Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2013 o 11:15, Noma napisał:

Mam jeszcze inne pytanie, dajmy na to że za tydzień tych gier z psn+ nie będzie już a
mi się ich status zmienił na "zakupione" czy jest takie coś jak historia pobieranych
rzeczy i będe mógł pobrać te gry na nową konsolkę już czy raczej mi przepadną?

Będzie można je ściągnąć ponownie.
Anyway przypięty post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 20:32, MrGregorA napisał:

jak ukryc te trofea? nie mam zadnej opcji


Wchodzisz tam, gdzie są trofea, znajdujesz grę, której pucharki chcesz wyłączyć i naciskasz trójkąt. Tam jest opcja wyłączenia trofeów.

Ukrytych trofeów nie widzą jedynie inni - Tobie się one będą zawsze wyświetlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 21:39, Ventil napisał:

> jak ukryc te trofea? nie mam zadnej opcji

Wchodzisz tam, gdzie są trofea, znajdujesz grę, której pucharki chcesz wyłączyć i naciskasz
trójkąt. Tam jest opcja wyłączenia trofeów.

Ukrytych trofeów nie widzą jedynie inni - Tobie się one będą zawsze wyświetlać.


no wlasnie. nie mam tego. probowalem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:14, MrGregorA napisał:

no wlasnie. nie mam tego. probowalem wszystkiego


Wiem, że głupie pytanie, ale: próbowałeś aktualizacji systemu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:28, Ventil napisał:

> no wlasnie. nie mam tego. probowalem wszystkiego

Wiem, że głupie pytanie, ale: próbowałeś aktualizacji systemu? :D


przeciez bym sie połączył z psn. zobacze jeszcze raz, ale probowalem juz wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://psforum.pl/artykuly-57/jak-podpiac-dysk-wewnetrzny-1-tb-3-5-do-playstation-3-a-1236/#

Mam kilka pytań czy owy poradnik będzie działał dla PS 3 SuperSlim 12 gb?
Czy z powodu takiego połączenia konsola może doznawać jakiś problemów błędów?
Czy po podłączeniu dysku będzie on traktowany jak pełnoprawny dysk czyli będzie można na niego ściągać gry z PSNstore?
Czy dysk Samsung HD502HJ 7200 prm 16 mb cache nada się ??

Od razu zaznaczam, że walory estetyczne mnie nie interesują, dysk będzie gdzieś obok konsoli zapewne z tyłu.

Zapewne dla was te pytania mogą być banalne głupie, dopiero przymierzam się do zakupu Ps 3 i wszelkie sprawy z nią związane są dla mnie czarną magią.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jest sens bawić się w podpinanie PS3 pod monitor 19'' kablem vga? Kiedyś to zrobiłem z X360 i byłem zadowolony z efektów. Chciałbym mieć konsolę w swoim pokoju, a nie mam kasy na nowy telewizor albo chociaż monitor z hdmi. Od kilkudziesięciu minut przeglądam sieć pod kątem tego tematu, ale wyniki są mierne. Co forum, to inna śpiewka. Znalazłem a na allegro kabel za 30 zł oraz za 80 zł - jest jakaś różnica? Naprawdę chciałbym pograć w moim cichym pokoju, ale na ten czas monitor 19'' to jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 16:06, Azazell napisał:

Mam pytanie. Czy da radę podłączyć mysz i klawiature od PC i grać w gry np Killzone?
na PS3 ?? Podłączyłem myszke i klawiature i działa menu w pS3 ale gry nie widzą jakby
:(.


Jest kilka gier które wspierają myszkę i klawiaturę. UT3 na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dorzucę :)

Nigdy nie byłem fanboyem Sony, aczkolwiek posiadam PSP. Jeśli chodzi o konsole stacjonarne, to ma Xboxa 360, dużo gier i niedługo także Xbox Live Gold.

Jednak nadchodzą konsole następnej generacji i warto by się zaopatrzyć. Definitywnie skreślam jednak Xboxa One - nie odpowiada mi. Zostaje więc PS4, które bardzo mi się podoba, i do tego tańsze. Tylko...

Czy warto sobie jeszcze do premiery kupić PS3?

Od razu mówię: będę mieć XBL Gold, więc granie online za free to dla mnie nie jest argument. Mam też odtwarzacz Blu-Ray, bardzo dobry. I dużo gier na Xboxa.

Rozważam PS3 z następujących powodów:
1. Exclusivy - i tylko one, bo przy grach multiplatformowych pozostanę wierny X360.
2. (ważniejszy) - Zrobić sobie podstawę pod PS4 oraz załatać lukę między nim a PSP. Tak jakoś głupio mieć PSP i PS4, a nie mieć PS3.

Co o tym sądzicie? Czy na podstawie wymienionych za i przeciw powinienem rozbić świnkę?

Dzięki i pozdrawiam,
MK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To myślę, że moja wypowiedź będzie tu cenna, bo z założenia jestem starym PeCeciarzem i PS3 mam od paru miesięcy na zasadzie "bo mnie stać i byłem ciekaw, czy mi się spodoba". Uznałem, że zakup używki w wersji slim z ponad 20 grami za 1000 zł może się okazać całkiem spoko. Impulsem do zakupu były gameplaye z "the last of us", ale i kilka innych tytułów kusiło mnie od lat, lecz koszt konsoli jako urządzenia dla kilku gier mnie odrzucał. Dzisiaj uznaję ten zakup za bardzo dobry. Tak jak X360 w stosunku do PC ne miał zbyt wiele ex, tak PS3 wygląda tu o wiele lepiej. "The last of us" pochłania mnie bez reszty (nie mam zbyt wiele czasu na grę, dlatego gram do dzisiaj). "God of war" zrobił na mnie dużo większe wrażenie niż się spodziewałem. Mam też trochę klasyków z psn i milo sobie odświeżyć takie tytuły z dawnych dziejów jak "resident evil", a klasków na psn jest co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało? Odpalam właśnie PSa, żeby sobie w bete Battlefielda pograć, a tu wyzerowani znajomi! Nikt nie korzystał z mojej konsoli, brak jakichkolwiek awarii.

Myślałem, że po prostu się nie doczytują, ale sprawdziłem kilka razy - wciąż zero znajomych na liście. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 16:06, Ventil napisał:

Co się stało? Odpalam właśnie PSa, żeby sobie w bete Battlefielda pograć, a tu wyzerowani
znajomi! Nikt nie korzystał z mojej konsoli, brak jakichkolwiek awarii.

Myślałem, że po prostu się nie doczytują, ale sprawdziłem kilka razy - wciąż zero znajomych
na liście. :/


poczekaj do jutra. moze cos z psn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 22:09, Piotr145 napisał:

http://psforum.pl/artykuly-57/jak-podpiac-dysk-wewnetrzny-1-tb-3-5-do-playstation-3-a-1236/#

Mam kilka pytań czy owy poradnik będzie działał dla PS 3 SuperSlim 12 gb?
Czy z powodu takiego połączenia konsola może doznawać jakiś problemów błędów?
Czy po podłączeniu dysku będzie on traktowany jak pełnoprawny dysk czyli będzie można
na niego ściągać gry z PSNstore?
Czy dysk Samsung HD502HJ 7200 prm 16 mb cache nada się ??

Od razu zaznaczam, że walory estetyczne mnie nie interesują, dysk będzie gdzieś obok
konsoli zapewne z tyłu.

Zapewne dla was te pytania mogą być banalne głupie, dopiero przymierzam się do zakupu
Ps 3 i wszelkie sprawy z nią związane są dla mnie czarną magią.

Z góry dziękuje za pomoc.

Czemu by nie? złacza we wszystkich PS3 są takei same (tzn. dyski etc) Co do dysku to raczej już nie ma znaczenia. Ale śmiało możesz kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupuję konsolę używaną i w opisie jest napisane "Gry na dysku", a będę chciał sobie stworzyć swoje własne konto PSN to oznacza, że w te gry grać nie będę mógł?
Właśnie mi koleś odpisał, że kupił gry poprzez PSN i to chyba oznacza, że po stworzeniu nowego konta nie będę mógł w nie grać :( Może ktoś potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 12:59, SiDi napisał:

Jak kupuję konsolę używaną i w opisie jest napisane "Gry na dysku", a będę chciał sobie
stworzyć swoje własne konto PSN to oznacza, że w te gry grać nie będę mógł?
Właśnie mi koleś odpisał, że kupił gry poprzez PSN i to chyba oznacza, że po stworzeniu
nowego konta nie będę mógł w nie grać :( Może ktoś potwierdzić?


jezeli odda Ci swoje konto, to będziesz mógł grać. jesli nie, to nie. nie oznacza to bynajmniej, zeby można było grac w te gry musisz uzywac jego konta. Wazne, zeby nie usuwac go z konsoli (czyli stworzyc nowego uzytkownika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować