Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2013 o 14:51, SiDi napisał:

@Sarinew
Nigdzie nie mam właśnie tego "FREE Super Saver Delivery".


Cos jest nie tak z koszykiem, masz na poczatku 2 gry, a potem tylko ni no kuni, przez co zamawiasz tylko 1 gre za 15, a musi byc 25 do darmowej przesylki.
Oraz opcja do wyboru w 1 paczce lub osobno jest na poczatku skladania zamowien oraz w podsumowaniu ponizej "delivery speed"
Pamietaj o wysylce w 1 paczce! .
Moze masz wlaczone 1-click cos tam i to miesza?


@ww3pl
Sprawdzalem sam i moglem zamowic z cena 30, gdy zamawiam w 1 paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiam z nimi, jednakże nawet jak wybieram inną grę, którą mają na stanie to też pojawia się ten problem - płatność za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:58, Sarinew napisał:

> @Sarinew
> Nigdzie nie mam właśnie tego "FREE Super Saver Delivery".

Cos jest nie tak z koszykiem, masz na poczatku 2 gry, a potem tylko ni no kuni, przez
co zamawiasz tylko 1 gre za 15, a musi byc 25 do darmowej przesylki.

Myślę, że produktów w zamówieniu ma więcej, tylko ściął je przy edycji obrazka.

@SiDi
Pamiętaj, warunki na skorzystanie z Super Saver Delivery są trzy:
1# Dostępność przedmiotu "na teraz"
2# Przynależność do promocji Super Saver Delivery, informację o której znajdziesz na karcie produktu
3# Przekroczenie kwoty 25 funtów w zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarinew oraz ww3pl. Dzięki, chyba rozwialiście moje wątpliwości. Tak jak ww3pl wspomniał gra musi być dostępna teraz oraz tak jak Sarinew mówi, przekroczona kwota 25 funtów. Dzięki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chciales miec wysylke w osobnych paczkach?
Zauwazylem, ze na podsumowaniu jest tez link do klikniecia "why didn''t I qualify for free super saver delivery"
moze tam beda jakies "lepsze" info, gdy obydwie gry beda w koszyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:58, ww3pl napisał:

1# Dostępność przedmiotu "na teraz"

Wiesz dlaczego swistak poszedl siedziec? Za oszustwa podatkowe. Ale, ze i Ty oszuscisz ;) ?

Nie musi byc ''na teraz''. Musi byc jedynie wzmianka o tym, ze produkt mapromocje ''Super Saver delivery'', a cale zamowienie musi byc mniej wiecej za 25GBP (nawet 22funciaki ''przechodza'' ;))

20131129182819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 18:29, Piotrek_K napisał:

> 1# Dostępność przedmiotu "na teraz"
Wiesz dlaczego swistak poszedl siedziec? Za oszustwa podatkowe. Ale, ze i Ty oszuscisz
;) ?

Nie musi byc ''na teraz''. Musi byc jedynie wzmianka o tym, ze produkt mapromocje ''Super
Saver delivery'', a cale zamowienie musi byc mniej wiecej za 25GBP (nawet 22funciaki
''przechodza'' ;))

Huh - ostatnio w pomocy mówili mi, że gwarancja Super Saver Delivery jest dostępność produktu - w przeciwnym wypadku Amazon może (choć nie musi) pobrać co nieco za wysyłkę.

No cóż, przepraszam za wprowadzenie w błąd w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2013 o 14:58, ww3pl napisał:

Pamiętaj, warunki na skorzystanie z Super Saver Delivery są trzy:
1# Dostępność przedmiotu "na teraz"

Zawsze? Jak zamawiałem GTA V w preorderze, to również miałem super savera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zrobiłem zakupy wraz z Ni no Kuni, które nie jest aktualnie dostępne i jest darmowa przesyłka "Super Saver Delivery" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos byl zainteresowany to o 3:15 naszego czasu na Amazonie UK bedzie w promocji Skyrim Legendary Edition na PS3 za jakies 17GBP (przynajmniej tyle mniej wiecej kosztowala na promocji 2-3dni temu). Jesli ktos zainteresowany to zapraszam.
Strona 2:
http://www.amazon.co.uk/PC-Video-Games-Special-Offers/b/ref=amb_link_174079207_28?ie=UTF8&node=11056131&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=left-2&pf_rd_r=1YJQFC1CGWKY5KT4CN7T&pf_rd_t=101&pf_rd_p=450554787&pf_rd_i=161428031

Przy czym pragne zwrocic uwage, ze ostatni naklad promocyjny wyczerpal sie w jakies 7min, wiec badzcie czujni ;). Trudno mi przy tym powiedziec czy zalapiecie sie na darmowa przesylke czy lepiej doszukac sobie czegos za te kilka funtow. Sam zamowilem wczoraj Dishonored GOTY za 14.99GBP z DARMOWA przesylka, ale gra przed przecena kosztowala 26GBP, a Skyrim GOTY kosztuje 20GBP. Proponowalbym sie ubezpieczyc - bo po tym jak zgarniecie gre do koszyka, macie 10min by dokonczyc zamowienie inaczej promocja przepada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pytanie jest poniekąd zawarte w przypiętym poście, ale muszę mieć stuprocentową pewność. :P
W lipcu użyłem zdrapki PS+ aby zgarnąć lipcowe i wrześniowe tytuły, ponieważ planowałem w przyszłości kupić PS3. Kolega aktywował mi zdrapkę na konsoli(o dziwo - na stronce się nie da), a ja poprzez przeglądarkowy PS Store "kupiłem" sobie wszystkie gry(ale nie próbowałem ich ściągnąć na konsole itd.). Czy w momencie kiedy teraz kupię PS3 i PS+ to będę je miał?
Według przypiętego posta tak, ale z drugiej strony wszystkie gry wyleciały z mojej Historii Pobierania (są tylko jakieś darmowe motywy itd. które pododawałem przy okazji), nie ma ich również w Kolejce Pobierania, ale w momencie wejścia w Historię Transakcji są one wyświetlane w poszczególnych listach zakupów. Dlatego nie wiem jak to ostatecznie jest, ale domyślam się, że ktoś z was wie i proszę o pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nazwiecie mnie idiotą, ale chyba nie umiem czytać i zamawiać z Amazona.
Na obrazku nr 1 są produkty, które kwalifikują się jako super saver i w sumie dają 30 funtów.
Na obrazku nr 2 nie ma mowy o wysyłce super saver, tylko standard 3-10 dni. Mam rozumieć, że to jest ów super saver? Dobrze rozumiem, że mam zaznaczone, że mają wysłać jak najmniej paczek?

20131201223701

20131201223958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 22:40, maniekk napisał:

Panowie nazwiecie mnie idiotą, ale chyba nie umiem czytać i zamawiać z Amazona.
Na obrazku nr 1 są produkty, które kwalifikują się jako super saver i w sumie dają 30
funtów.
Na obrazku nr 2 nie ma mowy o wysyłce super saver, tylko standard 3-10 dni. Mam rozumieć,
że to jest ów super saver? Dobrze rozumiem, że mam zaznaczone, że mają wysłać jak najmniej
paczek?


a widzisz : D popatrz na drugi produkt. jest tylko listed by amazon, a sprzedawany przez kogos innego :D usun produkt i zobaczysz, ze pojawi sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2013 o 22:54, MrGregorA napisał:

a widzisz : D popatrz na drugi produkt. jest tylko listed by amazon, a sprzedawany przez
kogos innego :D usun produkt i zobaczysz, ze pojawi sie super

No tak, ale pisze "Eligible for Super Saver Delivery", tak jak przy produktach powyżej i poniżej, więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 23:17, SiDi napisał:

To jest jakiś inny hurtownik. Najwyraźniej to Super Saver Delivery nie zaznaczył dla
naszego kraju.


A jest w ogóle taka możliwość? No i czy jak dojdzie do płatności, to tam będzie podsumowanie prawda?

Ok, sprawdziłem na innej grze, wywaliło super saver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców rynku konsolowego.

Kiedy PS3 powinno mieć lepsze promocje w sklepach i ogólnie tańsze ceny - w obecnym okresie przedświątecznym, czy w styczniu 2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okres przedświąteczny nieco promocji da, ale na Twoim miejscu czekałbym do lutego.

Of korz, moja sprawdzalność nie przekracza tej Pachtera, także jeśli źle doradziłem, to postaraj mi się w lutym wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować