Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Witam mam otóż takie pytanie , mam zamiar zakupić konsole PS3 i takie pytanie jeśli mam telewizor 26 cali Samsunga to bedzie dobrze to wyglądało ? chodzi o grafike , rozdzielczość i takie sprawy , nadodatek czy konsole wystarczy podłaczyć za pomoca HDMI i zasilacza i bedzie wszystko okej? czy coś jeszcze trzeba bedzie podłaczyc.


To wszystko

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie, gdy odpalam kinomaniaka na konsoli za każdym razem, gdy wybieram sb jakiś film, wyskakuje komunikat " Skrypt JavaScript otworzy nową stronę w innym oknie. Czy chcesz kontynuować?. I za każdym razem jak wezmę tak to wyskakują mi jakieś dziwne stronki itp.............. Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 16:57, dawid147 napisał:

]Witam mam otóż takie pytanie , mam zamiar zakupić konsole PS3 i takie pytanie jeśli
mam telewizor 26 cali Samsunga

Mam czerwonego sedana myślicie, że długo pojeździ?

Dnia 08.12.2013 o 16:57, dawid147 napisał:

to bedzie dobrze to wyglądało ? chodzi o grafike , rozdzielczość
i takie sprawy ,

Zakładając, że nie jest to crtek, ma wejście HDMI, jest przynajmniej w standardzie HD Ready, ma wbudowane głośniki to tak.

Dnia 08.12.2013 o 16:57, dawid147 napisał:

nadodatek czy konsole wystarczy podłaczyć za pomoca HDMI i zasilacza
i bedzie wszystko okej? czy coś jeszcze trzeba bedzie podłaczyc.

Raczej tak. Ostrzegam, że może być też tak, że będziesz musiał podpiąć kamerkę playstation eye, albo pady do ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wyczaiłem ps3 za 740 zl 320 gb slim czy poczekać jeszcze bo może na swieta beda promocje

a gry jakie chce grac to typu dragons dogma fajnie żeby było w pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za 710 zł z wysyłką kupiłem ps3 320gb (w rzeczywistości to jest wolne 260 gb..), dwa pady (jeden wygląda jak oryginalny od Sonego, ale nim nie jest) oraz 3 gry (GTA IV, RDR i Raymay Origins), więc jak Ci się nie spieszy to polecam czekać :P Nie raz ładnie przegapiłem oferty nie z tej ziemi: 320GB z jeszcze 6 miesięczną gwarancją z 6 grami, w tym GTA 5 za 750 zł z wysyłką. Gościu sprzedawał, bo wyjeżdżał do Irlandii. Gdybym się nie dopytywał o szczegóły to bym sam wygrał, ponieważ 1 minutę na telefon straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 szybko nie spadnie z ceny więc nie liczcie na tanie konsole. Moim zdaniem już jest tanio i taniej nie będzie. PS3 sprzedaje się mimo premiery PS4 po prostu Świetnie i zdecydowanie bardziej się teraz opłaca kupno ps3 niż ps4 dlatego ps3 jest w cenie i długo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzmy pod uwagę też to że gry na PS3 będą nadal tworzone i wydawane jeszcze przez przynajmniej 3-4 lata, wiadomo jakościowo będą gorsze ale to i tak teraz najlepsza opcja biorąc pod uwagę małą ilość gier na PS4 i ogólnie małą dostępność konsoli i jej awaryjność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 15:06, hammerfall87 napisał:

Mam pytanie wyczaiłem ps3 za 740 zl 320 gb slim czy poczekać jeszcze bo może na swieta
beda promocje

Mówimy o używanej? I czy o slim czy super slim? Kumpel na tablicy jakiś rok temu dorwał za 5 stówek slimke 320.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej czy ja coś źle zrozumiałem czy tak zawsze było a ja po prostu nie przeczytałem dokładnie czy coś.. Ale wszystkie gry które ściągnąłem z PSN+ [te kilka hitów z ostatnich kilku miesięcy jak FarCry3, Dragons Dogma, Remember Me, X-Com, Mafia 2 itd] gdy chciałem włączyć jedną z nich dzisiaj wyskoczył mi komunikat że już nie dostępne. Czy te gry za darmo są możilwe do grania tylko przez czas w którym są na tym PSN+ za darmo ? Czy to być może jakiś błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 21:05, Magwisienka napisał:

> /.../
Możesz grać tak długo, jak masz opłacony abonament.

Aaaaa.. takie buty, dobra dzięki. Właśnie miałem to niedługo zrobić. Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było chyba coś koło 4GB. Z tym, że pobierałem jedynie wersję multiplayer, bo single zajmuje naprawdę sporo miejsca (jeśli dobrze pamiętam, było to +/- 40GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 22:00, MrGregorA napisał:

jak to jest z uncharted 3 z ps plus? ściagal ktos? ile wynosi pelna waga?


Około 4,5 GB na multi + niecałe 12 GB na singla + 12 GB obowiązkowe filmy 2D do singla, czyli minimalnie jakieś 29 GB. Do tego dochodzą opcjonalne paczki językowe i filmy 3D, jeśli masz odpowiedni telewizor i chcesz poczuć głębię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2013 o 23:00, barsum napisał:

Do tego dochodzą opcjonalne paczki językowe i filmy 3D,

Uważałbym z tym, że filmy w 3d są opcjonalne, u mnie bez ich dościągania instalka gry w ogóle się nie pojawiała w menu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować