Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie


Dlaczego akurat do lutego?
Ma to związek ze zbliżającą się premierą PS4? Czy się mylę? Zwykło się mówić, że to styczeń jest miesiącem wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 00:25, Wakizashi napisał:


Dlaczego akurat do lutego?
Ma to związek ze zbliżającą się premierą PS4? Czy się mylę? Zwykło się mówić, że to styczeń
jest miesiącem wyprzedaży.

Zazwyczaj fajniejsze wyprzedaże można spotkać na przełomie stycznia i lutego - wtedy, gdy te bylejakie poświąteczne promocje zarobią tyle, ile trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 20:25, Chlorofil napisał:

Słuchajcie mam dylemat. Tyle jest tych Tekkenów, że ciężko jest mi się zdecydować. Jaki
Tekken na dzień dzisiejszy jest najlepszy ?


Najlepszy jest Tekken 5 :P a jedyny dostepny na ps3 to 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 21:15, MrGregorA napisał:

> Słuchajcie mam dylemat. Tyle jest tych Tekkenów, że ciężko jest mi się zdecydować.
Jaki
> Tekken na dzień dzisiejszy jest najlepszy ?

Najlepszy jest Tekken 5 :P a jedyny dostepny na ps3 to 6


O ile się nie mylę, 5 również jest dostępna na chlebaka, ale tylko cyfrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 21:15, MrGregorA napisał:

Najlepszy jest Tekken 5 :P a jedyny dostepny na ps3 to 6

Jest i cyfrowa ''piątka'', a z półek sklepowych macha łapką świetny Tag Tournament 2. No i całkiem przyzwoity F2P Revolution, czyli wykastrowany TTT2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zle sie wyraziłem. Jedyny prawdziwy Tekken w retailu to 6, 5 jest dostepna na PSN, ale to chyba nie jest pełna 5, tylko tryb online. Reszta to jakieś hybrydy. Tak mi się zdaje przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3, jednakże mam pewien problem. Czy na PS3 jest możliwość, tak jak na Xboxie, aby zobaczyć cały content zainstalowany na dysku, czyli gry, DLC, itd? Bo gry pokazują się w zakładce, ale DLC nigdzie nie mogę znaleźć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 08:05, barsum napisał:

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3, jednakże mam pewien problem. Czy na
PS3 jest możliwość, tak jak na Xboxie, aby zobaczyć cały content zainstalowany na dysku,
czyli gry, DLC, itd? Bo gry pokazują się w zakładce, ale DLC nigdzie nie mogę znaleźć.
:(

Yep - w kolumnie "gry" powinieneś znaleźć taki folder jak "Game Data" (w polskiej wersji to było chyba Dane Gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam tam tylko Playstation Home, pozostałe zainstalowane gry są poniżej, no ale nic. Chociaż trochę szkoda, że wszystko jest porozrzucane po kategoriach zamiast być w jednym miejscu. :P A powiedzcie mi, jak to jest z gwarancją? Trzeba coś do nich wysyłać, czy po prostu w razie awarii wysyła się dowód zakupu i to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj chwilę, włączę konsolę i sprawdzę, pewnie zdążę zedytować newsa do momentu, kiedy to sprawdzę.
W angielskiej wersji to wygląda tak:
Kolumna GAME -> Game Data Utility -> lista wszystkich DLC i zapisanych danych na dysku (nie licząc save'ów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, znalazłem, po prostu chyba jednak nie zainstalowałem DLC do Remember Me podczas "kupowania" go z PS+, innymi słowy w porę nacisnąłem kółeczko. :P Wielkie dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie było. Włączam kompa z rana i dostaję takiego mejla...
Jestem załamany. Nie mam z tym nic wspólnego. Jak myślicie, czy jest szansa na odzyskanie tej kwoty z powrotem? Zmieniłem hasło, dodałem pin, i widzę że nic nie zostalo kupione, kwota tylko została dodana do portfela. Playstation Polska kazało mi dzwonić na ich infolinię... tylko że raczej to nic nie da, a mejla do SCE nigdzie nie ma.
EDIT: Najgorzej, ze nie mogę usunąć numeru karty z konta i na jednym przelewie może się nie skończyć.

20131208132926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 13:31, Kirabaxior napisał:

Tego jeszcze nie było. Włączam kompa z rana i dostaję takiego mejla...
Jestem załamany. Nie mam z tym nic wspólnego. Jak myślicie, czy jest szansa na odzyskanie
tej kwoty z powrotem? Zmieniłem hasło, dodałem pin, i widzę że nic nie zostalo kupione,
kwota tylko została dodana do portfela. Playstation Polska kazało mi dzwonić na ich infolinię...
tylko że raczej to nic nie da, a mejla do SCE nigdzie nie ma.
EDIT: Najgorzej, ze nie mogę usunąć numeru karty z konta i na jednym przelewie może się
nie skończyć.

Jak to "nie możesz usunąć karty z konta"? Bo aż mam ochotę biec ze swojej usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonione, sprawa poszła. Trochę się zirytowany czułem bo mi w sumie całkiem miłą pani wciskała, że musiałem się logować na innej konsoli, albo komputerze czego nigdy nie robiłem. Ale za tydzień mam zadzwonić i zapytać się o wynik sprawy podając numer który mi dała. Mam nadzieję że się uda, bo 400zł to prawie cała kwota za którą mam przeżyć w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zabawy z tym było, po prostu jak kasowałem to, co było wpisane to system darł się, żeby uzupełnić te pola. Okazało się że można wszystkie dane wyczyścić. Już nigdy nie zaloguję się w PSNie na swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, po awarii PSN z 2011 roku, po dokonaniu płatności od razu usuwam dane karty z konta. Trochę zachodu jest ale przynajmniej bezpieczeństwo wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować