Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc nie jestem pewien ale na pewno sie da, zmieniając po prostu kraj pochodzenia na Niemcy. Tylko nie weim czy nie będziesz miał wtedy Store''a po niemiecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 22:51, Slappy napisał:

Witam.
Mam pewne pytanie otóz w niedalekiej przyszłości będę się wyprowadzał do Niemiec. Chciałem
się spytać czy jest możliwość żeby na obecnym koncie zmienić region by móc mieć dostęp
do Niemieckiego PS Store''a i dokonywać płatności w Euro?

Bo szczerze przyznam żal mi trochę trofeów hehe :D


nowe konto : D

nie da się zrobić tego w żaden sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisal MrGregorA, nie da sie zmienic regionu dla danego konta. Jednakze, mozesz sobie stworzyc nowe konto na konsoli i kupowac gry na tym koncie. Do momentu w ktorym bedziesz mial to konto aktywne na tej konsoli, bedziesz mogl grac w gry z tego niemieckiego konta na swoim glownym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc :)

Chyba faktycznie będę robił tak jak radzicie, choć długo to nie potrwa bo przydałoby się przesiąść na PS4, niech tylko te gry szybciej wychodzą bo praktycznie narazie nie ma nic wartego uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 19:55, Slappy napisał:

Dzięki wielkie za pomoc :)

Chyba faktycznie będę robił tak jak radzicie, choć długo to nie potrwa bo przydałoby
się przesiąść na PS4, niech tylko te gry szybciej wychodzą bo praktycznie narazie nie
ma nic wartego uwagi :)


to prawda. jeszcze te ceny. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2014 o 19:55, Slappy napisał:

Chyba faktycznie będę robił tak jak radzicie, choć długo to nie potrwa bo przydałoby
się przesiąść na PS4, niech tylko te gry szybciej wychodzą bo praktycznie narazie nie
ma nic wartego uwagi :)

Uroki Next Genów :) większość studiów ''dopiero co'' dostały Dev Kity i robią na nie gry. ale od wiosny się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na horyzoncie MGS...

Boli mnie trochę tylko jedno - Metal Gear Solid 2, 3, jak i czwórka (poprawcie mnie jeśli reszta części też, nie pamiętam), posiadały prologi od razu... A tu nam go wciskają jako osobny produkt. No ale czekam, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz myslimy że skok na kasę, ale Ci co grają mowią, że gameplayu tam jest sporo
W dodatku mi się wydaje, że to może być 1szy MGS który mi podpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 22:55, Kirabaxior napisał:

Teraz myslimy że skok na kasę, ale Ci co grają mowią, że gameplayu tam jest sporo
W dodatku mi się wydaje, że to może być 1szy MGS który mi podpadnie.


Tanker z MGS''a 2 nie należał do najkrótszych, tak samo Virtuous Mission z trzeciej odsłony cyklu (Ok, też nie mówię, że jakieś przesadnie długie są, bo nie są :D). Ale nie no, rozumiem o czym mówisz, nie rzucam się, nie o to chodzi :) Ale faktycznie, opinie co do Ground Zeroes są jak najbardziej pozytywne, gameplayowo prezentuje się bosko. Tylko dalej, kurczę, trochę mnie razi, że to ciągle jest prolog do The Phantom Pain w osobnym pudełku. Ale z drugiej strony, sam łykam jak opętany kolejne wydania Street Fightera IV (niedługo wychodzi Ultra Street Fighter IV, yea ^__^), więc nie powinienem się tu wypowiadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 23:05, Mateuszencjowaty napisał:

Tanker z MGS''a 2 nie należał do najkrótszych /.../


Niecałe trzy godziny gry, wliczając eksplorację i wysoki poziom trudności. Czyli podobnie jak PP, z tym, że nie w takie cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś może, czy Dead Space (1) na PS3 wydany został z okładką, na której widnieje nowe logo PS3 (=nie to stare, z "PlayStation 3" pisanym po boku, lecz z "PS3" u góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 19:39, xbitPOL napisał:

Kojarzy ktoś może, czy Dead Space (1) na PS3 wydany został z okładką, na której widnieje
nowe logo PS3 (=nie to stare, z "PlayStation 3" pisanym po boku, lecz z "PS3" u góry)

Stare logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 20:14, xbitPOL napisał:

Tak właśnie myślałem. Coraz częściej zaczynam myśleć o zmianie okładek na, przykładowo,
takie: http://imgur.com/a/PZufU#0
Co sądzicie o tym pomyśle, jak Wam się podoba?


Te akurat bardzo ładne ale to na jakimś lepszym papierze trzeba chyba drukować żeby kolory były żywe .
Jestem za. Ale jak oryginalny art jest ładny to nie ma co zmieniać. Jak spróbujesz to koniecznie wrzuć zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To ma sens, jeśli pójdziesz do profesjonalnej drukarni, aby wydrukowali Ci to na dobrym papierze w bardzo wysokiej jakości. W przeciwnym wypadku lepiej pozostać przy oryginalnych okładkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować