Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2014 o 17:19, BartexooN napisał:

Ciężko mi się zdecydować, czy odczekać trochę czasu na PS4, czy po prostu nadrobić zaległości
z PS3 (Uncharted,God of War, MGS, Heavy Rain itd.)
Dziękuje z góry za pomoc.


Przekartkuj jedną stronę w tył jakiś kolega miał podobne pytanie i dostał wyczerpujące odpowiedzi. Ja tam z Super Slimem nie mam żadnych problemów i go polecam. I warto kupić. Te gry co podałeś kosztują teraz grosze(jak na konsolowe) i do tego trochę czasu minie zanim na PS4 pojawią się konkretne exy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na pytania. Co do awaryjności, to ciężko powiedzieć. Myślę że obie konsole są na tym samym poziomie ''awaryjności'' :) Ale spokojie.
Nie czekaj aż PS3 bęzdie taniało, tylko bierz teraz. Uwierz, jest w co grać. U mnie to była spontaniczna myśl, że kupię sobie Plejaka, a jak nie będzie mi się chciało grać to odsprzedam. I faktycznie, kupiłem w Lipcu i jakbym dzisiaj sprzedał, to za taką samą cenę jak kupiłem, więc Ty możesz zrobić tak samo. Ale zakupu nie żałuję i nocami siedzę przed konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 16:10, BartexooN napisał:

SuperSlim jest ponoć bardziej awaryjne od Slim, czy to prawda?

Awaryjność Superslim polega nie nierozgarniętych posiadaczach którzy uszkadzają pokrywkę od napędu jeśli o to ci chodzi.

Natomiast co wersji konsoli jeśli masz na myśli 12GB i nie masz dysku od laptopa na zbyciu?? To stanowczo odradzam zakup, bo wtedy konsola potrafi przymulić w porównaniu do jakiejkolwiek wersji z dyskiem.

A wiem to z osobistego doświadczenia ponieważ sam posiadam PS3 SuperSlim 12GB ale jedynie obudowę dysku musiałem kupić bo 160 GB 7200 rpm dysk miałem na zbyciu i ta wersja 12GB to istny muł 2,5 GB demko odinstalowane w ciągu 20 minut a na dysku parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 16:10, BartexooN napisał:

SuperSlim jest ponoć bardziej awaryjne od Slim, czy to prawda?

Ja również polecam dokonanie zakupu teraz. Zdecydowałem się na superslima z dyskiem 500gb i udało mi się kupić nówkę za trochę mniejszą cenę od tej obecnej w popularnych sklepach internetowych. PS3 bardzo dobrze trzyma sie na rynku i jest w co pograć. Ja zakupu nie żałuję bo dostępna jest ogromna biblioteka tytułów, świetny PS+ i kilka pozycji wartych uwagi na pewno jeszcze się pojawi. Co do awaryjności to nic o tym nie słyszałem, a pokrywka z wersji superslim przypadła mi do gustu(pryginalny sposób otwierania). Myslę że wielu posiadaczy tego modelu żyje w nieświadomosci istnienia przycisku odpowiedzialnego za jej otwieranie, a że zrobiona jest z plastiku to pewnie łatwo można ją uszkodzić w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem. W dodatku Dead Nation na PS4... aż szkoda, ze PS3 nie ma z nim wspolnego sklepu i nie mogę ''sclaimować'' gry :P
Na Vitkę troche średnio, no ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 13:50, Kirabaxior napisał:

Edit - gry na PS4 można claimować przez przeglądarkę. Czyli Dead Nation na PS4 będzie
już na mnie czekało na moim koncie \m/


Czyli za 5 lat? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 15:57, kulfonito napisał:

Czyli za 5 lat? xD


Lepiej późno niż wcale. Pożyczyłem znajomemu konsolę, interesowało go trochę ponad dziesięć tytułów, które ukazały się na przestrzeni tych ośmiu lat. Więc jak sam stwierdził kupno konsoli ma sens, ale u schyłku generacji. Przynajmniej jest w co grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 18:24, Shinigami napisał:

> Czyli za 5 lat? xD

Lepiej późno niż wcale. Pożyczyłem znajomemu konsolę, interesowało go trochę ponad dziesięć
tytułów, które ukazały się na przestrzeni tych ośmiu lat. Więc jak sam stwierdził kupno
konsoli ma sens, ale u schyłku generacji. Przynajmniej jest w co grać ;)

Potwierdzam takie stwierdzenie. Przy premierze PS3 były może ze dwie gry, które mógłbym uznać za warte mojej uwagi (przede wszystkim MGS), w związku z czym ładowanie się w ponad 2000 zł kosztu nie wchodziło w grę. Kilka miesięcy temu kupiłem używkę slim z ponad 20 grami, z czego też trochę klasyków, do tego dokupiłem i mam zamiar dokupić jeszcze kilka tytułów i dopiero jest w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 13:50, Kirabaxior napisał:

Edit - gry na PS4 można claimować przez przeglądarkę. Czyli Dead Nation na PS4 będzie
już na mnie czekało na moim koncie \m/


O, dobrze wiedzieć. Mimo, że dopiero teraz się o tym dowiaduję to raczej za wiele nie straciłem - tylko Outlast jest chyba jedyny wart uwagi, right? Także ten... gdy kupię i podłączę PS4 będę miał od razu w co grać. Najs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 23:03, woko27 napisał:

tylko Outlast jest chyba jedyny wart uwagi, right?

No nie wiem. Resogun jako shoot em up wyglada rewelacyjnie. Don''t Starve tez mysle, ze mozna by spokojnie pograc (choc nie kazdy lubi ''indyki'' ;)). Dla mnie Outlast to takie ''NO!'' - bo ja horrorow za bardzo sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od września posiadam PS3 Super Slim. Teraz jak włączam konsole to bardzo buczy. Oddaje odgłosy jakby taka wiertareczka...
Myślę, że to są wiatraki.

Może być to spowodowane tym, że np jest konsola zakurzona ?
Mam ją na gwarancji, kupioną w Saturnie. Jakbym np oddał do Saturna to odeślą mnie do jakiegoś serwisu czy sami naprawią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dawno nie korzystalem z ps3. Powiedzcie mi, czy kabel zasilajacy tez Wam tak bardzo luzno ''choodzi''?
O ile sie nie myle, kiedys miałem problem z włożeniem kabla (Bylo ciasno;D) A teraz to kurde przesune konsole i wychodzi.... ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 12:27, DesMonD__PL napisał:

Witam.
Dawno nie korzystalem z ps3. Powiedzcie mi, czy kabel zasilajacy tez Wam tak bardzo luzno
''choodzi''?
O ile sie nie myle, kiedys miałem problem z włożeniem kabla (Bylo ciasno;D) A teraz to
kurde przesune konsole i wychodzi.... ?

Pozdrawiam


moja ps3 ma juz 5 lat i nadal ciezko jest kabel wlozyc jak i go wyjąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pewne pytanie otóz w niedalekiej przyszłości będę się wyprowadzał do Niemiec. Chciałem się spytać czy jest możliwość żeby na obecnym koncie zmienić region by móc mieć dostęp do Niemieckiego PS Store''a i dokonywać płatności w Euro?

Bo szczerze przyznam żal mi trochę trofeów hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować