni PS+, byłem przekonany że gry jakie w tym miesiącu mogę pobrać to Far Cry 3 i Giana Twisted Sisters. Na liście którą podałes jest też dostępne Spec Ops The Line i trylogia Jak and Daxter, czy one też będą dla mnie dostępne jeśli aktywuje PS+ w tym tygodniu ?

Drugie pytanie jest takie co trzeba zrobić, żeby w przyszłości ściągnąć grę z PS+ która była dostępna kilka miesięcy wcześniej? Czy wystarczy jak ją ściągnę? Czy trzeba ją jakoś dodać na stałe do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 21:12, MrGregorA napisał:

/.../


Jeżeli podoba Ci się tematyka WWII to uważam że warto, szczególnie dla części kampanii poświęconej armii czerwonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem pewien czy dobry temat wybrałem czy nie ale chodzi o działanie gry na konsoli więc napiszę tutaj. Otóż pobralem FarCry 3 z psn+ ale gra od samego początku ma jakieś dziwne problemy. Mianowicie cienie chyba jakoś dziwnie się zachowują i tak migają caly czas. Na dodatek gdy zostajemy wysłani po kupno broni, to zaraz po wyjściu nasz przewodnik każe nam iść z nim ale u mnie on po prostu znika i nie mam celu, gdy odchodzę za daleko to misja się nie udaje i rozpoczyna się wszystko od nowa, a dokładnie od sceny gdy się budzimy.. Czy tylko ja mam taki problem czy to już się zdarzało? Jeśli tak to można temu jakoś zaradzić? Dodam że gram na nowej konsoli Super Slim 500GB która dziś do mnie dotarla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Doszła do mnie dzisiaj gra The Last Of Us i tam obraz czy może kamera, skacze mi w góre i dół / lub może się rozciąga? Sam już nie wiem, ale to już druga z dwóch gier które uruchomiłem i ma problem. Czy to wina konsoli i mam pisać w sprawie wymiany czy to może coś innego? System pobrałem najnowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 11:24, ww3pl napisał:

"Skacze w górę i w dół" - nakręć to może komórką, bo nikt nie ma pojęcia o so chozi

The Last of Us - http://www.youtube.com/watch?v=Fr1qYoEtDNQ [postać non-stop skacze dziwnie jeśli się nie rusza, natomiast gdy idę to kamera dziwnie się zachowuje]
FarCry 3 - http://www.youtube.com/watch?v=IfoM7EH-BrM [sami widzicie że co chwile znikają cienie drzew a sam Dennis pojawia się i znika..]
Dragon''s Dogma - http://www.youtube.com/watch?v=5YX7nvx8_d4 [cały tutorial było idealnie, aż się ucieszyłem że działa. ale po stworzeniu postaci zaczynają znikać tekstury itd..]

Czy to konsola jest winna i muszę ją oddać na gwrancję czy to może coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i rady. Właśnie kurier zabrał konsolę do firmy. Mam nadzieję że tym razem wszystko będzie jak trzeba.


Mam jeszcze inne pytanie, dajmy na to że za tydzień tych gier z psn+ nie będzie już a mi się ich status zmienił na "zakupione" czy jest takie coś jak historia pobieranych rzeczy i będe mógł pobrać te gry na nową konsolkę już czy raczej mi przepadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować