Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2014 o 21:57, Kirabaxior napisał:

Może dlatego że są i tacy hejterzy co uważają że dana gra jest gówniana i nie życzą sobie jej w bibliotece :P Ot.

Bardziej skłaniałbym się ku opcji, że tak naprawdę my te gry z PS+ kupujemy, dochodzi do transakcji na kwotę 0 zł. Nikt nie może nam sprzedać czegoś bez naszej zgody. Miałoby sens, a może tylko pierdzielę.

>Jeśli dana gra jest w PS Plus to na pewno nie jest przeceniana.
Ale za to załadowany PS+ potrafi smacznie obciąć ceny na inne tytuły ^^

@Sarinew
>Jest jakis limit kont na konsoli?
Jeśli dobrze pamiętam, to na jednej konsoli może być przypisanych ok. 12-16 kont.

Dnia 27.02.2014 o 21:57, Kirabaxior napisał:

Podana karta nie moze sie dublowac w roznych kontach ps?

Mogą się powtarzać dane płatności, dlatego do dzisiaj można kupować gry ze znajomymi z PS Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 22:24, Mateuszencjowaty napisał:

> Może dlatego że są i tacy hejterzy co uważają że dana gra jest gówniana i nie życzą
sobie jej w bibliotece :P Ot.
Bardziej skłaniałbym się ku opcji, że tak naprawdę my te gry z PS+ kupujemy, dochodzi
do transakcji na kwotę 0 zł. Nikt nie może nam sprzedać czegoś bez naszej zgody. Miałoby
sens, a może tylko pierdzielę.

Niegłupie. Od darowizny jest podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 22:24, Mateuszencjowaty napisał:

Bardziej skłaniałbym się ku opcji, że tak naprawdę my te gry z PS+ kupujemy, dochodzi
do transakcji na kwotę 0 zł. Nikt nie może nam sprzedać czegoś bez naszej zgody. Miałoby
sens, a może tylko pierdzielę.

Właśnie tak jest. Kiedy rozpiska na nowy miesiąc jest publikowana na blogu, nigdy nie jest napisane "free", tylko "100% off". Kiedyś ktoś o to zapytał na Twitterze gościa od bloga i ten odpowiedział, że szefostwo nie lubi słowa "free", a poza tym - technicznie rzecz biorąc - nie ma tu nic za darmo, tylko zakup po cenie obniżonej o 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/org-bezprzewodowy-pad-sony-dualshock-3-sixaxis-i4004629967.html#tabsAnchor
Czy to możliwe żeby ktoś za tą cenę sprzedawał nowego, oryginalnego pada ? Wie ktoś gdzie tanio dorwać kontrolery do ps3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 23:52, Kirabaxior napisał:

Ja kupiłem nowego za 69zł :) jak? gościu kupował bezpośrednio od producenta, z chin.

Posiadasz może jakieś namiary czy coś ? Niestety stary zostal zalany gorącą kawą i nawet jeżeli go odratuje to przydałby się drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam zestawu słuchawkowego do PS3. Mój "problem" jeśli można tak to nazwać polega na tym że gram na tym samym monitorze co od PC''ta więc HDMI leci pod ekran a przez kilka przejściówek dopinam słuchawki. Więc chyba bym musiał tylko robić tak że prawą słuchawkę w uchu z dźwiękiem z gry a druga do rozmowy z innymi graczami tak? Czy są jakieś słuchawki które przenoszą i to i to? Coś możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 17:45, Noma napisał:

Szukam zestawu słuchawkowego do PS3. Mój "problem" jeśli można tak to nazwać polega na
tym że gram na tym samym monitorze co od PC''ta więc HDMI leci pod ekran a przez kilka
przejściówek dopinam słuchawki. Więc chyba bym musiał tylko robić tak że prawą słuchawkę
w uchu z dźwiękiem z gry a druga do rozmowy z innymi graczami tak? Czy są jakieś słuchawki
które przenoszą i to i to? Coś możecie polecić?

Zestaw słuchawkowy. Kupujesz kartę dźwiękową za 5zł na allegro(musi być plug&play, prawie na pewno będzie), dorzucasz do tego mikrofon Zalmana za ~20zł(praktycznie najlepszy z tych użytkowych) i jakiekolwiek słuchawki. Podłączone do konsoli poprzez ową kartę(co ma wejście mikrofonowe i słuchawkowe) będą działać na 99% jako zestaw słuchawkowy, co ustawisz tylko w audio w ustawieniach dźwięku.
Sam na tym jadę i rozmawiam z kolegami w Armored Core: Verdict Day czy Dust514.

Oczywiście musisz do tego mieć dwa źródła dźwięku - czyli głośniki + słuchawki albo dwie pary słuchawek i na przykład jakieś douszne do ucha i na słuchawkach jedziesz. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam daw apytanie. Pierwsze czy podłącze i jak(głównie rozchodzi mi się o podpiecie mic) headset jeśli nie jest do dedykowane do ps3? I chciałem, żeby ktoś napisał co trzeba zrobić, żeby zakupić grę z PSN. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 14:14, GZG napisał:

Siema mam daw apytanie. Pierwsze czy podłącze i jak(głównie rozchodzi mi się o podpiecie
mic) headset jeśli nie jest do dedykowane do ps3? I chciałem, żeby ktoś napisał co trzeba
zrobić, żeby zakupić grę z PSN. ?

Siema.Jeśli hedset ma blouttutcha musisz zarejestrować go do konsoli.Wejdź w <Ustawienia akcesoriów><Zarządzanie blouttutchem> i konsola ci zajerestruje to.Z PsN jest tak.Musisz mieć na swojim koncie bankowym pieniądze,wchodzisz w płatności czy coś w tym stylu i bendziesz musiał doładować swój portfel jakąś kwotą i koniec kupujesz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 20:47, Net_com napisał:

Siema.Z Gram.pl niewiadomo czy ci wyślą jak problemy są.Ja mam heda z słuchawką i efekt jest a twoje to efekty ładne dawać będą te z sony i z gramu obydwa nauszniki mają to różnica może jakaś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bt zwykłe dwa czincze i tak od jakiegoś czasu sie zastanawiam jak to ogarnać w takiej sytuacji? Tak, ale czy najpierw nie muszę gdzieś na psn połączyć konta psn z kontem bankowym. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 15:42, GZG napisał:

Nie ma bt zwykłe dwa czincze i tak od jakiegoś czasu sie zastanawiam jak to ogarnać w
takiej sytuacji? Tak, ale czy najpierw nie muszę gdzieś na psn połączyć konta psn z kontem
bankowym. ?

Możesz kupić kartę z kodem doładowującym Twój portfel PSN, można kupić w sklepach typu MM albo w sklepach internetowych z kluczami. Ten kod wklepujesz w pole "Redeem codes" w PS Store, portfel Ci się doładowuje i za kasę z niego możesz kupować gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 15:55, Magwisienka napisał:

> Nie ma bt zwykłe dwa czincze i tak od jakiegoś czasu sie zastanawiam jak to ogarnać
w
> takiej sytuacji? Tak, ale czy najpierw nie muszę gdzieś na psn połączyć konta psn
z kontem
> bankowym. ?
Możesz kupić kartę z kodem doładowującym Twój portfel PSN, można kupić w sklepach typu
MM albo w sklepach internetowych z kluczami. Ten kod wklepujesz w pole "Redeem codes"
w PS Store, portfel Ci się doładowuje i za kasę z niego możesz kupować gry.

Wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie Ps Store to Sklep a PSN TO???Yyyy czy chodzi o strone oficjalną pleya??Do GZG wejdz w zarządzanie kontem to jest na głónym żucie ikon twa prywatność i tam założysz konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować